آفتاب

فال روز شنبه 14 فروردین 1400دوست عزیزی که 14 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک. امسال برای شما سال پیشرفت است اما نباید بی گدار به آب بزنید. سعی کنید میان عقل و احساسات تان تعادل برقرار سازید و تمام تصمیم گیری هایتان را بر این اساس بگیرید.

● متولد فروردین (بره):

امروز کمی انرژی تان کاهش یافته است. وقت آن است که به خودتان استراحت دهید. مطمئن باشید که با یک روز کار نکردن شما هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد. سعی کنید که امروز را در کنار اعضای خانواده و دوستان تان بگذرانید. احساس می کنید که رابطه عاطفی تان احتیاج به ترمیم دارد اما لازم نیست سخت بگیرید. مشکل جدی رابطه شما را تهدید نمی کند، همین که کمی از زودرنجی تان بکاهید، همه چیز درست خواهد شد. برای رسیدن به آرامش همه چیز را ساده تر بگیرید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

لیستی از کارهایی که باید انجام شان دهید را آماده کرده اید و مدام به آنها نگاه می اندازید. از این که باید تمام آنها را به اتمام برسانید، نگرانید اما عجله نکنید. چیزی که امروز بیش از همه اهمیت دارد، به دست آوردن اطلاعات جدید است. با اطلاعاتی که به دست می آورید، می توانید قدمهای بزرگی را بردارید که در موفقیت کاری تان نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت. بنابراین کمی دیگر هم صبر کنید سپس اولین قدم را بردارید. شما در رابطه عاطفی تان خیلی حاشیه دارید. فکر می کنید که تمام تقصیرها گردن شریک زندگی تان است اما اشتباه می کنید. شما نیز نقض هایی دارید که باید به آنها توجه کنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

شما هدف مشخصی در سر دارید اما حواشی شما زیاد است. اجازه ندهید که موضوعات بی اهمیت شما را از مسیری که در پیش گرفته اید، دور کند. دوستی شما را تشویق می کند تا کاری را انجام دهید. اجباری در کار نیست، اگر فکر می کنید که آن کار با شخصیت شما سازگاری ندارد، بهتر است که دور آن را خط بکشید. منتظر خبری هستید اما هنوز پیامی دریافت نکرده اید، نگران نباشید، به زودی آنچه منتظرش بوده اید را خواهید شنید و تغییرات جدیدی در زندگی تان ایجاد خواهید شد.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز حرف هایی می شنوید که خیلی به مذاق تان خوش نمی آید، اما گول حرف های دیگران را نخورید زیرا با واقعیت زمین تا آسمان فرق دارد. امروز از بابت درامدتان نگران خواهید بود. هنوز بدهی های زیادی دارید و این موضوع شما را نگران کرده است. بهتر است که از خانواده خود به طور موقت کمک بگیرید تا شرایط تان به روال عادی خود بازگردد. پیشنهادی به شما شده که در مورد آن دودل هستید، دوست ندارید که این موضوع را با دیگران در میان بگذارید اما مشورت با اطرافیان تان می تواند شما را در تصمیم گیری یاری کند

● متولدین مرداد (شیر):

امروز فرصتی در اختیار شما قرار می گیرد که نباید آن را از دست بدهید. این فرصت می تواند تغییرات بزرگی را در زندگی شما ایجاد کند. هدفی در سر دارید، تمام تمرکز خود را بر کاری که در ذهن تان نقش بسته، بگذارید و مطمئن باشید که به نتیجه ای مطلوب دست خواهید یافت، البته نباید عجول باشید. فردی که دوستش دارید به دلیل بدقولی تان از شما ناامید شده است اما ممکن است که به روی خودش نیاورد. امروز زمان خوبی ست تا با او تماس بگیرید و از دلش درآورید.

● متولدین شهریور (سنبله):

خبری می شنوید که انتظارش را نداشته اید. این خبر در مورد تغییری در زندگی تان است. اگر چه شما آمادگی لازم را برای این تغییر ندارید اما خیلی زود متوجه می شوید که همه چیز به نفع شما تمام خواهد شد. نگذارید این خبر روزتان را خراب کند. انرژی خود را بالا نگه دارید و به آینده امیدوار باشید. مشورت با افرادی که در این زمینه تجربه دارند می توانند به شما امیدواری دهد. شما در روابط تان بیش از حد سیاست به خرج می دهید. گاهی لازم است که خود واقعی تان باشید، آنوقت می بینید که چگونه همه چیز برایتان لذت بخش تر خواهد شد.

