آفتاب

فال روز پنجشنبه 11 فروردین 1401دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. امسال سال مهمی برایتان است و باید تصمیمات اساسی بگیرید، از این رو بهتر است که برای تک تک قدم هایتان برنامه ریزی کنید و طبق آن پیش روید. اگر هنوز چیزهایی در زندگی تان است که شما را آزار می دهند، مهم نیست دیگران چه فکر می کنند، بهتر است آنها را از زندگی تان حذف و فضا را برای اتفاقات خوش باز کنید.

● متولد فروردین (بره):

عجول بودن شما ممکن است در چنین روزی برایتان دردسرساز شود اما نگران نشوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر داشته باشید و کارهایتان را با سرعتی آهسته تر پیش ببرید. اگر امروز برای اولین بار با فردی قرار دارید، پیشنهاد می کنیم که برای او هدیه ای ببرید تا تاثیر اولی که روی آن خواهید داشت، مثبت باشد. برای خرید وسیله ای که مدت هاست به فکرش هستید، آستین بالا بزنید در غیر این صورت باید هزینه بیشتری را برای آن بپردازید. کاری برای خوشایند دلتان انجام دهید و به منفعت مالی اش ابدا فکر نکنید و فقط از انجام دادنش لذت ببرید. یک تماس تلفنی مهم را پشت گوش نیندازید. منتظر شنیدن تصمیم شما هستند. خرید بزرگی خواهید کرد که دلشوره به دلتان می اندازد. کارها رو به راه می شود.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

اتفاقاتی که اخیرا افتاده اعتماد به نفس شما را بالا برده است. شما توانایی های زیادی دارید و دیگران هم از این موضوع آگاهند پس بهتر است که خودسانسوری نکنید و بیشتر از همیشه مهارت های خود را در معرض نمایش بگذارید. اگر خودتان را دست کم نگیرید معجزه خوشبختی برایتان اتفاق می افتد. مراقب قدم هایی که این روزها بر می دارید باشید زیرا بیش از همیشه زیر ذره بین هستید. در رابطه هایتان سعی کنید خیلی محتاط حرف هایی که به زبان می آورید باشید در غیر این صورت سوتفاهم بوجود خواهد آمد. زندگی مثل یک رودخانه در جریان است. چیزی به دست می آورید و چیزی را از دست می دهید. خیلی از اتفاقاتی که امروز می افتد، به طریقی به گذشته تان بر می گردد. فردی را که دوستش ندارید، برای همیشه کنار می گذارید. خیالتان راحت باشد و به زندگی تان بچسبید، روی خانواده تان حساب و به آنها تکیه کنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

از یک دنده بودن دوری کنید. سعی کنید برای اهداف تان مسیرهای متفاوتی را در پیش بگیرید. راههای قدیمی دیگر جواب نمی دهد. اگر در روابط تان با دیگران به مشکل برخورده اید، نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی همه چیز همان طور که شما می خواهید پیش می رود. امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا با عزیزی صحبت کنید، این فرصت را از دست ندهید. اگر صادقانه رفتار کنید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. استقامت شما بالاست. کارها کم کم روبه راه می شود. رودربایستی را کنار بگذارید. یک مسائلی شوخی بردار نیست. سلامت تان روحی و جسمی از هر چیزی مهم تر است. یک خبر ساده بسیار خوشحالتان خواهد کرد. یک جابجایی کاری یا مکانی دارید که در تغییر روحیه تان بسیار موثر است.

● متولدین تیر (خرچنگ):

امروز هر آنچه برایتان پیش می آید، به صلاح تان خواهد بود بنابراین دست از غر زدن بردارید. روزهای شلوغی در پیش است و باید سخت برای آنها خودتان را آماده کنید. مهارت، توانایی و اطلاعات شما به اندازه کافی است، فقط باید آنها را در مسیر درستی به کار ببرید تا نتیجه دلخواهتان اتفاق افتد. تنها چیزی که شما به آن احتیاج دارید، شجاعت و ایمان به خودتان است. اگر تا کنون در راهی که آغاز کرده اید موفق نشدید، علت خود شمایید نه دیگران. پس به جای غر زدن روی نقاط ضعف تان تمرکز کنید. چیزی که قرض داده اید، پس خواهید گرفت. حواستان به بزرگتری در خانواده باشد. مسئولیت های بسیاری را به دوش گرفته اید. جواب خوبی هایتان به دوستی را به زودی می گیرید. آرزوهایتان کم نیستند، به آنها زمان بدهید . امیدوار باشید، گرچه برایتان سخت است اما صبور باشید. اوضاعتان رو به بهبود است.

