آفتاب

فال روز چهارشنبه 6 مرداد 1400فال شخصی برای متولدین 6 مرداد : شما شخصی مهربان، همیشه آماده ی کمک به دیگران، باهوش و تیزبین و متواضع هستید. شما با جسارت درونی و بی پروایی خود یک جنگجوی ذاتی هستید و به هیچ مانعی اجازه نمی دهید که سر راه رسیدن شما به خواسته هایتان قرار بگیرد.

● متولد فروردین (بره):

شما امروز به دلایلی که شاید برای خودتان هم مشخص نباشند احساس بدبختی می کنید و یا حداقل می توان گفت که احساس خوشبختی نمی کنید. این شرایط وقتی ظاهر خندان و بیخیال بسیاری از اطرافیانتان را می بینید که دارند روزشان را به بهترین شکل ممکن می گذرانند بدتر هم می شود. کمی بیشتر عقل و منطقتان را به کار بگیرید! شاید زندگی شما در ایده آل ترین شرایط ممکن قرار نداشته باشد، اما مطمئن باشید که دیگران هم مشکلات خودشان را دارند، ولی قرار نیست آنها را در کوچه و برزن جار بزنند و به اطلاع همه برسانند! به جای فکر کردن به خوشبختی های دیگران سعی کنید داشته های خودتان را ببینید و برای آنها شکرگزار باشید. برای گرفتن هر تصمیم سرنوشت سازی بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. در اطرافتان شخصی گرفتار است، همان قدر که از دستتان بر می آید کمکش کنید و خودتان را سرزنش نکنید. اگر کسی به شما پیشنهاد سفری داد بی معطلی بپذیرید و برای رفتن تدارک ببینید. شما نیاز دارید تا هرچه سریعتر در محیط اطرافتان تغییری ایجاد کنید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز صبح وقتی به همسرتان نگاه می کنید به جای تمام اختلافات جزئی و مشکلاتی که بین شما وجود دارند به این فکر کنید که چه چیزی باعث شده است که او را به عنوان همسر خود انتخاب کنید، به خاطرات خوب گذشته فکر کنید و روزهای خوبی که در کنار هم داشته اید. به جای اینکه منتظر بمانید تا او حال شما را خوب کند و برای شما کارهایی را انجام دهد که دوست دارید، شما امروز را به او اختصاص دهید و هر چه در توان دارید را به کار بگیرید تا حس خوب دوست داشته شدن را به او هدیه کنید. شاید با این تلاش شما همه چیز به حالت روزهای اول آشناییتان باز نگردد، اما همین قدم های کوچک می توانند تأثیری بسیار بیشتر از آنچه خودتان فکر می کنید در بهتر شدن رابطه تان داشته باشند. لجبازی و جنگیدن فقط باعث شده دور یک مسیر باطل بچرخید، نه بخاطر دیگران بلکه برای خودتان هم که شده مسئله را رها کنید و شاکر باشید. فردا به هیچ کس قول داده نشده. با مشکلات مالی تان فعلا کنار بیایید اوضاع بزودی روبراه خواهد شد. از جایی خبری به شما خواهد رسید که شنیدنش را باور نخواهید کرد، صبر تان به بار خواهد نشست.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز از همان ساعات آغازین روز اینطور به نظر می رسد که نیرویی موذی و قوی سعی در به هم ریختن برنامه هایی دارد که شما برای امروزتان داشته اید. ترافیک، اختلال در شبکه تلفن همراه و حتی در سیستم بانکی باعث کند شدن روند کارهایتان شده است و این اصلا برای شما خوشایند نیست. هر چقدر بیشتر به این وضعیت و کارهای زیادی که هنوز در انتظارتان هستند فکر می کنید حالتان بدتر می شود و اعصابتان بیشتر به هم می ریزد، اما ظاهرا این حالت عصبی هیچ کمکی به بهتر شدن شرایط نمی کند. خونسردی خود را حفظ کنید و مطمئن باشید که هیچ گونه نیروی اهریمنی سعی در شکست دادن شما ندارد، تا نیمه های روز اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت. فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت در کار برایتان پیش خواهد آمد، اگر نترسید و درخواستتان را مطرح کنید به آنچه که می خواهید می رسید، دلتان برای کسی که سالهاست ندیده ایدش بسیار تنگ است، خود کرده را تدبیر نیست با روزگار کنار بیایید. برای اوج گرفتن باید بارتان را کم کنید، با خودتان منصف باشید خطایی اگر کرده اید بپذیرید و جبران کنید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

