آفتاب

فال روز شنبه 17 مهر 1400فال شخصی برای متولدین 17 مهر : شاید به نیمی از آرزوهایتان دست نیافتید اما یادتان باشد که همه چیز وابسته به تلاش شماست. امسال سالی ست که باید تمام توانایی هایتان را به کار گیرید و جدی تر برای رسیدن به اهداف تان تلاش کنید. مطمئن باشید که تا آخر سال از به خیلی از آنها رسیده اید. تغییرات بزرگی در مسیر شغلی تان دیده می شود، بنابراین امیدوار باشید و با انگیزه جلو بروید.

● متولد فروردین (بره):

امروز در جمعی حاضر می شوید، از آنجا که شما توانایی این را دارید که در هر زمینه ای اول باشید، بهتر است که خودی نشان دهید و از فرصت هایی که برایتان فراهم می شود نهایت استفاده را بکنید. نه گفتن به دیگران را بیاموزید و اگر چیزی به صلاح تان نیست، آن را رد کنید. در مورد مسائل عاطفی امروز غرق در عشق هستید، بنابراین وقت را تلف نکنید و به دیدار یارتان بروید. خاطره ای شیرین در خاطر هر دوی شما ثبت خواهد شد. یک قول قدیمی بر شانه‌تان سنگینی می کند، حالا فرصت جبران است ادای دین کنید. نتیجه یک بحث به نفع شما تمام می شود و از جلسه یا دادگاه برنده بیرون می آیید. موضوعی شما را بسیار ناراحت کرده است که اگر در خصوص آن عاقلانه رفتار کنید مشکل حل خواهد شد. روزهای مهر و محبت هم بالاخره از راه می رسد اما نه این هفته.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

برای تصمیم گیری شما نیاز به اطلاعات دارید. پس وقت تان را تلف نکنید و تا می توانید از افراد باتجربه اطلاعات کسب کنید. این اطلاعات می تواند به شما در تصمیم گیری هایتان کمک کند. آنچه امروز برای شما اهمیت دارد منطق تان است نه احساستان پس احساساتی عمل نکنید. احساس می کنید که فردی به شما دروغ می گوید اما توان ثابت کردن آن را ندارید. نگران نباشید زیرا حقیقت روزی برای شما آشکار می شود. شادی های خودتان را منحصر به شادی یک شخص دیگر نکنید، خودتان را خوب بشناسید و برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید. پی آنچه خوشحالتان می کند بروید، امکان بازگشت زمان و تغییر آن وجود ندارد به آنچه به خودتان می گویید عمل هم بکنید. یک معامله انجام خواهید داد، خرید یا فروش برای شما هرچه که باشد برای شما خوب است.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز باید روزتان را با انرژی تمام آغاز کنید. نگذارید دیگران با انرژی منفی شان شما را از راهی که در پیش گرفتید دور کنند. اگر کار مهمی که امروز باید انجام دهید را به فردا واگذار کنید، ضرر خواهید کرد. به زودی خبرهای خوبی را از نتیجه تلاش هایی که کرده اید، دریافت خواهید کرد. در روابط عاطفی تان هر چه انعطاف پذیرتر باشید بهتر است. نگذارید که مسایل کوچک میان شما و شریک زندگی تان جدایی بیندازد. سفری کوتاه اما دلچسب که موجب آرامش اعصابتان خواهد شد پیش رو دارید. خرید مورد نظرتان را به تعویق نیندازید، ممکن است دیگر فرصت خرید نداشته باشید. تا کی می خواهید گذشته رو مرور کنید از حال لذت ببرید و برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. بانی امر خیر خواهید شد و کسی به شما خبر می دهد که بسیار خوشحالتان می کند.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

شما تصمیم تان را گرفته اید اما این بدین معنی نیست چشمتان را روی راههای دیگر ببندید. بدانید که شرایط همیشه یکجور نمی ماند و شما نیز باید انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید تا بتوانید در لحظه بهترین تصمیم را بگیرید. پس از چند روز بالاخره امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان تنها شوید. پس حرف هایی را که در دلتان مانده به او بزنید. هر چه صادق و رک تر باشید، بهتر است. اهداف خوبی در سر دارید اما راه را اشتباه می روید، علت آن است که بیشتر اوقات پی بازیگوشی و شیطنت هستید، اگر به همین روال ادامه دهید آینده خوبتان را از دست می دهید. سرمایه قابل توجه به دستتان می رسد، مراقب باشید به درستی از آن استفاده کنید، همه تخم مرغ‌هایتان را در یک سبد نگذارید احتمالات و انتخاب های مختلف را بسنجید.

