آفتاب

فال روز شنبه 25 مرداد 1399کار و تلاش شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خود غافل کرده و مواظب خودتان نیستید.

● متولد فروردین (بره):

فرصتی مهیا می‌شود تا حسابی ورزش کنید و سلامت وجود نازنین‌تان را بهبود بخشید. روزی سرشار از انرژی را آغاز کرده‌اید و به لحاظ مالی نیز پولی خوبی به دست‌تان می‌رسد تا نگرانی‌های‌تان خاتمه پیدا کند. مهمانی بزرگی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حساب به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت. امروز چشم‌تان به دلبری پری‌چهره می‌افتد و به او دل می‌بازید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و به کار‌های عقب‌افتاده رسیدگی نمایید، از این فرصت نهایت بهره را بگیرید و اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای به فردا موکول شود.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

با انجام کار‌های آرامش‌بخش، فشار‌های زندگی را کاهش دهید. سفری در پیش دارید، اما حادثه‌ای در این سفر در کمین شما است و ممکن است یکی از کالا‌های باارزش خود را در مسافرت گم کنید. تصمیم مهمی در پیش دارید، اما اطرافیان در این تصمیم دخالت می‌کنند، اما به صلاح شما نیست که اجازه بدهید اطرافیان به جای شما تصمیم‌گیری کنند. امروز احتمال عاشق‌شدن شما بسیار است، اما با عشق ماندگاری طرف نخواهید بود. امروز به اعضای خانواده قول داد‌ه‌اید که برای خرید و تفریح بیرون بروید و فرصتی را در کنار اهل منزل سپری کنید، به این قول وفا کنید و از این فرصت برای برقراری ارتباط نزدیک‌تری با اعضای خانواده بهره بگیرید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی ناسالم و پرخطر را کنار بگذارید. مشکل مالی دارید و برای حل این مشکل از اعضای خانواده کمک بگیرید. روزی همراه با عشق و محبت انتظار شما را می‌کشد. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز بیشتر از همیشه هوای سلامتی‌تان را داشته باشید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. امروز احساس خواهید کرد که بیشتر از همیشه عاشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شده‌اید. در میان روزمرگی‌های زندگی، امروز فرصتی برای تنهایی و خلوت دست می‌دهد.

● متولدین مرداد (شیر):

اجازه ندهید مشکلات زندگی شما را به زانو درآورد. آهنگ سفر کرده‌اید، اما در این مسافرت احتمال دارد کالای باارزشی را گم کنید. امروز احتمال دارد ضرر هنگفتی را تجربه کنید. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند و با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده و خوشحال نماید. محبتی که عشق‌زندگی‌تان به شما ابراز می‌کند را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز عشق و محبت ایشان را جبران نمایید.

● متولدین شهریور (سنبله):

بد اطرافیان را نخواهید و همیشه بهترین آرزو‌ها را برای آشنایان داشته باشید. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان

● متولدین مهر (ترازو):

برای حل مشکلات سرعت‌عمل بیشتری داشته باشید. ولخرجی و خرید‌های غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایده‌های بکری برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد کرد. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده می‌کند.

● متولدین آبان (عقرب): 

به فکر سلامت‌تان نیستید و با خوردن خوراکی‌های مضر و سبک‌زندگی ناسالم، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر نیاندازید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. شرایطی مهیا می‌شود تا بعد از ظهر به همراه دوستان بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است. تا جایی که می‌توانید روزی بدون حاشیه را در پیش بگیرید.

● متولدین آذر (کمان):

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، پولی که از کسی قرض کرده‌اید را در اولین فرصت باز پس دهید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید. شک و تردید به همسر یا عشق‌زندگی تان را کنار بگذارید. روز خوبی برای انجام کار‌های مذهبی و انسان‌دوستانه در پیش دارید.

● متولدین دی (بز):

بیماری که به آن گرفتار هستید رو به بهبود خواهد گذاشت. به خاطر داشته باشید که راه پول و ثروت از میان تلاش و کوشش می‌گذرد. اجازه ندهید دخالت اطرافیان در زندگی شما کار دست‌تان بدهد. حوصله اطرافیان را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. برای حل مشکلات از بزرگ‌تر‌های خانواده کمک بگیرید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

کار و تلاش شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خود غافل کرده و مواظب خودتان نیستید. از آنجایی که ادامه این رفتار چیزی به غیر از بیماری و مریضی به دنبال ندارد، از امروز بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و میان کار و سلامت وجود نازنین‌تان تعادل برقرار کنید. امروز هرگونه سرمایه‌گذاری و فعالیت مالی را کنار بگذارید. محبت میان خود و عشق‌زندگی‌تان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید. انسان حساس و زودرنجی هستید و از رفتار و گفتار اطرافیان بی‌دلیل ناراحت می‌شوید. ادامه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل می‌کند که کسی علاقه‌ای به رابطه با شما ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که این رفتار را کنار بگذارید و به راحتی از برخورد اطرافیان آزرده‌خاطر نشوید.

● متولدین اسفند (ماهی):

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند پرستاری و مراقبت شما است. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر مشکلات مالی وجود دارد. توانایی‌های خود را بسنجید و به فکر تقویت نقاط قوت خود باشید. امروز ایده جالبی به ذهن‌تان خطور می‌کند، این ایده را دست‌کم نگیرید و مطمئن باشید که انجام آن مسیر موفقیت را برای شما هموار خواهد کرد.

برترین هاوبگردی