آفتاب

فال روز شنبه 12 مهر 1399امروز می توانید بی‌خیال برنامه ریزی هایتان شوید و خودتان را به دست انرژی غیر قابل پیش بینی روز بسپارید و ببینید که شما را به کجا خواهد برد.

● متولد فروردین (بره):

رها کردن رویایی غیر منطقی آخرین کاری است که دلتان می خواهد انجام دهید، دلیل آن هم چیزی نیست جز این که حاضر نیستید به شکست خود اعتراف کنید. با وجود این که اطرافیانتان هنوز دارند شما را تشویق می کنند که برای رسیدن به خواسته‌هایتان تلاش کنید، شما خودتان کم کم دارید واقعیت ها را به چشم خود می بینید و درک می کنید که چه چیزهای امکان پذیر و چه چیزهایی غیر ممکن هستند. در هر حال این موضوع نباید باعث ایجاد  تردید نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان شود. وقتی هنوز فرصت های بیشماری برای رسیدن به موفقیت پیش رویتان قرار دارند نباید تسلیم شوید. روش های رسیدن به مقصد را تغییر دهید، اما خود مقصد نهایی را هرگز!

● متولدین اردیبهشت (گاو):

به نظر می رسد این روزها احساساتتان دارند جدی تر می شوند و این موضوع باعث می شود که بخواهید خودتان را از جمع دور کنید. حتی اگر بخواهید خودتان را از جمع کنار کشیده و کمی برای خودتان وقت بگذارید هم، این گوشه گیری شما بدین معنی نیست که فردی غیر اجتماعی هستید. با این حال لازم نیست بین خودتان و کسی که دوست دارید فاصله ایجاد کنید. در واقع امروز می تواند روزی فوق العاده برای رسیدگی به روابط رمانتیک‌تان و یا ساختن چیزی زیبا باشد. سر و صداهای بی مربوط را به حداقل برسانید، ولی تلاش کنید فردی که دوست دارید را در کنار خود داشته باشید. این عشق است که دنیا را به حرکت در می آورد.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

اگر امروز در محل کارتان استرس این را داشتید که چرا همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می رسد کاملا حق دارید، زیرا احتمال این که یک جای کار ایراد داشته باشد خیلی زیاد است. شما امروز جنبه مثبت همه چیز را می بینید، این خیلی خوب است، اما می تواند باعث شود مشکلات موجود را نبینید و نتیجه گیری های اشتباهی داشته باشید. به جای این که هر پیشنهادی که به شما می شود را بلافاصله بپذیرید بهتر است یکی دو روزی جنبه های مختلف آن را در نظر گرفته و همین امروز به آن جواب مثبت ندهید. امروز خودتان را به چالش کشیده و با ایجاد تغییر در کارهای تکراری و خسته کننده تان به روز خود انرژی و شور و نشاط ببخشید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

خلاقیت شما در حال حاضر در حد بسیار بالایی قرار دارد و رویاهای رنگارنگی که در سرتان می پرورانید برای شما در حد واقعیت طبیعی به نظر می رسند. با این حال، هرچند به نظر می رسد این رویاها به واقعیت بسیار نزدیک هستند، تبدیل کردن آنها به حقیقت به آن سادگی ها که فکر می کنید نیست. اگر در مسیر رسیدن به این رویاهایتان با مشکلی مواجه شدید خودتان را به خاطر کمبودها و کوتاهی هایی که داشته اید ببخشید، شما هم مثل هر آدمیزاد دیگری محدودیت ها و ضعف‌هایی دارید و می توانید دچار خط و اشتباه شوید. اگر دیگران سعی دارند ایده های خود را به زور به شما تحمیل کنند سکوت کرده و واکنش نشان ندهید، این بهترین جواب برای آنها می تواند باشد.

● متولدین مرداد (شیر):

امروز حتی اگر دیگران شما را برای نشان دادن احساساتتان تحت فشار بگذارند هم تمایل زیادی به بروز آنها ندارید. شما فکر می کنید که مسائل احساسی امری کاملا خصوص هستند و به هیچ کسی ارتباطی ندارند. شما ترجیح می دهید با لبخندی ساختگی کارهایتان را پیش ببرید و حتی شرایط کاری خود را بهبود ببخشید. با این همه نباید دریچه های قلبتان را قفل کرده و فقط به دلیل این که فکر می کنید این روش عمل گرایانه تر است چشمتان را به روی احساستان ببندید. زندگی بدون احساسات همچون جسمی بدون روح است. راهی برای تخلیه انرژی فراوانی که در وجود خود احساس می کنید بیابید در غیر این صورت این انرژی را برای خودتان به درگیری ذهنی تبدیل خواهید کرد.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز شاید به خاطر این که فکر می کنید آسان گرفتن در برقراری ارتباطات زمینه لازم برای صمیمیت و نزدیکی بیشتر در رابطه را فراهم می کند، حاضر شوید به خاطر کنار آمدن با دیگران مسیری که در ابتدای روز برای خودتان در نظر داشته‌اید را تغییر بدهید. با این حال صبوری لازم برای این که این راه را تا آخر ادامه دهید نخواهید داشت و با این کار دیگران را نیز از مسیر خود منحرف خواهید کرد، پس بهتر است از اول برنامه های خودتان و دیگران را به هم نریزید! در حال حاضر هیچ راه میان بر و یا رایگان و بدون زحمتی برای رسیدن به خواسته‌هایتان وجود ندارد، این نکته را یادتان باشد که تنها چیزی که بدون زحمت رشد می کند علف هرز است!

