آفتاب

فال روز پنجشنبه 7 مرداد 1400فال شخصی برای متولدین 7 مرداد : شما ویژگی های شخصیتی فوق العاده ای دارید که شما را به شخصی منحصر بفرد تبدیل می کنند. شما باهوش و با استعداد هستید و در تحصیلاتتان عملکرد خیلی خوبی را از خود نشان می دهید.

● متولد فروردین (بره):

امروز شما از نظر فکری کمی تنبل و بی حوصله شده اید و ذهنتان به خوبی همیشه کار نمی کند. شما اصلا از این اوضاع خوشتان نمی آید، اما باید آن را به عنوان نشانه ی اینکه به کمی استراحت نیاز دارید و باید کمتر به خودتان فشار وارد کنید بپذیرید. امروز سعی کنید زیاد حرف نزنید و بیشتر شنونده باشید، این کار از لحاظ فکری هم به نفعتان است و از خستگی بیشتر ذهنتان جلوگیری خواهد کرد. اگر نگران آینده ی رابطه ی عاطفی خود هستید یادتان باشد که برای اینکه بتوانید نسبت به نامزدتان شناخت بیشتری پیدا کنید و از انتخابی که کرده اید اطمینان کامل پیدا کنید باید با او در اجتماعات مختلف و به ویژه جمع دوستان و اعضای خانواده حضور پیدا کنید. هفته خوبی پیش رو دارید، حواستان باشد هیچکس نمی تواند با یک دست دو هندوانه بلند کند. فشار بی فایده و بی اندازه به خودتان وارد نکنید. بار به قدر توانتان بلند کنید تا کمرتان خم نشود. حواستان به کسی که برایتان عزیز است باشد. این هفته مجبور می شوید در مشاجره ای دخالت کنید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز ممکن است اوضاع در محل کارتان طبق انتظار شما پیش نروند و نتوانید برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش ببرید. بعضی از همکارانتان به دلایلی که برای شما چندان واضح نیستند قصد دارند راه های دیگری برای انجام کارها انتخاب کنند که با برنامه ها و روش های پیشنهادی شما کاملا متفاوت هستند و این وضعیت برای شما اصلا قابل تحمل نیست. شما از آن آدم هایی نیستید که می توانند یک جا منتظر بنشینند تا بقیه برایشان تعیین تکلیف کنند. با این وجود بد نیست این را به خودتان یادآوری کنید که قرار نیست همیشه همه چیز طبق خواسته های شما پیش برود. کمی هم به دیگران فرصت بدهید تا اوضاع را کنترل کنند! از تک تک روزهایش استفاده کنید. با گروهی از دوستان جمع خواهید شد و کاری را شروع خواهید کرد. مبلغی به دست تان می رسد که باعث می شود بانی خیر برای دیگران باشید. در محیط کاری با شخصی آشنا می شوید که از فعالیت در کنارش لذت خواهید برد. هدیه ای دریافت می کنید که باعث شادیتان می شود.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