درست زمانی که داشته اید به این فکر می کرده اید که چطور از عشقتان خواستگاری کنید نسبت به او و احساستان دچار تردید شده اید و از اینکه بتوانید آینده ی خوبی در کنار هم داشته باشید مطمئن نیستید. حتی ممکن است یک نفر که به تازگی وارد محیط کارتان شده و یا شخصی که در یک مهمانی با او آشنا شده اید ناگهان به نظرتان جذاب تر از شریک عاطفی فعلیتان آمده باشد. خیلی ها وقتی پای تعهد بیشتر و ازدواج به میان می آید دچار ترس و تردید می شوند، اما اگر عمق این احساستان زیاد شد و دیدید که دارد زیادی طول می کشد بهتر است یک بار دیگر رابطه تان را از نظر گذرانده و حتی در صورت نیاز از یک مشاور متخصص کمک بگیرید. نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر ادا کنید. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که نگران چگونگی انجامش هستید بیش از حد حساسیت نشان ندهید، خودتان کارها را خراب می کنید. از وسواس فکری و چندباره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید این کار شما را فقط خسته و کلافه می کند، تصمیم بگیرید و به تصمیمتان احترام بگذارید.

● متولدین مرداد (شیر):

امروز احساس می کنید که کارهای خانه، نگهداری از فرزندانتان و وظایفی که در خانه و محیط کارتان به عهده دارید خیلی بیشتر از حد توان و تحمل شما شده اند و دوست دارید یک راهی برای فرار از این همه فشار و مسئولیت پیدا کنید، اما قلب مهربان و وجدان شریفتان این اجازه را به شما نمی دهند. چرا به جای فرار کردن به یک راه حل بهتر فکر نمی کنید؟ شما می توانید برای کم کردن این فشار و استرس از دیگران کمک بگیرید و با تقسیم کردن مسئولیت ها از سنگینی باری که به عهده دارید بکاهید. همچنین برنامه ریزی برای یک سفر چند روزه و کمی استراحت می تواند به بهتر شدن این حالتان کمک قابل توجهی بکند. شنیدن خبری شگفت زده و خوشحالتان می کند، به سفری خواهید رفت که برای آرامش جسم و روحتان بسیار لازم است، کار یا کمکى از شما خواسته شده که به دلیل مشغله های کاری و زندگی انجام آن را به تعویق انداخته اید بهتر است هرچه زودتر آن را انجام دهید و گرنه وجه ى همیشه مدد رسانِ تان را در برابر دیگران خدشه دار می کنید.

● متولدین شهریور (سنبله):

شما به تازگی تصمیم های بزرگ و مهمی برای زندگی خود گرفته اید، تصمیم هایی که شاید عملی کردن برخی از آنها برایتان چندان خوشایند نباشد و تمایل و عجله ی چندانی برای عملی کردن آنها نداشته باشید. اینقدر همه چیز را برای خودتان سخت نکنید! شما آدمی نیستید که نتواند خودش را با تغییرات وفق دهد و وقتی راهی را برای خود انتخاب می کنید بدون شک دلیل های محکم و قانع کننده ای برای این انتخاب خود داشته اید. شاید برداشتن قدم های اول برایتان دشوار باشد، اما مطمئنا آنچه در انتظارتان است ارزش تمام چیزهایی که می خواهید پشت سر بگذارید را دارد. به پشت سر فکر نکنید و چشمانتان را به روبرو بدوزید! جهت خرید و یا نقل مکان باید تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت نکنید شما بخوبی میدانید که کارهای واجب تری دارید که باید به آنها بپردازید .تلاش های شما بالاخره جواب خواهد داد .حتی اگر کارها با سرعتی که شما توقع دارید پیش نرود ،شما ذاتا هنرمند و مدیر هستید، از هر دوی این توانایی ها همزمان بهره ببرید .