● متولدین مرداد (شیر):

شما فردی هستید که نمی توانید نقش بازی کنیز. اگر از کی بدتان بیاید، آن را نشان می دهید اما امروز به نفع تان نیست که این کار را در محیط کار انجام دهید. سعی کنید که خودتان را کنترل و با دیگران عادی برخورد کنید حتی اگر تمایلی به هم صحبتی با آنها ندارید. دوستی پس از مدت ها به سمت تان می آید و پیشنهادی به شما می دهد که وسوسه تان می کند. بهتر است که برای تصمیم گیری کمی به خودتان زمان دهید. از کسی که ترس آبرو ندارد تا جایی که می شود فاصله بگیرید و گرنه او آبروی شما را هم به بازی می گیرد. عزیزی را رنجانده‌اید و یک عذرخواهی به او بدهکار هستید، عذرخواهی کلام سحر آمیزی است که یک دنیا آزردگی را التیام می بخشد تا دیر نشده دست بکار شوید. در برخورد با موضوعی افراط کرده‌اید هر چه زودتر عقب نشینی کنید.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را به فردی که می خواهید بزنید. می خواهد در محیط کار باشد یا در روابط عاطفی تان، در هر صورت اگر جسور نباشید، بازی را خواهید باخت. در رابطه عاطفی خود دچار دلسردی و یاس شده اید. اما بدانید که هیچ رابطه ای بدون عیب و نقص نمی باشد، پس به جای عقب نشینی برای آنچه می خواهید به دست آورید، بجنگید. به زودی خبر خوبی در مورد مسایل مالی به شما می رسد. یکی از دوستانتان از شما کمک مالی می خواهد، او را دریابید اما جوانب احتیاط را هم در نظر بگیرید، تا نه سیخ بسوزد نه کباب. سری را که درد نمی کند دستمال نبندید، وارد بحثی که به شما ارتباط ندارد نشوید، این روزها احساس می کنید که چیزی در زندگی‌تان کم است، اشتباه بزرگی است که اگر آن را در دیگران جستجو کنید.

● متولدین مهر (ترازو):

از نظر جسمی احساس خوبی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که روزتان را با ورزش آغاز کنید تا سرحال تر باشید. امروز از آن روزهایی است که شما باید برای هدف های بلند مدت تان قدم های بزرگی بردارید. انرژی و اعتماد به نفس تان زیاد است پس ایده هایتان را به زبان آورید. شما خواسته ای غیر منطقی از شریک زندگی تان دارید. شاید بد نباشد که کمی منطقی تر فکر کنید. به جای لجبازی، با گفتگو مشکلتان را حل کنید تا درگیری ذهنی تان نیز به پایان برسد. با شخص عزیزی که راه دور دارید تماسی بگیرید و احوالش را بپرسید شما می دانید راه حل چیست و می دانید که از پس آن به تنهایی بر نمی آیید، به جای آنکه کاسه چه کنم چه کنم به دست بگیرید بنشینید برنامه ریزی کنید و از کسانی که می توانند کمکتان کنند کمک بخواهید، خواهید دید همه چیز با سرعت فوق‌العاده ای پیش خواهد رفت.

● متولدین آبان (عقرب): 

در اطرافتان افرادی هستند که سنگ جلو پایتان می اندازند. اگر چه سخت است که آنها را نادیده بگیرید اما این کار در حال حاضر به صلاح تان است. اگر احساس می کنید که احتیاج به آرامش دارید، کارتان را رها کنید و به خانه بروید. تا آرامش ذهنی نداشته باشید نمی توانید مسئولیت هایتان را آنطور که باید به اتمام برسانید. نگرانی شما در مورد رابطه عاطفی تان بی مورد است. سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید تا زندگی نیز به کام شما شود. عشق در راه است اگر درها را نبندید، خودتان را دست کم نگیرید و به کم هم راضی نشوید. سفری پیش رو دارید و بعد از سالها چشمتان به دیدن عزیزانتان روشن می شود. از خودتان بپرسید در برابر توقعی که دارید چه کرده‌اید؟ این سوال را از منظر خودتان جواب ندهید، از کسی که درست می شناسیدش بپرسید و بخواهید تا واقعیت را به شما بگوید.