شما از آن دسته آدم هایی نیستید که از زیر کار کردن در می روند و از انجام کارهای سخت و سنگین در راه رسیدن به اهداف و خواسته های خودتان هیچ ابایی ندارید، اما امروز احساس می کنید باری که به دوش شما گذاشته شده است دارد از حد توان شما سنگین تر می شود. چرا امروز تمام کوله بارتان را زمین نمی گذارید تا کمی استراحت کنید؟ در حین استراحت بد نیست نگاهی هم به بارتان بیندازید و ببینید آیا آنچه دارید به دوش می کشید واقعا نقشی در رسیدن شما به خواسته هایتان خواهد داشت؟ آیا اصلا این بار سهم شما بوده است یا یک نفر دیگر با زرنگی تمام آن را به دوش شما انداخته و خودش را کنار کشیده است؟ انجام کاری مهم به شما سپرده می شود، نگرانی به دلتان راه ندهید، شما به سادگی از پسش بر می آیید. زمان آرامش رسیده است. مسیر کاری تان را عوض نکنید. بهتر است اگر می توانید کمی پس انداز کنید. در هیچ کاری زیاده روی نکنید. بدهی دارید که موعدش به سر رسیده.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز صبح کمی زودتر از همیشه بیدار شوید و با یک پیاده روی کوتاه و سریع گردش خونتان را بالا برده و احساس شادابی و نشاط را به خودتان هدیه کنید. شما امروز قطعه ی گم شده ی تمام پازل ها هستید و می توانید حلال بسیاری از مشکلات باشید. دیگران امروز روی کمک ها و راهنمایی های شما حساب ویژه ای باز کرده اند، پس آنها را ناامید نکنید و اگر کاری از دستتان برمی آید که به کارها و برنامه های شخصی تان لطمه ای وارد نمی کند برای آنها انجام دهید. امروز اگر می خواهید دل شخصی که دوست دارید را به دست بیاورید باید خجالت را کنار گذاشته و کمی جسورتر باشید. از صحبت کردن در مورد موفقیت ها، استعدادها و توانایی هایتان خجالت نکشید! هیچ کس بی خطا و هیچ گلی بی خار نیست. به خودتان فرصت اشتباه کردن هم بدهید. شما از هر اشتباه درسی می گیرید. برای یک سفر کوتاه برنامه ریزی خواهید کرد. شما برای هر اتفاقی آماده هستید. طوفانی که نگرانش هستید از سرتان خواهد گذشت. بسته ای به دست تان می رسد.

● متولدین مرداد (شیر):

امروز دیگران در مورد خیلی چیزها با شما صحبت می کنند، اما حرف زدن در مورد احساساتشان اولویت اصلی آنها نیست. شاید بهتر باشد شما هم فعلا بیخیال احساساتتان شده و اجازه بدهید عقل و منطقتان کنترل اوضاع را در دست بگیرند. در زمینه ی حرفه ای امروز آغازگر دوره ای از موفقیت و پیشرفت برای شما خواهد بود و خودتان هم می توانید به وضوح این روند رو به رشد را مشاهده کنید. تمام موانع و مشکلاتی که در این چند وقت اخیر تجربه کرده اید را فراموش کنید، حالا دیگر بخت به شما روی آورده است. بد نیست قدر موفقیت هایتان را بدانید و همین امروز در کنار دوستان و عزیزانتان به افتخار آنها یک جشن کوچک برگزار کنید. برای انجام کاری، قبل از شروع بیشتر مطالعه کنید و اول فوت و فن کار را یاد بگیرید. در مورد نیت تان یادتان باشد که شما فقط یک بار زندگی می کنید. بهتر است راهی را انتخاب کنید که بعدها حسرت چیزی را نخورید. برای یک مسئله خانوادگی و یک تصمیم گیری نظر شما پرسیده می شود.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز شما می توانید نگرشی منطقی به احساسات خود داشته باشید و از موضعی بی طرفانه به آنها نگاه کنید. از این فرصت استفاده کنید و ببینید بر اساس آنچه در مورد احساس خود کشف می کنید چه کارهایی باید انجام دهید. مواظب باشید کارهایتان بر اساس عقل و منطق باشند و در تلاشی عجولانه در واکنش نشان دادن به یک نفر دیگر کارهایی انجام ندهید که بعدا باعث پشیمانی تان شوند. مطمئن باشید فکر کردن قبل از اینکه وارد عمل شوید نتایج فوق العاده ای را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز ممکن است به دلایلی موفق نشوید عشقتان را ببینید، اما اگر خودتان بخواهید می توانید این شرایط را به فرصتی برای نزدیک تر شدن به هم تبدیل کنید. باید بیشتر با تدبیر و علاقه عمل کنید و نگاهتان به جلو و آینده باشد تا هدفی را که در ذهن می پرورانید به ثمر برسانید. خاطرات تلخ گذشته را مرور و زیاد برای دیگران تعریف نکنید. یادآوریش برای آنها خسته کننده است و برای شما هم سودی ندارد. گامهای زندگیتان را با دقت بردارید.