● متولدین مهر (ترازو):

امروز دوستی که برای شما بسیار عزیز است و همیشه در روزگار سختی در کنارتان بوده و به شما کمک کرده است به مشکلی برخورده و از شما تقاضای کمک می کند. شما از اینکه بتوانید به او کمک کنید بسیار خوشحال می شوید و حمایت از او چه از لحاظ مادی و چه معنوی خواسته ی قلبی شماست، اما متأسفانه انجام آنچه او از شما خواسته است امروز برایتان امکان پذیر نیست و این موضوع شما را بسیار ناراحت می کند. راستش را بخواهید احتمال اینکه دوستتان عذر شما را بپذیرد خیلی کم است و اگر به او کمک نکنید ممکن است دوستی تان برای همیشه از بین برود، پس هر کاری که واقعا از دستتان برمی آید را برای او انجام دهید. طرف مقابلتان را امتحان کنید تا خیالتان آسوده شود، با شک و دو دلی سر کردن فقط زندگی را به خودتان زهر می کند، مرگ یکبار و شیون هم یک بار. روزهای شلوغی را پشت سر می گذارید چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ کاری،این دقیقا همان چیزی است که روحیه ماجراجوی شما را راضی می کند پس بهانه گیری نکنید و غر نزنید.

● متولدین آبان (عقرب): 

شما از لحاظ عاطفی وابستگی شدیدی به پدر و مادر خود احساس می کنید و این موضوع به تازگی در ارتباط با موضوعی که برای شما از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است برایتان حکم زنجیرهایی سنگین را پیدا کرده است که به دست و پایتان بسته شده اند و به شما اجازه ی پیشروی را نمی دهند. خواه پای انتخاب شریک زندگیتان در میان باشد، خواه تصمیمتان برای نقل مکان به شهر یا کشوری دوردست تحت تأثیر این حس وابستگی باشد، باید این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید که با وجود تمام احترامی که برای آنها قائل هستید و همه ی علاقه ای که به آنها دارید، دیگر کودک نیستید و نه می توانید همیشه و هر لحظه در کنارشان باشید، نه می توانید همیشه گوش به فرمانشان باشید. شما بسیار نکته سنج هستید اما اگر آن را کنترل نکنید این هفته شما را به دردسر می اندازد، حد و اندازه را نگه دارید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، حواستان را جمع کنید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت. معامله ای که مدتهاست در فکر انجامش هستید بهتر است همین حالا انجام دهید. خرید را بیش از این به تعویق نیاندازید.

● متولدین آذر (کمان):

اگر به تازگی کسب و کار جدیدی را راه اندازی کرده اید امروز می تواند نقطه عطف مهمی در این فعالیت جدید شما باشد. شاید همین امروز نتیجه ی تغییرات به وجود آمده را مشاهده نکنید، اما خوشبختانه اوضاع دارد به نفع شما تغییر پیدا می کند. شاید حتی خودتان تلاش خاصی برای ایجاد این تغییرات نکرده باشید و فقط دست سرنوشت موفقیت در این سرمایه گذاری جدید را برایتان رقم زده باشد. با خاطری آسوده و قدم هایی محکم راهتان را ادامه دهید و مطمئن باشید که خیلی زود نتیجه ی تغییرات امروز را به طور ملموس در کارتان خواهید دید و درآمدتان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. فقط یادتان باشد که شکرگزاری را فراموش نکنید. در کارهای گروهی فعال باشید و ایده ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید تا ببینید چقدر در رسیدن به خواسته هایتان شما را همراهی می کنند، قدردان این همراهی و محبت باشید تا روز افزون باشد. شخصی بدون قصد بد حرفی زده کهشما را رنجانده است بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید. در رفاقت کوتاهی نکنید.