● متولدین مرداد (شیر):

برای رسیدن به پول بیشتر باید استراتژی های جدیدی را به کار گیرید. در حال حاضر سعی دارید کنترل اموری را به عهده بگیرید که برایتان سخت است. این مسئله شما را از زندگی روزمره ای که داشته اید، جدا کرده و مجبور شده اید برخی از برنامه هایتان را تغییر دهید. دیگران سعی می کنند در کار شما دخالت کنند اما به آنها اجازه این کار را ندهید. در رابطه عاطفی تان دچار شک و تردید شده اید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از هر قدم، خوب فکر کنید. مشورت با دیگران را نیز از یاد نبرید. غصه خوردن امروزتان را هم از شما می گیرد. در مورد یک مسئله کاری اگر با اراده ی قوی تصمیم بگیرید و با سرعت عمل و دقت اقدام کنید هنوز هم فرصت دارید تا اوضاع را بهبود ببخشید. تغییر شغل در حال حاضر به نفعتان نیست، به یادگیری آنچه مرتبط با کارتان است اقدام کنید.

● متولدین شهریور (سنبله):

بعد از چند روز خسته کننده، امروز به آرامش خواهید رسید. در این شرایط دیگران سعی دارند شما را وادار به کاری کنند که خودشان دوست دارند، اما تن به آن ندهید. اگر می خواهید به مسائل اطراف تان نظم دهید، بهتر است از خودتان شروع کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران مراقب شما باشند و آروزهای شما را برآورده کنند. شما خودتان باید برای هدف هایی که در سر دارید دست به کار شوید. اگر در رابطه ای هستید که طرف مقابل تان را عاشق می بینید، به عشق او شک نکنید. اگر اختلافی میان شما بوجود می آید، نتیجه دیدگاه متفاوت تان است نه کمبود علاقه او. به زودی شخصی پا به زندگی تان می گذارد، زیاد به ظاهر و مادیات توجه نکنید در مورد این فرد رفتار و نیت اوست که باید برایتان مهم باشد. برای تحویل کاری که به شما سپرده شده بهتر است عجله کنید، سودتان در سرعت عملتان است. نگران سلامت شخصی در اطرافتان هستید.

● متولدین مهر (ترازو):

انرژی مثبت شما می تواند خیلی چیزها را تغییر دهد، بنابراین سعی کنید که از منفی گرایی فاصله بگیرید. حاضر تسلیم فکر و خیال خود نشوید و کمی عاقلانه تر به مسائل نگاه کنید. اگر احساس می کنید که در موجی گیر افتاده اید و مدام به این طرف و آن طرف پرت می شوید، بهتر است به کمک دیگران از این طوفان خلاص شوید. فردی شما را ناراحت کرده است، به جای سکوت کردن، بهتر است که حرف دلتان را به او بزنید. به زودی خبری می شنوید که شرایط مالی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. از شخصی که رفتارش هر روز بی دلیل تغییر می کند فاصله بگیرید این شخص آرامش را از شما می گیرد. برای کار اشتباهی که انجام نداده اید عذرخواهی بی دلیل نکنید مشکل را حل نمی کنید صورت مسئله را پاک می کنید. کاری نتیجه خواهد داد و حامل خبری خوش برای اطرافیان خواهید بود.

● متولدین آبان (عقرب):

امروز هر حرفی را به زبان نیاورید زیرا ممکن است که منجر به دلخوری اطرافیان تان شود.برای رسیدن به اهداف تان، کلید موفقیت شما در دستان خودتان است پس آن را در جیب دیگران جستجو نکنید. برای خودتان یک مسیری را مشخص کنید و طبق آن پیش روید. هر چه در این مسیر مسئولیت پذیرتر باشید، شادتر و موفق تر از قبل خواهید شد. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید که زندگی تان را به مسیری بهتر تغییر خواهد داد. به زودی رابطه شما وارد مرحله ای می شود که مدت ها آرزویش را داشتید. به سلامتی تان اهمیت بدهید برای خودتان یک لیوان کادو بخرید تا یادتان باشد هر روز آب بخورید، با خودتان مهربان تر باشید تا دنیا با شما مهربان تر باشد. به حرف های کسی که فقط شعار می دهد اما عمل نمی کند توجهی نکنید. احتیاط کنید و این روزها بیشتر در خانه بمانید.

