آفتاب

فال روز چهارشنبه 29 مرداد 1399امروز احساسات انسان دوستانه شما در اوج خود هستند. دوست دارید هر کاری که از دستتان بر می آید برای دیگران انجام دهید.

● متولد فروردین (بره):

امروز سعی دارید کارهایی که از قبل مانده‌اند را تمام کنید تا هفته آینده را با خیال راحت شروع کنید، اما نمی توانید ذهنتان را روی این کارها متمرکز کنید. به نظر می رسد که دیگران امروز هیچ چیزی به جز دردسر برایتان ندارند و کارهایتان را بهم می ریزند. ولی اگر خوب فکر کنید خواهید دید که شاید این شما هستید که دارید خودخواهانه به مسائل نگاه می کنید و فقط اولویت های خودتان را در نظر می گیرید. دنیا دور شما نمی چرخد و دیگران هم برای خودشان نظرهایی دارند! حتی برخی از نظرهایشان درست هستند! واقعا عجیب به نظرتان نمی رسد؟! وقت آن رسیده است که کمی در نگرش های خود تغییر ایجاد کنید، گوش کردن به حرف‌ها و عقاید دیگران به شما کمک خواهد کرد.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز فکرتان درگیر کارهایی است که باید انجام بدهید تا موقعیت کاری خود را بهبود ببخشید. شما خواسته های خود را اعلام کرده‌اید، ولی به نظر می رسد که هیچ کس به این موضوع اهمیتی نمی دهد. شاید به سراغ افراد درستی نرفته‌اید. در هر صورت این بهانه خیلی خوبی می تواند باشد تا به خواسته همیشگی‌تان فکر کرده و کاری کنید که خودتان رئیس خود باشید. شما خلاقیت و ایده های تجاری خوبی دارید، سعی کنید این دو را با هم ترکیب کنید تا به نتایج خوبی برسید. البته نباید تمام روز تعطیلتان را با فکر کردن به این چیزها بگذرانید. حتما وقتی را هم برای تفریح و خوشگذرانی بگذارید تا باتری‌هایتان را برای یک هفته پرکار دیگر شارژ کنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز کارها و مسئولیت های زیادی به عهده‌تان هستند که باعث شده‌اند فکر کنید هیچ وقتی برای رسیدن به کارهایی که خودتان دوست دارید برایتان باقی نخواهد ماند و این موضوع شما را ناراحت کرده است. شما از آن آدم‌هایی نیستید که عاشق کار کردن هستند و روز تعطیل و غیر تعطیل برایتان فرقی نداشته باشد و وقت گذراندن با دوستانتان را به کارهای دیگر ترجیح می دهید. اگر صبح زود بیدار شوید می توانید کارهایتان را زودتر تمام کرده و باقی ساعات روز را با دوستان خود و همان طوری که دلتان می خواهد بگذرانید. مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

آنقدر فکر های مختلفی در سرتان هستند و ذهنتان درگیر است که نمی توانید روی هیچ یک از آنها تمرکز کنید. هر بار که می خواهید حرفی بزنید حواستان پرت شده و چیزی را می گویید که نمی خواسته‌اید به زبان بیاورید. سعی کنید در خانه و تنها نمانید تا بیش از این خودتان را با این افکار بیهوده آزار ندهید و حواستان پرت شده و به کارهایی مشغول شوید که باعث خوشحالی و آرامشتان می شوند. این اواخر خیلی مشغول کار بوده‌اید. کمی هم زندگی کنید! این نشانه بی مسئولیتی شما نخواهد بود. شما هم انسان هستید و به استراحت نیاز دارید. اگر می توانید به مسافرت بروید و در این سفر عزیزانتان را نیز با خود همراه کنید.

● متولدین مرداد (شیر):

امروز درست از آن روزهایی است که شما دوست دارید- پر از انرژی و فعالیت، درست مثل خودتان! فرصتتان برای انجام کاری که برای آن زمان خاصی تعیین شده بوده دارد به پایان می رسد. کارهای بسیار برای انجام دادن و زمانی اندک پیش رو دارید. با این حال الان از آن وقت‌هایی است که بیشترین بازدهی ممکن را دارید. فقط یادتان باشد که غذا خوردن و نوشیدن آب را فراموش نکنید. حتی سوپر قهرمان‌ها هم برای موفقیت در عملیات خود به سوخت نیاز دارند. اگر در رابطه عاطفی‌تان مشکلاتی وجود دارند انتظار نداشته باشید که معجزه رخ داده و همه چیز یک شبه روبراه شود، ولی نسبت به حل این مشکلات نیز بی تفاوت نباشید و برای آنها به اندازه کافی وقت بگذارید.

● متولدین شهریور (سنبله):

کارها و مسئولیت‌هایی که در خانه دارید امروز بسیار زیاد شده‌اند و احساس می کنید وقت کافی برای رسیدن به همه این کارها را نخواهید داشت. چرا خودتان را اذیت می کنید؟ مجبور نیستید همه کارها را حتما همین امروز تمام کنید، کارهایی که اولویت و ضرورت بیشتری دارند را انجام دهید و بقیه کارها را برای روز دیگری بگذارید. شاید برخی مسائل حل نشده در خانه و خانواده شما وجود داشته باشند که شما و خواهر و برادرهایتان باید آنها را حل کنید. اگر این طور است امروز روز خوبی است برای این که به دنبال این مسائل بروید و برای آنها چاره ای بیندیشید. شاید برخی واکنش های احساسی و یا تند نسبت به این موضوع مشاهده کنید، ولی در نهایت نتایج خوبی به دست خواهید آورد.

