آفتاب

فال روز پنجشنبه 20 آبان 1400دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. امسال سال برآورده شدن آرزوهای شماست و آنچه که دور از انتظارتان بود را خیلی زود به دست خواهید آورد. بنابراین از همین امروز خودتان را برای اتفاقات خوش آماده کنید. اگر چه امسال سختی های زیادی را در محیط کاری خواهید کشید اما پس از این که نتیجه تلاش هایتان را دیدید، تمام خستگی هایتان به در می شود.

● متولد فروردین (بره):

اگر چه جسم تان در زمان حال است اما روحتان در گذشته سیر می کند. شما به شدت وابسته به گذشته و تجربیات تان هستید اما این شما را از واقعیت که زمان حال است، دور می کند. توصیه می کنیم هر چه سریع تر این بند را پاره کنید. دوستی از شما کمکی می خواهد که برای انجام آن این دست و آن دست می کنید. اما بدانید که از هر دستی بدهید، از همان دست هم پس می گیرید. بنابراین در کار خیر شک نکنید. به زودی تغییری در محل زندگی یا کارتان خواهید داشت که در روحیه تان موثر است. فعلا بلند پروازی را کنار بگذارید و حواستان به جلوی پایتان باشد. به کاری یا چیزی دلبستگی شدید پیدا کرده اید به طوری که از هیچ چیز هراس ندارید و تمام تلاش و توان خود را صرف رسیدن به آن کرده اید. شما دیگران را نیز وادار می کنید که دنباله روتان باشند. برای رسیدن به نیت تان مقدماتی لازم است.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز آنقدر غرق شادی هستید که دیگران می توانند به راحتی راز دلتان را حدس بزنند. پر از شوق زندگی هستید و دوست دارید که کارهای مهم انجام دهید. شک نکنید و به ندای قلب تان گوش دهید. حرفی از جانب یکی از دوستان تان می شنوید که کمی شما را نگران می کند. کافی است که خونسردی خودتان را حفظ کنید و با آرامش دلیلش را بپرسید. یک بسته در راه دارید که بر شدت شادی تان خواهد افزود. برای رسیدن به خواسته تان منتظر تصمیم دیگران نشوید. به سلامتی تان این روزها بیشتر اهمیت بدهید و جایی که لازم است نه بگوئید. اتفاقی در شرف وقوع است که غافلگیرتان می کند. برای هر موقعیتی بهتر است آماده باشید. پیشنهادی به شما می شود که توقع شنیدنش را ندارید، در جواب دادن عجله نکنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

چند روزی ست موضوعی ذهن تان را درگیر کرده به طوری که فکر کردن برایتان دشوار شده است. سخت نگیرید، این شرایط برای هر کسی طبیعی اس. بهتر است که فکرتان را منحرف کنید تا همه چیز به حالت طبیعی خود بازگردد. نظر شما در مورد عشق و عاشقی تغییر کرده و به فکر تصمیمی اساسی هستید اما فعلا شرایط خوبی برایتان مهیا نیست. عجله نکنید و این کار را به بعد موکول کنید. در جمع دوستان از احترام برخوردار هستید. حرفی نزنید که همه را مات و مبهوت کند. اندیشه و نیت تان بسیار خوب و نیک است اما باید توجه داشته باشید که با دوستان ناباب نشست و برخاست نکنید تا آن آرزوهای مهم تحقق بیابد. ظاهر چیزی نظرتان را جلب می کند. حتما در موردش بیشتر تحقیق کنید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

چیزی را در دلتان پنهان کرده اید اما صبرتان به سر آمده و دوست دارید که آن را فاش کنید. پس از بیان این راز احساس راحتی و آرامش زیادی پیدا خواهید کرد. تصمیمی گرفته اید که احساس می کنید هنوز برای آن آمادگی ندارید. از آنجا که کار از کار گذشته است، بهتر است که انتظارتان را پایین بیاورید و سعی کنید که خودتان را با آن شرایط وفق دهید. اگر به خودتان کمک کنید، اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد. شخصی بدون آنکه بدانید، رفتارتان را زیر نظر دارد. بهتر است مراقب رفتار و گفتارتان باشید. فعلا خوددار باشید. حضور شخصی در زندگی تان برای شما پر از برکت خواهد بود. مقدمات کاری را بهتر است هر چه زودتر فراهم کنید تا غافلگیر نشوید. از کسی جمله ای را خواهید شنید که برایتان پر از نشانه است.