● متولدین مهر (ترازو):

امروز بهتر است تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا دست از عادت زشت غیبت کردن در مورد دیگران بردارید. هروقت خواستید در مورد کسی حرفی بزنید ابتدا به این فکر کنید که آیا این شخص از شنیدن حرف هایتان چه احساسی پیدا خواهد کرد. به این فکر کنید که آثار حرف هایتان خیلی بیشتر از آن چیزی هستند که خودتان فکر می کنید و از طریق شنونده هایتان به افراد خیلی بیشتری منتقل خواهند شد و می توانند نگرش دیگران نسبت به این شخص را تغییر دهند. امروز فاصله ی بین به دست آوردن دل شخصی که دوستش دارید و از دست دادن او می تواند به اندازه ی یک تار مو باشد. همه چیز به خود شما و صداقتی که در رفتارتان دارید بستگی دارد. کمی دست از ولخرجی بردارید تا دچار مشکلات مالی نشوید. به سلامتی‌تان بیشتر اهمیت بدهید. از خوردن غذا لذت ببرید به موسیقی گوش کنید و کتاب بخوانید. زندگی شما در همین یک مشکلی که به تازگی پیش آمده نباید خلاصه بشود، قوی باشید و اجازه ندهید هیچ کس حق زندگی کردن را از شما بگیرید.

● متولدین آبان (عقرب): 

به فکرها و نظرات دیگران هم گوش کنید. اینکه فقط روی خودتان تمرکز کنید بدین معناست که زیبایی و آگاهی فوق العاده ای که می توانید از طریق گوش کردن به دیگران به دست بیاورید را از دست می دهید. همان طور که انتظار دارید دیگران به شما و نظراتتان احترام بگذارند شما هم باید برای نظرات و عقاید آنها ارزش قائل شوید. خودخواهی شما می تواند راه را به طور کامل به روی مغزتان ببندد و جلوی رشد آن را بگیرد. شما امروز افراد و موقعیت هایی که می توانند برای شما منافعی به همراه داشته باشند را به خود جذب خواهید کرد. سعی کنید از این فرصت حداکثر استفاده را برده و روابط خود را با آنها حفظ کنید. مشکلی که درست شده و دیگران را هم به خودش مشغول کرده است زیاد حاد نیست شکر کنید. در حال حاضر از موقعیت خوبی در زمینه کاری برخوردارید در عوض باید در زندگی عاطفی‌تان تغییر رویه بدهید. در مورد مسئله ای یادتان باشد شما خودتان قادرید هر کاری را به پایان برسانید.

● متولدین آذر (کمان):

امروز خواهید دید که ذهنتان خیلی بهتر از همیشه عمل می کند و درک خیلی بهتری از هدف خود در زندگی دارید. این می تواند فرصت خوبی برای سر و سامان دادن به اهداف و برنامه هایتان باشد. میلتان نسبت به کمک کردن و مراقبت از دیگران بسیار زیاد شده است و حتی اعتماد به نفستان بسته به این است که چقدر به درد اطرافیان خود می خورید و به آنها کمک می کنید. رفتارتان طوری است که انگار همه بچه های شما هستند و به نظرات و توجه شما نیاز دارند. اگر کسی از شما درخواست کمک کرد یا فکر کردید توصیه هایتان به رشد و آگاهی آنها کمک می کنند حتما این کار را بکنید، اما موظب باشید کارهایتان جنبه دخالت به خود نگیرند. این آتشی که در آن می سوزید را خودتان افروخته‌اید، به جای دامن زدن بیشتر به آن به خودتان کمک کنید. لازم است خلوت و فکر کنید تا مشکل را از ریشه حل و خودتان را خلاص کنید. بحث کردن با دیگران فقط عصبی و کلافه‌ترتان می کند حواستان باشد این هفته از هر بحثی دوری کنید.