● متولدین آذر (کمان):

انتظارات شما از اطرافیان تان زیاد است. اما بدانید که دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند و این شمایید که باید آنها را به زبان آورید. پس غرور را کنار بگذارید و حرف دلتان را صادقانه به زبان آورید. مدتی ست که رابطه شما با شریک زندگی تان دچار درگیری شده است. برای رابطه عاطفی تان بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بیش از قبل با شریک زندگی تان وقت بگذرانید. اگر بد لجی نکنید گره از کارهایتان باز می شود. برای انجام یک وصلت پیش قدم می شوید. شما سفره‌تان همیشه پهن است برای همین درهای برکت در زندگی‌تان همیشه باز است. از فشارهای مالی این چند وقت نترسید، این دوران می گذرد اندکی صبور باشید و به خودتان ایمان داشته باشید. منتظر یک تماس تلفنی مهم باشید.

● متولدین دی (بز):

شما یک دوراهی را گذرانده اید اما اگر نگران مسیری هستید که در آن قدم گذاشته اید، باید بگوییم که اشتباه نکرده اید. با اطمینان خاطر راهتان را ادامه دهید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید. نگذارید اتفاقات کوچک شما را ناامید کند. به زودی در جمعی حاضر می شوید که پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد. اگر چه باید جسارت پذیرفتن آن را داشته باشید اما از سریع جواب دادن به طرف مقابل خودداری کنید. میهمانی در راه است که تغییری کوچک اما موثر را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. وقتی امید هست چرا ناامیدی. هنوز فرصت و زمان زیادی دارید تا به خواسته های به حق خودتان برسید، شما ظرفیت و توانایی تغییر را دارید و می توانید آینده را تغییر دهید. در مورد مشکل اخیر درایت و کاردانی شما به دادتان می رسد و مشکل را برایتان برطرف می کند. اگر چیزی را می خواهید باید بهای آن را بدهید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز روز عمل است. اگر انگیزه لازم را داشته باشید، همه چیز به بهترین شکل اتفاق خواهد افتاد. کافی است از جایتان بلند شوید و قدم اول را بردارید. اگرچه اطرافیان تان با شما مخالفت می کنند اما آنچه اهمیت دارد خواسته قلبی شماست، پس ناامید نشوید. در رابطه عاطفی تان احساس سردرگمی می کنید. حال زمان آن است که مقصد نهایی خود را مشخص کنید. پس با شریک زندگی تان قراری بگذارید و حرف بزنید. کسی که از این شاخه به آن شاخه می پرد به درد شما نمی خورد. از کسی که می خواهد به هر شکلی مرکز توجه همگان باشد فاصله بگیرید. تنها بودن همیشه بد نیست، شاید وقت آن رسیده که به خودتان بیشتر توجه کنید. این هفته فکری بسیار جالب و مبتکرانه به ذهنتان خطور می کند، برای به حقیقت پیوستن آن راهی پیدا کنید از سود آن بهره‌مند خواهید شد.

● متولدین اسفند (ماهی):

شما دوست دارید که یک کار بزرگ را همین حالا به اتمام برسانید اما در حال حاضر به نفع تان است که روی کارهای کوچک تر تمرکز کنید. پس انرژی تان را بی خودی هدر ندهید تا زمان آن فرا برسد. برای خریدی که مدت ها در سر دارید، درنگ بیش از این به ضررتان تمام خواهد شد. پس امروز به بیرون از خانه بروید و با دست پر برگردید. امروز شانس آن را دارید که در مورد مشکلاتی که در روابط عاطفی تان رخ داده، صحبت و آن را حل کنید. دست به جیبتان ببرید و برای انجام یک کار خیرخواهانه داوطلب شوید. نسبت به رابطه عاطفی‌تان خوشبین باشید بدبینی و بد دلی فقط زندگی را برایتان سخت تر می کند. یک جابجایی مکانی در شغل یا سکونت برایتان پیش می آید که باید به فال نیک بگیرید. زندگی خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. شرایط زندگی افراد یک امر نسبی است.

منبع: تصویر زندگی
وبگردی