● متولدین مرداد (شیر):

قولی به فردی داده اید که هنوز به آن عمل نکرده اید، بهتر است که امروز به طرف مقابل تان زنگ بزنید و از او عذرخواهی کنید. در غیر این صورت او اعتمادش را به شما از دست خواهد داد. امروز تغییراتی را تجربه می کنید که تا به حال در زندگی تان نداشته اید. این تغییرات نگاه شما را به زنده تغییر می دهد به طوری که دوست دارید مسیر زندگی تان را تغییر دهید. اما بهتر است که عجله نکنید. هر چه مختاط تر پیش روید، بهتر است. چشمتان را بر روی تغییرات اطراف بسته اید و می خواهید واقعیت را انکار کنید. کمتر غر بزنید و بیشتر شکر کنید تا حالتان بهتر شود. بزودی تغییر و تحول کلی در کار و زندگی تان پدید می آید، به نحوی که همه شاد خواهند شد. دست به کاری خواهید زد که با گذشته تفاوت زیادی دارد. پیشرفت در این کار متعجب تان خواهد کرد.

● متولدین شهریور (سنبله):

شما توانایی های زیادی دارید اما هیچوقت جسارت نشان دادن آنها را نداشته اید. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا بتوانید خودی نشان دهید و دیگران را حیرت زده کنید. اگر این راهی که امروز در پیش گرفته اید را ادامه دهید، پایان خوبی از نظر کاری و درآمد مالی در انتظارتان خواهد بود. شما فرد انعطاف پذیری هستید و می توانید خودتان را با شرایط مختلف وفق دهید. حال زمان آن است که این خصوصیت را در رابطه عاطفی تان به کار گیرید. در مورد نیت تان حواستان را جمع کنید و دقت و سرعت عمل داشته باشید. لازم است با شخصی در اطرافتان مشورت کنید. بیش از این غصه روزگار را نخورید. با درایت عمل کنید و بدانید که نسبت به دیگران عقب تر یا جلوتر نیستید. خبر خوبی می شنوید، از نیکی کردن به دیگران دریغ نکنید.

● متولدین مهر (ترازو):

منتظر تغییری هستید و این صبر شما را خسته کرده است. امروز می فهمید که این انتظار زودتر از آنچه فکرش را بکنید به سر خواهد آمد. بنابراین انرژی و انگیزه تان را بالا نگه دارید. مشکلی ذهن شما را درگیر کرده که باید چه زودتر آن را برای شریک زندگی تان به زبان آورید. هر چه بیشتر آن را پنهان کنید، وضعیت سخت تر می شود. بنابراین درنگ نکنید. انتهای روز فرصتی برایتان فراهم می شود تا کمی تنش های اخیرتان را از بین ببرید و به آرامش برسید. خبری چنان خوشحالتان می کند که دلتان می خواهد شهر را چراغانی کنید. در مورد مسئله ای کاری مراقب باشید که در معامله باد کلاهتان را نبرد. برای رسیدن به نیتتان گرچه برایتان سخت است اما باید از قوانین بازی پیروی کنید و بی گدار به آب نزنید. خبری که منتظرش بودید به گوشتان خواهد رسید.

● متولدین آبان (عقرب): 

بی جهت احساس افسردگی می کنید. برای از بین بردن این حس، قلب تان را باز بگذارید تا در ارتباط تان با دیگران انرژی مثبت به شما هم منتقل شود. هر چه به دیگران بیشتر محبت کنید، حالتان بهتر می شود. اگر در رابطه عاطفی تان احساس فشار می کنید، بهتر است که زمانی را به تنهایی اختصاص دهید و بیشتر در مورد آینده رابطه تان بیندیشید. اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید، بهتر است که طرف مقابل تان را هم درگیر نکنید. حرفی را به شخصی زده و اتمام حجت کرده اید دیگر تکرار نکنید بگذارید و بگذرید، در خانه اگر کس است یک حرف بس است. وقت آن رسیده تا دست به کاری بزنید و از این وضعیت خارج بشوید، منتظر دیگران نباشید تا حرکتی بکنند، این روزها همه به مسائل خودشان سرگرم هستند، حواستان به خودتان باشد.