● متولدین مهر (ترازو):

از آنجا که امروز روز شما نیست بهتر است که وقت تان را روی کارهای عادی بگذارید تا کارهای مهم زیرا ممکن است که مشکلی جدی برایتان رخ دهد. این روزها خودتان را زیاد درگیر رابطه عاطفی تان کرده اید. مدام رفتارهای طرف مقابل تان را تجزیه و تحلیل می کنید اما حواس تان باشد زیرا این رفتار مخرب است و تاثیرات منفی بر رابطه تان می گذارد. بهتر است که کمی عینک تان را از چشم تان در بیاورید و با دلتان جلو بروید. با این کار همه چیز به بهترین شکل خودش اتفاق خواهد افتاد.

● متولدین آبان (عقرب): 

امروز افرادی را ملاقات می کنید که اطلاعات خوبی به دست تان می دهند. شما می توانید از این اطلاعات استفاده کنید و به زندگی تان تغییرات بزرگی دهید. نشانه ها را جدی بگیرید و قدم های بعدی تان را بر اساس آنها بردارید. اگر امروز به جایی دعوت شده اید، حتما در آنجا حضور یابید. احتمالا با فردی آشنا خواهید شد که تاثیر زیادی در زندگی تان خواهد داشت و مسیرهای تازه ای را به روی شما در زمینه شغلی تان باز خواهد کرد. امروز مجبورید که یک تصمیم جدی در مورد رابطه عاطفی تان بگیرید. دقیقا نمی دانید که می خواهید چه کاری انجام دهید. بهتر است به ندای درونی تان گوش دهید و آنچه دلتان می گوید را عملی کنید.

● متولدین آذر (کمان):

اگر چه شما فرد ساده و صادقی هستید اما در چنین روزی سعی کنید که حرف های شنیده شده را زود با دیگران در میان نگذارید. امروز حس عمیق تری نسبت به شریک زندگی تان دارید. او حرف هایی به شما زده که به دلتان نشسته است. شما نیز علاقه واقعی خود را بروز دهید تا او نیز به حضور شما دلگرم شود. اگر به فکر تغییراتی در زندگی تان هستید بهتر است که کمی دیگر هم صبر کنید تا شرایط لازم برای آن فراهم شود. به زودی به کمک فردی گره ای از مشکلات تان مالی تان حل خواهد شد.

● متولدین دی (بز):

امروز فقط به خودتان فکر کنید و هر آنچه دلتان می گوید را عملی کنید. اهمیت بیش از اندازه دادن به دیگران، شما را از خودتان دور کرده است. فرصت هایی که در مقابل تان قرار می گیرد را به سادگی از دست ندهید. برای پاسخ دادن پیشنهادهایی که به شما داده شده نیز عجله نکنید. با توجه به توانایی هایی که شما دارید، می توانید در جایگاهی بالاتر از اینجا که هستید، قدم بردارید. اگر ناخوداگاه احساسات خود را برای فردی بازگو کردید، نگران نشوید زیرا او نیز پاسخ اش به اعترافات شما مثبت است.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

راهی را در پیش گرفته اید که در مورد آن تردید دارید. نگران نباشید زیرا تمام نشانه ها حاکی از آن است که راه درست را رفته اید. به حواشی توجه نکنید زیرا شما را از مسیرتان منحرف می کند. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید تا در مورد موفقیت تان مطمئن شوید، زمان است. حرف هایی با شریک زندگی تان می زنید که نگرانتان می کند. نگرانی شما نه از طرف مقابل، بلکه از طرف خودتان هست، زیرا مجبورید که حقایقی را به زبان آورید که به نفع تان نیست. اما بدانید که بیان آنها تفاوت چندانی در وضعیت موجود ایجاد نخواهد کرد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز خبری می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند، از این رو به دنبال اخبار بیشتری از آن هستید. حواس تان باشد تا اطمینان کامل، هیچ تصمیمی نگیرید زیرا ممکن است که با واقعیت زمین تا آسمان فاصله داشته باشد. مناسبتی در پیش دارید اما نمی دانید که چه هدیه ای تهیه کنید. پیشنهاد ما به شما این است که سنگ تمام بگذارید، زیرا شما مرکز توجه هستید. مسافرتی در پیش دارید که بهتر است از همین امروز برای آن برنامه ریزی کنید در غیر این صورت ممکن است که با مشکل مواجه شوید.

منبع: تصویر زندگی
وبگردی