آفتاب

فال روز شنبه 24 آبان 1399اگر همچنان نمی دانید که برای خود و آینده تان چه تصمیمی دارید پس برای تصمیم گیری عجله نکنید.

● متولد فروردین (بره):

امروز ممکن است با افرادی روبرو شوید که از ملاقات با آنها خوشحال شوید.  آنها می توانند به شما برای رسیدن به هدفی که در زندگی دارید مفید باشند. این روزها منتظر یک اتفاق عاشقانه باشید. که سرانجام آن ازدواج است. شما امروز دوست قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد. باید معاشرت هایتان را از سر بگیرید. می توانید از او  بسیار بهره ببرید. در محل کار هیچ مشکلی وجود ندارد. به راحتی می توانید به طور حرفه ای کار خود را ادامه دهید و هر روز پله های ترقی را طی کنید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز سعی کنید خود را اولویت قرار ندهید. بیشتر مراقب اطرافیانتان باشید. فردی مثل اینکه فامیل یا دوست باشد از شما تقاضای کمک و یاری می کند. به شما برای انجام بعضی از امور احتیاج دارد. پس نهایت سعی خود را برای کمک کردن به او بکنید.سعی کنید بیشتر با خانواده باشید.در مورد نگرانی ها و ترس هایتان با دوستان و همکارانتان صحبت کنید و با آن ها در میان بگذارید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

فرزند و همسر خود را برای کارهای خوبی که انجام دادند تشویق کنید.این روزها به این مسئله می رسید که وجود بعضی از افرادی در زندگی شما، نعمت است و شانس می آورد. شما نیز برکت و شانس به زندگی آن ها خواهید بخشید. امروز افرادی در اطراف شما هستند که به کارهای خوبی که انجام می دهید حسادت می کنند. نباید به آنها اجازه دخالت در امور زندگی خود را بدهید. زیرا وجودشان برنامه هایی که شما  برای زندگی خود ترتیب داده اید را مختل می کند. افراد شلوغ کاری که اطرافتان هستند و فکر می کنند می توانند در زندگی شما دخالت کنند هم اجازه این کار را ندهید. سعی کنید آن طوری که خودتان دوست دارید زندگیتان را سر و سامان دهید. اطرافیانتان را قضاوت نکنید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز زمان مناسبی برای تمیز کاری و رسیدگی به کارهای عقب افتاده است. ذهن خود را متمرکز کنید. انرژی تان را بازگردانید و مطمئن باشید از پس هر سختی بر می آیید. لازم نیست تلاش خود را بیشتر کنید. همین که تمرکزتان را افزایش دهید کافی است.  پرونده های خود را مرتب کنید و کارهای اداری تان را نیز سازماندهی نمایید. همچنین زمان بسیار عالی برای پاک سازی ذهنی است تا بتوانید از همه هیاهوهای زندگی دور بمانید. این روزها زمان مناسبی برای معامله های بزرگ به نظر نمی رسد.  اما اگر واجب است آن را به تأخیر نیندازید اما حتماً با افراد حرفه ای و مشاوره ای کار درست مشورت نمایید.

● متولدین مرداد (شیر):

سعی کنید صرفه جویی کنید و پول هایتان را پس انداز نمایید. محافظه کار باشید اما در این کار زیاده روی نکنید.در صورت عدم صرفه جویی و هزینه های بی مورد دچار بحران مالی خواهید شد. حتماً پس انداز داشته باشید. از این مرحله در زندگی خود نهایت لذت را ببرید.زندگی را سخت نگیرید و به کام خود تلخ نکنید. در جای درست سرمایه گذاری کنید و بی گدار به آب نزنید. حتی اگر قرار باشد آن را فقط در یک حساب پس انداز روز شمار قرار دهید. به بزرگ ترهایتان سر بزنید و دعای خیر آن ها را بدرقه رهتان قرار دهید. به فرزندانتان اهمیت دهید و با آن ها رفاقت داشته باشید.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز قطعاً روز عالی و فوق العاده ای خواهید داشت. در یک مرحله شگفت انگیز  از زندگی قرار می گیرید که باید به همه چیز لبخند بزنید. مطمئن باشید که در پس هر سختی آسانی است. به زودی زندگی روی خوش به شما نشان می دهد. از انرژی بسیاری برخوردار هستید، سعی کنید از آن نهایت استفاده را ببرید. با علاقه مندی های تان سرگرم شوید و روزهایتان را با لذت سپری کنید. زمان را بیهوده و با نگرانی سپری نکنید. سعی کنید هر روز بهتر و موفق تر از روز قبل خود باشید. چشم انداز فوق العاده در زمینه حرفه ای شما دیده می شود. فقط باید همچنان با پشتکار به کارهایتان ادامه دهید و در این مسیر ناامید نشوید و استمرار خود را حفظ کنید.

● متولدین مهر (ترازو):

شما به تازگی در مرحله مهمی از زندگی قرار دارید که باید بهترین مسیر را انتخاب کنید. در این راه عجله نکنید و صبور و شکیبا باشید. احتمالاً احساس کنید که برخی از اطرافیان از مهربانی بیش از حد شما سوء استفاده می کنند. اما شما همچنان با تفکرات مثبت پیش بروید. هر کاری را که تصمیم می گیرد به بهترین شکل ممکن انجام می دهید. برخی از صداهای آزار دهنده در سرتان وجود دارد که می گوید اطرافیانتان را نادیده بگیرید. اما مطمئناً این رفتار باعث  آزار خود شما خواهد شد زیرا به شدت احساسی هستید. بهتر است کمی به خود استراحت دهید و وضعیت فعلی تان را بهبود ببخشید.می توانید فردای خود را نسبت به امروزتان متفاوت بسازید. در حال حاضر کمی سرعت خود را کم کرده و شارژ شوید و دوباره به محل کار بازگردید.