● متولدین دی (بز):

امروز سعی کنید به هیچ وجه وسیله نقلیه ی شخصیتان را از خانه خارج نکنید. علاوه بر کمکی که با این کار به کاهش آلودگی هوا خواهید کرد خودتان و وسیله تان را نیز از اتفاقی ناخوشایند محافظت خواهید کرد. اگر اصرار دارید که حتما با وسیله ی نقلیه خودتان رفت و آمد کنید هم یادتان باشد که تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و همچنین اصول ایمنی را رعایت کنید و از پارک کردن وسیله تان در جاهایی که ممکن است مورد سرقت قرار بگیرد خودداری کنید. صبح امروز برای خودتان یک فال حافظ بگیرید! حتی اگر به فال اعتقاد نداشته باشید هم ابیات فوق العاده ای که نوید روزی بی نظیر را به شما می دهند حالتان را خوب خواهند کرد! بهتر است سعی کنید واقع بین باشید، زندگی را به خودتان آسانتر بگیرید. در رابطه عاطفی تان اگر قصد دارید مسئله ای را روشن کنید و چیزهایی را توضیح دهید، این هفته زمان خوبی برای رفع کدورت ها در رابطه شماست. حواستان باشد به هیچ وجه مسئولیت کاری را که نمی توانید انجام دهید به گردن نگیرید. حواستان به اطرافیانتان بیشتر باشد.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

شاید روز گذشته بین شما و همسرتان اختلافاتی جزئی و یا حتی بحث هایی بزرگ و جدی پیش آمده باشند، اما این دلیل خوبی برای اینکه تمام روز و حتی هفته را با هم قهر باشید به نظر نمی رسد. کمی به حرف هایی که بین شما رد و بدل شده اند فکر کنید و با نگاهی منطقی سعی کنید اشتباهات خودتان را بپذیرید، سپس با حفظ خونسردی کامل در مورد آنچه بین شما اتفاق افتاده است با طرف مقابلتان صحبت کنید. شاید در آغاز این مکالمه طرف مقابلتان گارد دفاعی بگیرد، اما اگر شما خونسرد و منطقی باشید خیلی زود خواهید دید که شوخی و خنده جای دلخوری و احساسات آشفته ی دیروز را گرفته اند. جوابی که منتظر و نگرانش هستید به زودی خواهید شنید و شما دوباره همان شخص با ظرفیتی می شوید که می توان روی او حساب کرد. در رابطه با مسائل احساسی هفته گرم و خوبی خواهید داشت، او را تحت تاثیر قرار داده و بی بهانه برایش هدیه ای بخرید. به میهمانی های مختلفی دعوت شده اید که در یکی از آنها شخصی که برای دیدنش اشتیاق فراوانی دارید ملاقات خواهید کرد.

● متولدین اسفند (ماهی):

بین شما و شخصی که دوست دارید بحث ها و مشکلاتی پیش آمده اند، اما شما بی آنکه به احساسات آسیب دیده ی طرف مقابلتان و یا اینکه در حال حاضر در چه شرایطی قرار دارد فکر کنید دارید امروز را برای خودتان به روزی فوق العاده تبدیل می کنید تا تمام احساسات ناخوشایند ناشی از مشکلاتی که بین شما دو نفر پیش آمده اند را فراموش کنید. شاید بخواهید با دوستانتان به پردش و تفریح بروید و یا خودتان تنهایی به کافه ی مورد علاقه تان بروید و در آرامش بقیه ی افراد حاضر در آنجا را زیر نظر بگیرید، اما این کار بی انصافی محض است. اگر فکر می کنید که حتی یک درصد در پیش آمدن این شرایط مقصر بوده اید به همان نسبت به از بین بردن این شرایط مسئول هستید. نگران مسئله ای کاری هستید، اولویت هایتان را در نظر بگیرید تا مشکل به چشمتان کوچکتر شود. آبی که ریخته شده به جوی بر نمی گردد، دست از مرور چند باره یک موضوع بردارد و بیش از این خودتان ار آزار ندهید. مشکلات پیش آمده اخیر باعث بی حوصلگی و کم طاقتی شما در برابر خطاهای کوچک دیگران شده، این حالت روحی شما با خبر خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید برطرف می شود.

منبع: تصویر زندگی

وبگردی