● متولدین آذر (کمان):

دلتان می خواهد کاری انجام دهید اما قلب تان مانع می شود. دوست دارید که هر چه زودتر به هدف تان برسید اما عجول بودن راه چاره نیست. با صبوری خواهید دید که بهترین اتفاق برایتان خواهد افتاد. امروز بیرون رفتن از خانه برایتان سخت شده، به همین دلیل به پیشنهادهای دوستان تان جواب رد می دهید. از این فرصت استفاده کنید و در تنهایی بیشتر بیندیشید. هر چه آگاهانه تر عمل کنید بیشتر به نفع تان خواهد بود. از دور و نزدیک پیشنهادهای گوناگونی خواهید شنید، فعلا پذیرش هیچ‌کدامشان به صلاحتان نیست. به سفری خواهید رفت که برایتان بسیار مفید است. خرید یا فروش برایتان ضرری ندارد. به زودی شاهد تحولات زیادی خواهید بود که در آن سهم خواهید داشت و همه شان به نفعتان هستند. به گذشته بر نگردید.

● متولدین دی (بز):

امروز دورتان شلوغ است اما شما تنهایی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهید. دوست دارید که از صداهای اطراف تان دور شوید و در سکوت خانه آرام گیرید. بد نیست که به خودتان مرخصی دهید و کمی در طبیعت گشت و گذار کنید تا حالتان بهتر شود. اتفاقی برایتان افتاده که شما را بی انگیزه کرده است. اگر نمی خواهید که در این حالت بمانید، خودتان باید دست به کار شوید و برای آنچه می خواهید به دست آورید بجنگید. در یک جمع می توانید پرشور و پر سرو صدا یا ساکت و آرام باشید، کاری را بکنید که بعدا پشیمان نشوید. بهتر است از فردی ضعیف النفس دوری کنید. این روزها هم شما کمی مغرور و غیرقابل کنترل شده اید، شخصی که به شما شک کرده ثابت کنید قلبی مهربان دارید و به او توضیح کافی بدهید تا شرایط شما را درک کند.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

حرف های می شنوید که خیلی باب میل تان نیست. بهتر است که آنها را پشت گوش بیاندازید. هر تصمیم ناگهانی و سرسری برای شما دردساز خواهد شد، بنابراین بهتر است که سرتان در کار خودتان باشد. اگر برای جذب فردی به سمت خودتان تلاش می کنید، حال یک فرصت طلایی است تا خودتان را نشان دهید. به زودی دری به رویتان گشوده می شود که تمام سختی های گذشته را فراموش می کنید. در معامله ای سودی به دست خواهید آورد، احتیاط کنید الان زمان مناسبی است تا حرکتی درست انجام دهید و تا مدتی خیالتان آسوده باشد. فشار بیش از حد روی خودتان نگذارید. برای شانه خالی کردن از جواب دادن پشت دیگران قایم نشوید، هرچه زودتر باید برای تغییر مهمی تصمیم بگیرید و به آن عمل کنید.

● متولدین اسفند (ماهی):

مدتی ست که از خود واقعی تان دور شده اید. انگار نقش بازی می کنید اما بدانید که با این کار هیچوقت ته دلتان راضی نخواهد شد، بنابراین بهتر است راهی را که خود می خواهید دنبال کنید و به حرف های مردم هیچ اهمیتی ندهید. حرفی باعث شده که از دوستان تان کمی دور شوید. این مشکل آنقدرها که شما فکرش را بکنید بزرگ نیست، بنابراین بهتر است که دوباره به جمع خود بازگردید. انعطاف پذیری چیزی ست که این روزها باید بیشتر تمرین کنید. رابطه ای که نگرانش هستید احتیاج به یک تصمیم گیری سخت و انجام کاری از طرف شما دارد، با صبر کردن و هیچ کاری نکردن اوضاع بهتر نخواهد شد. شخصی با رساندن خبری از دل نگرانی هایتان کم می کند. برای رسیدن به چیزی مجبور می شوید، حرفی را به کسی بزنید. نذرتان را ادا کنید.

منبع: تصویر زندگی