● متولدین مهر (ترازو):

امروز ترجیح می دهید زیاد سر خودتان را با فعالیت های اجتماعی شلوغ نکرده و به دور از این حواس پرتی ها روی مسائل شخصی خودتان تمرکز کنید. با این حال باید سعی کنید حتما زمانی را هم با عزیزانتان بگذرانید و از حمایت عاطفی آنها بهره مند شوید، در غیر این صورت غروب امروز احساس افسردگی و تنهایی شدیدی به سراغتان خواهد آمد. شما مسلما نمی توانید گرسنگی را در جهان ریشه کن کنید، ولی می توانید برای چند نفر نیازمند که می شناسید غذا تهیه کنید. ارتباط برقرار کردن با نیازمندان و انجام دادن آنچه که در توانتان است باعث می شود که احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

● متولدین آبان (عقرب): 

این که با دیگران در مورد عقاید و نظراتتان به بحث و گفتگو بپردازید خیلی هم خوب است و باعث گسترش افق های دید‌تان می شود، با این حال باید بدانید که با چه افرادی و در مورد چه چیزهایی به بحث بپردازید. گاهی اوقات پرداختن به بعضی موضوعات می تواند اثراتی منفی روی روابط شما و نگرشی که دیگران نسبت به شما دارند داشته باشد. بعد از این همه کار که در هفته گذشته کرده‌اید شایستگی یک زنگ تفریح خوب را خواهید داشت. شب را با دوستانتان بگذرانید، البته اگر متاهل هستید این یعنی باید وقتتان را با دوستان خانوادگی خود بگذرانید تا عشقتان نیز با شما همراه باشد، امروز حتما باید برای خانواده‌تان وقت بگذارید.

● متولدین آذر (کمان):

درست است که آخر هفته بالاخره فرا رسیده و دلتان می خواهد بعد از یک هفته شلوغ و پردردسر تمام روز را استراحت کنید و هیچ کاری انجام ندهید؛ اما هنوز چند کار خرده ریز باقی مانده‌اند که هنوز انجام نداده‌اید و پیش از این که بتوانید به خودتان و کارهایی که دلتان می خواهد بپردازید باید این کارها را به اتمام برسانید. با این حال اگر دیدید که به هیچ عنوان از پس انجام آنها بر نمی آیید به خودتان بیش از حد فشار نیاورید و کاری نکنید که نتوانید از آخر هفته‌تان هیچ لذتی ببرید. شاید بتوانید اوایل هفته آینده در میان کارهای دیگرتان وقتی را هم برای این کارهای خرده ریز کنار بگذارید و بی آن که از وقت استراحتتان زده باشید وظایفتان را هم به انجام برسانید.

● متولدین دی (بز):

وقتی از این که به سوی چه مقصدی دارید حرکت می کنید مطمئن نباشید برنامه ریزی کردن برای حرکت می تواند کاری بسیار دشوار باشد. با این حال شما ممکن است سعی کنید جلو رفته و یک نقشه برای مسیری که پیش رو دارید رسم کنید. متأسفانه این روش چندان موثری نمی تواند باشد و شما باید پیش از این که هر اقدامی کنید از این که چه هدفی دارید اطمینان کسب کنید تا بتوانید بر اساس این هدف برنامه ریزی و حرکت کنید. خودتان را زیاد درگیر جزئیات نکنید و پیش از هر کاری تصویری کلی از مقصد مورد نظرتان در ذهن خود داشته باشید، بعدا سر فرصت و با حوصله و آرامش خیال به جزئیات این تصویر نیز خواهید پرداخت.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

از این که راهی را در پیش بگیرید که دیگران تا کنون نرفته‌اند هراسی نداشته باشید، معمولا راه‌هایی که خیلی شلوغ نیستند و پستی و بلندی های زیادی دارند به جاهای بسیار زیبایی ختم می شوند. هر گونه انرژی منفی و شک و تردیدی را از خودتان دور کنید و به ندای درونتان گوش فرا دهید، احتمال این که احساستان شما را به مسیر اشتباهی هدایت کند نزدیک به صفر است. امروز از آشپزی کردن بسیار لذت خواهید برد. چرا همه را به خوردن غذایی که خودتان پخته‌اید دعوت نمی کنید؟ اگر هم حوصله جمع و شلوغی را ندارید این مهمانی را خودمانی تر کرده و فقط برای خودتان و عشقتان یک شام دو نفره رمانتیک ترتیب دهید. این کار راه خوبی برای ابراز علاقه نیز می تواند باشد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز افکار و نقشه های دیگران به نظرتان خیلی غیر منطقی و همراه با خوش باوری می رسند و به همین دلیل هم نمی توانید به آنها اعتماد کنید؛ اما اگر با دقت به گفته‌هایشان گوش فرا دهید می بینید که آنقدرها هم که شما فکر می کرده‌اید دور از ذهن نیستند و نبوغ زیادی در آنها نهفته است و می توانند زمینه ساز فرصتی غیر منتظره و موفقیت آمیز برای شما باشند. امروز احساسات انسان دوستانه شما در اوج خود هستند. دوست دارید هر کاری که از دستتان بر می آید برای دیگران انجام دهید. می توانید برای انجام کارهای خیریه و ارزشمند داوطلب شوید. احساس خوبی که از شرکت کردن در این کارها خواهید داشت شما را شگفت زده خواهد کرد.

تصویر زندگی
وبگردی