● متولدین آذر (کمان):

امروز باید در مورد مساله مهمی تصمیم بگیرید. سعی کنید گذشته را در تصمیم گیری هایتان دخیل نکنید و بر اساس شرایط حاضر مسائل را بسنجید. احساسات نیز می توانند شما را به بیراهه ببرند پس سعی کنید از واقعیت دور نشوید. بد نیست بار دیگر شرایط و انگیزه هایی که در سر دارید و بررسی کنید. انرژی خود را این بار در جایی دیگر صرف کنید تا نتیجه بهتری برایتان حاصل شود. امشب زمان خوبی برای ملاقات با دوستان است. خبرهای خوبی را خواهید شنید که بر روحیه تان تاثیر مثبت خواهد گذاشت. زمان گفتن حرف دلتان فرا رسیده است اگر کارهایتان را با درایت انجام بدهید به خواسته تان می رسید، نیتتان تلاش و کوشش شبانه روزی می طلبد. بیشتر به تغذیه خود توجه کنید. شخصی با شیرین زبانی می خواهد شما را گول بزند، چشمتان را باز کنید و هرچه می شنوید باور نکنید.

● متولدین دی (بز):

امروز فضای خانه شما آنطور که می خواهید نیست از این رو کمی دچار استرس می شوید اما نگران نباشید زیرا اهمیت چندانی ندارد و خیلی زود به روال قبل باز می گردد. امروز خبری را خواهید شنید که می توانید نویدبخش شروعی زیبا در زندگی تان باشد. در صورتی که لازم است حرف مهمی را به زبان بیاورید، این کار را انجام دهید. درنگ بیش از اندازه شما را از اهداف تان دور خواهد کرد. بنابراین کلید موفقیت شما در چنین روزی جسارت است. برای خواسته تان تلاش کنید و امیدوار باشید. دنیا بزرگتر از آن است که فکر می کنید. اگر جایی تحمل زندگی کردن را نداشتید، مطمئن باشید دنیا تمام نشده، از روزمرگی هایتان دور شوید. در مورد مسئله ای وقت تصمیم گیری نهایی فرا رسیده است. دست از دو دلی و شک بردارید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

برای این که امروز بهترین تصمیم را بگیرید، بهتر است چند قدم به عقب بردارید و شرایط خودتان را از دور و بار دیگر مرور کنید. این کار به شما کمک می کند تا به افکارتان نظم بیشتری دهید. اگر چه این روزها دیگران در حال استراحت هستند اما شما ذهن درگیری دارید. این روزها زامن خوبی برای پیشرفت در کارتان است بنابراین به تلاش تان ادامه دهید. از دست فردی ناراحت هستید به طوری که می خواهید سرش فریاد بکشید. بهتر است که چند روز از او دور بمانید سپس برای حل مشکل با او رودر رو شوید. زندگی بالا و پایین دارد. در مورد نیت تان با مشاوره، راه صحیح را انتخاب کنید. این روزها زندگی تان پر از تلاطم و شور و غوغاست. سعی کنید همیشه احساس رهایی داشته باشید. یک گره اداری به این زودی ها باز نخواهد شد. سعی کنید هر روزتان را با حرص خوردن به خودتان زهر نکنید.

● متولدین اسفند (ماهی):

اگر چه ابتدای روزتان آنطور که می خواهید نیست اما هر چه بیشتر می گذرد، همه چیز به روال قبل باز می گردد. امروز دوست دارید با قدرت زیاد در مسیری مستقیم حرکت کنید اما احساسات تان گاهی شما را از مسیر اصلی منحرف می کنند. سعی کنید جلوی آنها را بگیرید تا مانع پیشرفت تان نشوند. اگر مدت هاست در فکر تغییری در رابطه عاطفی تان هستید، زمان خوبی ست که قدم اول را بردارید. شریک زندگی شما نیز صبرش تمام شده و منتظر حرکتی از جانب شماست. به حرف دیگران اهمیت ندهید، شما نمی دانید پشت حرفهایشان، در سر و دلشان چه می گذرد. شما کاری را که فکر می کنید درست است انجام دهید. در مورد رابطه عاطفی تان یادتان باشد، آرامش بها دارد. در یک رابطه دو طرف هر دو باید بهایش را بپردازند، وگرنه این رابطه به جایی نمی رسد.

منبع: تصویر زندگی
وبگردی