● متولدین آبان (عقرب): 

 همیشه لازم نیست تمام جزئیات مربوط به یک موقعیت و مشکلات را بدانید. می توانید به راحتی و با درایت و ذکاوت تمام مشکلات را حل کنید. امروز بگذارید افراد حرفه ای برای شما برنامه ریزی کنند و استراتژی بچینند. کار خود را به گونه ای انجام دهید که به زندگی تان معنا ببخشید. ممکن است چیزهایی را راجع به خود بشنوید که متعجب شوید.اما به آن ها فرصت تا متوجه اشتباهشان شوند و رفع کدورت اتفاق بیفتد. مطمئناً با اتفاقات حال حاضر زندگی تان مشکلی ندارید اما ممکن است درگیر مسائلی شوید که شما را آزار دهد.به زودی زندگی روی خوش به شما نشان می دهد. نسبت به همسر و فرزندان خود ابراز احساسات کنید آنها به چنین چیزی نیاز دارند.

● متولدین آذر (کمان):

اگر همچنان نمی دانید که برای خود و آینده تان چه تصمیمی دارید پس برای تصمیم گیری عجله نکنید. انتظار نداشته باشید همه اطرافیان به کمک شما بیایند و برای زندگی تان بهترین برنامه ریزی را کنند. بهتر است خودتان دست به کار شوید. اگر بودجه کافی برای انجام کارهایتان ندارید از افراد نزدیک کمک بخواهید. قطعاً آنها دست رد به سینه شما نمی زنند. از هزینه بی مورد اجتناب کنید. امیدوار باشید که اتفاقات مثبت پشت سر هم در زندگی تان رخ می دهد. فقط باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. سعی کنید هر چیزی را به همان شکلی که هست بپذیرید و سعی بر تعبیر اطرافیانتان نداشته باشید. رضایت شما در گرو چیزهایی است که می توانید کنترل کنید. اما توقع نداشته باشید که بتوانید همه چیز را کنترل کنید و تحت سلطه خود در بیاورید. شما بیشتر از آنچه که تصور می کنید قدرتمند هستید و به راحتی از پس همه اتفاقات و حتی مشکلاتی که اخیراً با آن دست و پنجه نرم می کنید، برخواهید آمد.

● متولدین دی (بز):

باید مسئولیت کارهایی که انجام می دهید را بپذیرید. اشتباهات خود را گردن دیگری نیندازید. با خود صادق باشید؛ ضعف ها و نقاط قوت خود را یادداشت کنید و با کمک آن ها به سمت موفقیت پیش بروید.هیچ چیز بیشتر از یافتن حقایق به روشن شدن ذهن شما کمک نمی کند، پس برای آن تلاش کنید. اجازه ندهید اصرار شما برملا شود و خود نیز برای اسرار دیگران محرم باشید. برخی از جزئیات باعث خستگی شما می شود اما مطمئن باشید با کمک همین جزئیات ریز می توانید کارها را به بهترین شکل پیش ببرید. شما ذهن فوق العاده ای دارید و می توانید با استفاده از آن کارهای مثمر ثمر زیادی انجام دهید.این روزها به استراحت بیشتری نیاز دارید، این کار را از خودتان دریغ نکنید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

توجه داشتن و محبت کردن به دیگران هرگز مشکلی برای شما ایجاد نکرده است.اما گاهی اطرافیان از این خصلت سوء استفاده می کنند.و می توانند هر جوری شده شما را اذیت کنند. بنابراین با تفکر و آگاهانه این کارها را انجام دهید.برای معامله هایی که اخیراً به شما پیشنهاد شده است کاملاً تحقیق و بررسی کنید و بی گدار به آب نزنید. شما ذاتاً شخصیت عصبی هستید که خودتان را آزار می دهد.سعی کنید کمی آرام تر باشید و به مسائل از دیدگاه دیگران هم نگاه کنید. بیش تر از همه به خودتان آسیب می رسانید و دیگران متوجه این موضوع نیستند. به فکر خود و سلامتی تان باشید. شما همیشه مایل به یادگیری هستید، بنابراین باید از این خصلت بی نظیر خود استفاده کنید.

● متولدین اسفند (ماهی):

فرصت هایی که تا به حال برای شما فراهم نبوده است این روزها به وضوح در اختیارتان قرار می گیرد. عدم تعادل باعث آزار شما بخصوص اطرافیانتان می شود. سعی کنید یکرنگ باشید. گاهی اوقات بیش از حد مهربان و گاهی اوقات بیش از حد عصبی هستید و چنین تعادلی در زندگی کاملاً لازم و حیاتی است. بسیار بخشنده و مهربان هستید و ناراحتی دیگران عذابتان می دهد. بهتر است که بیشتر به خودتان فکر کنید. قطعاً باید خود و خانواده تان را در اولویت قرار دهید. بابت هر چیزی ناراحت نباشید و مدام استرس نداشته باشید. با قرض دادن مقداری پول به یکی از دوستانتان  او را به زندگی امیدوار خواهید کرد.

نمناک
وبگردی