آفتاب

فال روز چهارشنبه 16 مهر 1399تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی‌دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد.

● متولد فروردین (بره):

اگر می خواهید در مورد موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی‌توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می خواهد که روابط عاطفی‌تان همان شکلی باشند که خودتان می خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی کرده‌اید پیش نخواهد رفت!

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می دهید. متأسفانه این رفتار می تواند شما را در وضعیتی قرار دهد که اصلا دلتان نمی‌خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می کند از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را تحت فشار روانی قرار دهید، فقط لازم است آنچه شما را ناراحت کرده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

شما با صبوری تمام در انتظار زمان مناسب برای در میان گذاشتن موضوعی مهم با یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی خود بوده‌اید، اما امروز ناگهان کنترل احساساتتان از دستتان خارج شده و بی آن که خودتان بخواهید حرف‌هایی که نمی‌خواسته‌اید به زبان بیاورید را هم به طرف مقابلتان می گویید. سرکوب کردن این احساسات و پنهان سازی احساس سردرگمی‌تان در حال حاضر امکان پذیر نیست و شاید رفتاری غیر منطقی از خودتان نشان دهید. سعی کنید آنچه در سر دارید را تا جای ممکن به آرامی و مهربانی بیان کنید، زیرا در واقع وضعیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید حاد نیست. به دیگران اجازه دهید چشمتان را به روی واقعیت ها باز کنند.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز وقتی پای انجام دادن وظایف و مسئولیت‌هایتان و اطاعت از آنچه به شما دستور داده شده است در میان باشد، آنچه برایتان مثل روز روشن به نظر می رسد ممکن است فرسنگ ها از واقعیت فاصله داشته باشد. برای پیدا کردن واقعیتی که به دنبالش هستید باید تمام اراده و پشتکار خود را به کار بگیرید و اگر کسی مانع شما شد و در سر راهتان قرار گرفت، چند قدم عقب تر بروید و سعی کنید از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کنید. تغییر دادن نگرشتان می تواند دقیقا همان کلیدی باشد که برای حل کردن این معمای پیچیده به آن نیاز دارید. امشب عشقتان را به یک رستوران گران قیمت دعوت کنید و به جاهایی ببرید که شاید در حالت عادی به نظرتان کمی گران قیمت باشند!

● متولدین مرداد (شیر):

امروز ممکن است با نیروی بازدارنده ای مواجه شوید که به سادگی یک مانع کوچک بر سر راهتان نیست. شما با کسی روبرو هستید که از هر لحاظ نسبت به شما تسلط دارد و نمی‌توانید با او مبارزه کنید، پس سعی کنید خودتان را به آرامی و بدون درگیر شدن از این موقعیت کنار بکشید، اما توانایی های خودتان را هم نشان دهید و مثل شخصی بی کفایت عمل نکنید. شاید بتوانید با به کار گرفتن خلاقیت ذاتی خود این وضعیت را طوری تغییر دهید که هر دو طرف در آن برنده باشند. شما در حال حاضر دارید در زمینه روابط عاطفی طوری رفتار می کنید که انگار دارید قایم موشک بازی می کنید، بهتر است با صداقت و همدلی بیشتری رفتار کنید!

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز اگر در رابطه عاطفی‌تان صداقتتان مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می تواند به موقعیتی سازنده تبدیل شود و تحولاتی که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می آمدند را ایجاد کند. شاید حتی زمان آن رسیده باشد که رابطه ای مسموم را برای همیشه به پایان برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگیتان فراهم کنید. بودن در منطقه امنی که برای خودتان ساخته‌اید خیلی راحت است، اما هیچ چیزی در آن رشد نخواهد کرد. اگر برای فکر کردن به زمان و تنهایی نیاز دارید سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه ای تازه نگاه کنید.

● متولدین مهر (ترازو):

امروز زمان آن رسیده که با عمیق ترین خواسته ها و ترس های پنهان خود روبرو شوید. شرایط کیهانی فعلی می توانند باعث درگیری های درونی شده و بذر بی اعتمادی و بی ارزش انگاشتن نفستان را در وجود شما بکارند. خوشبختانه اگر با صداقت تمام با خودتان روبرو شوید می توانید ضرر را به منفعت بدل کرده و خودتان را از این وضعیت نجات دهید. از آنجایی که شما نمی‌توانید رفتارهای غیر منطقی دیگران را کنترل کنید، سعی کنید زندگی خودتان را به بهترین شکلی که می توانید مدیریت کنید. امروز وقتی پای مسائل عاطفی به میان می آید شما احساس گیجی و بلاتکلیفی می کنید. اگر عشقتان به اندازه انتظارتان به شما توجه نمی‌کند لزوما بدین معنا نیست که دارد به شما خیانت می کند!

● متولدین آبان (عقرب): 

امروز حتی اگر خودتان فکر کنید که دارید خیلی عادلانه رفتار می کنید ممکن است به راحتی درگیر نبردی طولانی با شخصی شوید که به لجبازی خودتان است. شاید بخواهید به دنبال راهی برای فرار از این وضعیت باشید، ساده ترین و بهترین راه برای جلوگیری از این تنش ها و درگیری این است که  تا جای ممکن با افراد بی ارزش هم کلام نشوید. شما انتظاراتی غیر منطقی و افسانه ای از این که رابطه عاطفیتان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت های خوبی که برایتان به وجود می آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه ای نمی‌تواند از روز اول همان رابطه ایده آلی باشد که شما در ذهنتان دارید.

● متولدین آذر (کمان):

شاید با خودتان فکر کنید که می دانید برای آینده چه برنامه‌هایی دارید و چه اتفاق‌هایی قرار است بیفتند، با این حال احتمال دارد با مشکلات پیش بینی نشده و یا مخالفت‌هایی که انتظارش را ندارید مواجه شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی‌دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد. اگر پای مسائل عاطفی در میان است بهتر است به دنبال پیدا کردن راه‌حلی منطقی و عمل گرایانه نباشید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه پیش خواهد آمد.

● متولدین دی (بز):

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که لازم است انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این تلاش همراه با پشتکار خود احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک تر و رویایی تر به خود خواهند گرفت. وقتی در مورد کسی که دوست دارید حرف می زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می کنید چشم‌هایتان برق می زنند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال شروع رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد کرد.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می تواند باعث نا امیدی او نسب به رابطه ای که دارید و آینده آن شود. دست از تلاش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می خواهید برداشته و آنها را همان طوری که هستند بپذیرید. اگر احساس می کنید حالتان زیاد خوب نیست بهتر است امروز را در خانه مانده و استراحت کنید. با تغذیه مناسب و استراحت کافی جلوی سرماخوردگی لعنتی را بگیرید تا فردا بتوانید راحت به کارهایتان برسید!

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می توانند به واقعیت بدل شوند. این می تواند همان زمانی باشد که مدت ها در انتظارش بود‌‌اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب کرده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی ها را دارید! بله، احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می توانند به ما بگویند! اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید.

تصویر زندگی