● متولدین دی (بز):

بسیاری از مردم زندگی خود را بی آنکه برای کارهایشان به طور آگاهانه تصمیم گیری کنند می گذرانند و مانند کسی که در خواب راه برود بی هدف از این سو به آن سو می روند. مواظب باشید شما هم در این دسته قرار نگیرید. امروز برای این که به افکارتان سر و سامانی بدهید و خودتان فرمان زندگیتان را در دست بگیرید روز بسیار خوبی است. اجازه ندهید دیگران برایتان تصمیم گیری کنند یا بی آنکه خودتان متوجه باشید شما را به مسیری که خودشان می خواهند هدایت کنند. امروز شما باید سعی کنید تعادل را بین عقل و احساستان برقرار کنید و به جنبه ی احساسی مسائل نیز توجه داشته باشید. ممکن است برای انجام کاری مجبور شوید به راه دوری بروید حواستان باشد تا مبادا در کمک کردن به شخصی که در اطرافتان دچار مشکل شده غفلت کنید. در مورد مسئله کاری تان از هر لحظه برای یادگیری استفاده کنید. دنیا را سخت نگیرید، اولین کسی که ضرر می بیند خودتان هستید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

هیچ اشکالی ندارد اگر گاهی اشتباه کنید. اگر اشتباهی کرده اید با جسارت تمام به آن اعتراف کنید و اجازه ندهید غرورتان مانع شما بشود. اگر همیشه بخواهید طوری رفتار کنید که انگار حق با شماست و هیچ خطایی نکرده اید (حتی وقت هایی که قلبا می دانید حق با شما نیست)، دیگران از ارتباط داشتن با شما خسته خواهند شد! سعی کنید امروز به اشتباهات خود اعتراف کنید تا ببینید در پایان روز چه آرامش خاطری خواهید داشت. اگر برنامه رمانتیکی برای امروزتان چیده بودید، ممکن است اتفاقات غیر مترقبه مانع آن بشوند. خودتان را عصبانی نکنید؛ همه کارهایتان را انجام بدهید و منتظر بمانید تا ببینید چه می شود. اگر به هیچ عنوان به برنامه تان نرسیدید آن را برای روز بهتری بگذارید. به جای دست روی دست گذاشتن دل به دریا بزنید و با شهامت و جسارت به تک تک کارهایی که در سر دارید اقدام کنید، اگر تردید نداشته باشید حتما موفق می شوید. برای رفع یک بلا دست به دامن شخصی شده‌اید که او کمکتان کرده امروز  وقت جبران است حواستان به او باشد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز بهتر است بیش از اندازه انتقاد نکنید و دیگران و کارهایشان را زیر سوال نبرید. اگر در بیان افکار و نظراتتان دقت کافی را نداشته باشید ممکن است با حرف هایتان دیگران را آزرده کرده و از خود برانید. بهتر است امروز زیاد در صحبت کردن عجله نکنید و قبل از گفتن هر حرفی آن را چند بار در دهانتان بچرخانید، اصلا چرا به جای حرف زدن سعی نمی کنید امروز بیشتر شنونده باشید؟ همچنین امروز زمان خیلی خوبی برای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم نخواهد بود و یا حداقل برای این کار باید احتیاط و دقتی چند برابر بیشتر از سایر مواقع به خرج دهید. امروز به نفعتان است کمی سرعتتان را کم کرده و به جای حرکت کردن اوضاع را زیر نظر بگیرید. فکری شما را به خودش مشغول کرده طوری که خواب و راحتی را از شما گرفته است، یادتان باشد که جهان پر از مشکلات است و همه کارها هم بر وفق مراد آدم گاهی پیش نمی‌روند. در حال حاضر با دور اندیشی و حوصله منتظر باشید، به زودی خبری خوش دریافت می کنید و تغییرات کلی در زندگی تان روی خواهد داد.

منبع: تصویر زندگی
وبگردی