آفتاب

فال روز پنجشنبه 26 تیر 1399احساس اعتماد‌به‌نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مشکلات را کوچک‌ و ناچیز خواهید دید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با موقعیت‌های چشمگیری روبرو می‌شوید اما به خاطر داشته باشید که با کار و تلاش از این موقعیت‌ها بهترین استفاده را ببرید. بهمن ماه امسال شرایطی برای استراحت و تفریح پیدا می‌‌کنید و اردیبهشت سال آینده زمانی است که به دستاورد چشمگیری در محل‌کار دست پیدا خواهید کرد. از این دستاورد مغرور نشوید و به خاطر داشته باشید که راه مردم‌داری از میان فروتنی و تواضع می‌گذرد. در سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید هرگز به توانایی‌های‌تان شک نکنید و این سال را با پشتکار به یکی از بهترین سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

● متولد فروردین (بره):

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید، امروز زمان آن فرا رسیده که کمی استراحت کنید و خستگی‌ها را از تن بیرون نمایید. قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، نظر اعضای منزل را جویا شوید و با آنها مشورت کنید. به لحاظ کاری روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و به موفقیت دست پیدا می‌کنید. سری به دوستان قدیمی بزنید و از هم‌صحبتی با آنها لذت ببرید. اجازه ندهید علاقه‌ای که به تنهایی و خلوت دارید، شما را به فرد منزوی تبدیل کند.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

برنامه‌‌‌های زیادی برای افزایش درآمد و پیشرفت دارید، اما از آنجایی که حرف‌ در دهان شما بند نمی‌شود و انسان رازنگه‌داری نیستید، احتمال شکست این برنامه‌ها بسیار است. در نتیجه از امروز تصمیم‌ بگیرید که رازهای حرفه‌ای و کاری خود را با کسی درمیان نگذارید و رازنگه‌‌داری در پیش بگیرید. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. توقع‌های بی‌جایی از عشق‌زندگی‌تان نداشته باشید. فرصتی پیدا می‌کنید تا استعداد‌های درخشان خود را به اطرافیان اثبات نمایید. اجازه ندهید کارهای عقب‌افتاده زمینه ناراحتی و نگرانی شما را فراهم کند.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

میان اعضای خانواده کدروتی ایجاد می‌شود، برای حل این کدورت آستین بالا بزنید و به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه برای حل مشکلات در کنارشان هستید. مشکلی که با آن روبرو شده‌اید امروز به دست یکی از دوستان صمیمی‌ شما حل خواهد شد. فرد سرشناس و بانفوذی سر راه‌تان قرار می‌گیرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از تجربه‌های ناب عاشقی را برای شما تدارک دیده‌است، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و خاطره‌ای عاشقانه از امروز به یادگار بگذارید.

● متولدین تیر (خرچنگ):

نگرانی‌ سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به پایان می‌رسانید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد. دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. به اعضای خانواده ثابت کنید که بیشتر از همیشه به فکر آن‌ها هستید. مشکلی درمیان اعضای خانواده ایجاد شده و این مشکل حسابی ذهن‌تان را درگیر کرده‌است. حواس‌تان را حسابی جمع کنید چرا که احتمال دارد فردی کلاه‌سرتان بگذارد. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.

● متولدین مرداد (شیر):

فرصت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آرامش برسید. پولی که قرض کرده‌اید را امروز به هر قیمتی که شده پرداخت کنید. اجازه ندهید دخالت اطرافیان در زندگی شما کار دست‌تان بدهد. مشکلاتی در محل‌کار یا منزل در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به تنهایی از عهده حل این مشکلات بر خواهید آمد. مواظب رفتار و گفتار خود باشید و حرفی نزنید که بعدا از این حرف پشیمان شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دائم به کارهای‌تان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری‌تان را فراهم کرده‌است.

● متولدین شهریور (سنبله):

به خاطر داشته باشید که زندگی همیشه فراز و فرودهای خاص خودش را دارد و در رویارویی با مشکلات زانوی غم به بغل نگیرید. کدورت‌های زیادی میان اعضای خانواده وجود دارد، اجازه ندهید این کدورت‌ها شما را از هدف‌های‌تان دور کند. از اشتباه‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید درس بگیرید و آینده خود را بسازید. فرصتی دست می‌دهد تا با مسافرت و تفریح، از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید.

● متولدین مهر (ترازو):

کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده‌است. پول خود را برای انجام کاری پس‌انداز کرده‌اید اما امروز از محل این سرمایه‌گذاری ضرری به شما وارد می‌شود. به خاطر داشته باشید که با یک‌دنده بودن و لجبازی راه به جایی نخواهید برد. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. امروز در محل‌کار با فرد بسیار با نفوذی ملاقات خواهید کرد. روز خوبی را برای انجام کارهای مذهبی یا خیرخواهانه در پیش دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با انجام این کارها، شرایط آرامش خود را فراهم کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدر محبت‌های‌تان را می‌داند.

● متولدین آبان (عقرب):

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان اثبات نمایید. ایده‌ بکری به ذهن‌تان خطور کرده‌، اما برای اجرای این ایده هراس دارید و نمی‌دانید چه کار باید بکنید. این ایده را دست‌کم نگیرید و امروز فکری که به ذهن‌تان رسیده را با اطرافیان و افرادی که تجربه و مهارت بیشتری نسبت به شما دارند در میان بگذارید و روی کمک این افراد برای اجرای این ایده حساب‌باز کنید. سرتان را به انجام کارهای غیرضروری بند نکنید.

● متولدین آذر (کمان):

برای انجام کارهای انسان‌دوستانه و خیر، پیش‌قدم باشید و به خاطر داشته باشید که محبت، محبت می‌آورد. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و زمینه شادی اهل منزل را فراهم کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوش دوران آشنایی‌تان را زنده خواهد کرد.

● متولدین دی (بز):

اجازه ندهید کار بیش‌ازحد شما را از پا در بیاورد. خلاقیت و استعداد خود را دست‌کم نگیرید و از این توانایی‌ها نهایت استفاده را ببرید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. روز مناسبی را برای گسترش دامنه کار و تجارت خود آغاز کرده‌اید و برنامه‌هایی که برای گسترش کار در نظر دارید را امروز انجام دهید. برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر، جلوی اتلاف‌وقت را بگیرید. میان حضور در محل‌کار و رسیدگی به اعضای خانواده تعادل برقرار کنید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز هیچ عارضه‌ای سلامت وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد. یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد مهمی خواهد رسید و شما به وی افتخار می‌کنید. اعضای خانواده از ولخرجی‌های شما به تنگ‌آمده‌اند و ادامه این وضعیت به نفع شما نیست. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. روز مناسبی است تا در کنار اعضای خانواده به خرید بروید و خوش بگذرانید.

● متولدین اسفند (ماهی):

احساس اعتماد‌به‌نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مشکلات را کوچک‌ و ناچیز خواهید دید. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. قصد انجام کارهای مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کارهای خیر است و با انجام این کارها به لحاظ فکری به آرامش برسید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب اتفاق‌های اطراف‌تان باشید. تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان به نتیجه خواهد رسید. به سودهای کوتاه‌مدت فکر نکنید و برنامه‌های بلندمدتی برای افزایش درآمد و سودآوری در نظر داشته باشید.
وبگردی