آفتاب

فال روز پنجشنبه 16 مرداد 1399● متولد فروردین (بره):

جادوی خنده را دست‌کم نگیرید و روز را با خوشحالی و لبخند به پایان برسانید. مشکل مالی که با آن روبرو هستید را به کمک اندوخته و پس‌انداز خود حل نمایید. امروز بعد از ظهر دوستان به سراغ شما می‌آیند و لحظه‌های خوشی را سپری خواهید کرد. روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که آب در دل همسر یا عشق‌زندگی‌تان تکان نخورد. عازم سفر کاری هستید و به رغم اینکه شرایط برای سفر مهیا نیست، چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه رخت سفر بر تن کنید و مسافرت بروید. اما خطر‌های این مسافرت را به جان بخرید و مطمئن باشید که به لحاظ کاری دستاورد مهمی را از این سفر به ارمغان خواهید آورد.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

انسان شوخ‌طبعی هستید و اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می‌برند، این روحیه را ادامه دهید و دوستان تازه‌ای پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که راه افزایش پول و ثروت از میان صرفه‌جویی و پس‌انداز می‌گذرد. عشقی که در دل دارید را با معشوق درمیان بگذارید و مطمئن باشید که امروز جواب مثبت خواهید گرفت. یکی از اطرافیان که حسابی روی شما حساب باز می‌کند، امروز به کمک‌تان نیاز دارد، اما سر شما به اندازه‌ای شلوغ می‌شود که فرصتی برای کمک به این فرد پیدا نمی‌کنید. از این فرد عذرخواهی کنید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت از هر کاری برای کمک به وی دریغ نخواهید کرد.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

انسان باهوشی هستید و مشکلی که امروز سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با هوش و ذکاوت پشت سر بگذارید. به خاطر داشته باشید که با فکر به چیز‌های منفی و نگران کننده‌ای، راه به جایی نمی‌برید و از امروز به چیز‌های مثبت فکر کنید و به خودتان انگیزه بدهید. امروز قرار است برای دیدار یکی از آشنایان به منزل وی بروید، اما در این دید و بازدید به شما خوش نخواهد گذشت، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این برنامه را به روز‌های آینده موکول نمایید. اجازه ندهید کار‌های عقب‌مانده فکر شما را مشغول کند و از امروز به خودتان قول بدهید که کار امروز را به فردا موکول نکنید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز صبح با خستگی و کسالت از رختخواب بلند شده‌اید و حوصله‌ای برای انجام کار‌های روزانه ندارید، در چنین شرایطی نیازی نیست بیش‌از‌حد به خودتان سخت بگیرید و امروز را به خودتان مرخصی بدهید و حسابی استراحت کنید. امروز خرج غیرمنتظره‌ای روی دست شما قرار می‌گیرد. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و باید فرصتی از امروز را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار وجود دارد.

● متولدین مرداد (شیر):

نسبت به روز‌های گذشته امروز احساس بهتری دارید و از نشاط و شادابی زیادی برخوردار هستید. فردی می‌خواهد از شما پول قرض کند، اما دست رد به سینه وی بزنید و مطمئن باشید پولی که به این فرد می‌دهید را هرگز به شما پس نمی‌دهد. مهمانی بزرگی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حساب به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت. به لحاظ کاری روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

● متولدین شهریور (سنبله):

عینک بدبینی را کنار بگذارید و با نگاهی مثبت زندگی را در پیش بگیرید. فراموش کرده‌اید که انسان‌های موفق، اعتمادبه‌نفس سرشاری دارند و کار‌های مهم زندگی‌تان را با نبود اعتماد‌به‌نفس انجام می‌دهید، این وضعیت گره‌ای بزرگ در کار شما انداخته و از موفقیت فاصله گرفته‌اید. امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و به خودتان قول بدهید که با اعتماد‌به‌نفس بیشتری زندگی را در پیش بگیرید. امروز اگر حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. صبر و بردباری بیشتری در کار‌ها پیشه کنید. تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید، اما از آنجایی که انسان احساساتی هستید، بیشتر حواس‌تان را جمع کنید و با عقل و منطق تصمیم بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرید و جام وجودتان را از عشق لبریز می‌کند.

● متولدین مهر (ترازو):

انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت دیگران را ندارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان از شما دوری بگیرند و کسی علاقه‌ای به نشست‌و‌برخاست با شما نداشته باشد. امروز زمان مناسبی است که بخل و حسد را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های آن‌ها از صمیم‌قلب لذت می‌برید. چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت‌نام کرده‌اید، اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارید. این وضعیت امروز به پایان می‌رسد و بخت با شما یار خواهد بود، چرا که قرعه این وام به نام‌تان می‌افتد و مشکلات مالی شما خاتمه می‌یابد.

● متولدین آبان (عقرب): 

مهارت‌های جدیدی فرا بگیرید و با یادگیری علم و دانش، شرایط بهتری را برای پیشرفت در کار و زندگی فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید. امروز عاشق می‌شوید و تنهایی‌های شما به پایان می‌رسد. برای رسیدن به موفقیت دامنه آشنایی خود با افراد سرشناس را گسترش دهید.

● متولدین آذر (کمان):

بدون فکر و مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه گذاری نکنید. از روحیه جذاب و خوش‌مشربی که دارید برای پیدا کردن دوستان و ارتباط‌های کاری جدید کمک بگیرید. روز خوبی را برای تجارت و معامله‌های کاری آغاز کرده‌اید. امروز از آن روز‌ها است که به خودتان وعده داده‌اید کار‌ها را زودتر از موعد انجام دهید و فرصتی فراغتی برای بودن در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا کنید، اما کار‌های غیرمترقبه زیادی بر سر شما آوار می‌شود و مجبور خواهید شد تا پاسی از شب کار کنید. عشق بی‌پایان خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید.

● متولدین دی (بز):

دوستان و آشنایان برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو هستید به کمک‌تان می‌آیند. فکری به حال سرووضع‌تان بردارید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. در کنار انجام کار‌های روزانه فرصتی پیدا می‌کنید تا کمی در خیابان قدم بزنید و به آینده فکر کنید. نهایت استفاده را از این فرصت ببرید و برای پیشرفت و موفقیت بیشتر نقشه بکشید. مشکلی ریشه‌دار میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله انداخته است، اجازه ندهید این مشکل روز شما را خراب کند.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد شما را از پا در بیاورد. روحیه پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید که کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، نظر اعضای منزل را جویا شوید و با آن‌ها مشورت کنید. احتمال دارد که امروز با همسر یا عشق‌زندگی تان بر سر چیز‌های پیش‌پاافتاده، مشاجره کنید.

● متولدین اسفند (ماهی):

خطری شما را تهدید می‌کند و بهتر است که امروز در حد امکان منزل را ترک نکنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد و در اولین فرصت هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. کار مهمی انجام داده اید و امروز پاداش این کار مهم را دریافت خواهید کرد. حواس‌تان را حسابی جمع کنید چرا که احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.


برترین ها
وبگردی