● متولدین مهر (ترازو):

شما احساس می کنید که توانایی های بسیار زیادی دارید و تأثیری که روی محیط اطرافتان دارید انکار ناپذیر است. شما دقیقا از داشته های خود آگاه هستید و این به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود فکر کنید قدرت مهارت های شما منحصر بفرد است، اما باید این نکته را به یاد بیاورید که این تنها شما نیستید که این توانایی ها را دارید. یادتان باشد که تواضع بدین معنا نیست که خودتان را دست کم بگیرید، بلکه یعنی کمتر به خودتان فکر کنید. امروز بعدازظهر تنهایی به پیاده روی بروید و در خلوت خودتان به تصمیمات مهمی که باید بگیرید فکر کنید. ذهنتان را آزاد بگذارید و هیچ محدودیتی برای خود قائل نشوید.

● متولدین آبان (عقرب): 

معمولا حواس شما با چنان قدرتی کار می کنند که در تشخیص تفاوت بین رویا و واقعیت با یکدیگر به مشکل زیادی بر نمی‌خورید. اما تحت شرایط کیهانی فعلی ذهنتان کمی بهم ریخته و مرز بین افکار و رویاهایتان را به درستی تشخیص نمی‌دهید. هر چند در حال حاضر خیلی در جریان آنچه در اطرافتان می گذر نیستید، اما خیلی خوب می توانید تعصبات خودتان را تشخیص دهید. قضاوت کردن در مورد دیگران و پیش داوری هایی که در مورد آنها می کنید شخصیت آنها را تعریف نمی‌کند، بلکه معرف شخصیت خود شماست.  در هر صورت اجازه ندهید کسی حرف خود را به زور به شما تحمیل کند و اراده ای محکم داشته باشید.

● متولدین آذر (کمان):

امروز شما می توانید موقعیتی دشوار را تبدیل به داستانی به یاد ماندنی کنید. خوشبختانه این هنرمندی شما به نفع خودتان تمام خواهد شد، زیرا باعث می شود دیگران سمت روشن قضیه را دیده و داستان را از زاویه دید شما ببینند. با این حال باید مواظب باشید که با اغراق و زیاده روی بیش از حد در دیگران واکنش منفی ایجاد نکنید. امروز از آن روزهایی است که نشسته و منتظر می‌مانید تا دیگران قدم اول را بردارند، اگر می دانید نوبت خودتان است منتظر چه نشسته‌اید؟ کمی جسارت به خرج دهید و از حق خودتان دفاع کنید. وقتی همه می دانند که نوبت شماست هیچ کس از دستتان ناراحت نخواهد شد، اگر بشوند هم مهم نیست، چون حق با آنها نیست.

● متولدین دی (بز):

امروز شما از این که دوستانتان در کنارتان هستند بسیار ممنون و سپاس گزار هستید، به ویژه اگر نشان دهند برای انجام کاری که به آنها ارتباطی پیدا نمی‌کند با شما همکاری کنند. با این حال شما ترجیح می دهید که حمایت آنها را نپذیرید، زیرا دلتان نمی‌خواهد که مدیون آنها باشید. این یک مسابقه نیست، دست از شمردن بده و بستان‌هایی که با نزدیکانتان دارید برداشته و بدون قضاوت کردن در مورد آنها به خاطر کمک ها و حمایت‌هایشان سپاسگزار باشید. امروز بحث کردن با شما بی فایده است، زیرا چنان قدرتی در کلام شما نهفته است که می توانید به حق بودن خودتان را به راحتی اثبات کنید و حرف خودتان را به کرسی بنشانید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

موقعیت فعلی شما در محل کارتان خیلی خوب است و حتی ممکن است در مورد ترفیع رتبه و یا افزایش حقوق شما تصمیماتی گرفته شده باشد. مجموعه ای از اتفاقات و خبرهای مثبت باعث شده‌اند که نسبت به آینده مثبت نگری بیشتری داشته باشید. با این حال باید این را هم در نظر داشته باشید که فکر کردن به آنچه خودتان گمان می کنید لیاقت آن را دارید لزوما زمینه را برای رسیدن شما به موفقیت فراهم نخواهد کرد. بر عکس، داشتن انتظارات غیر منطقی تنها باعث دلسردی و نا امیدی شما خواهد شد. روش های قدیمی شما کمک زیادی در پیش بردن رابطه عاطفی‌تان به شما کرده‌اند، اما حالا دیگر وقت آن رسیده است که در روش ها و برخوردهایتان تجدید نظر کنید.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز می توانید بی‌خیال برنامه ریزی هایتان شوید و خودتان را به دست انرژی غیر قابل پیش بینی روز بسپارید و ببینید که شما را به کجا خواهد برد. شاید خودتان فکر کنید برنامه ای چیده اید که مو لای درز آن نمی‌رود، ولی در واقع امروز اتفاقات غیر مترقبه ممکن است تمام برنامه های قبلیتان را بهم بریزند. پس لجبازی را کنار بگذارید و تا جایی که می توانید انعطاف پذیر باشید تا بتوانید راه خود را در میان بی نظمی های امروز باز کنید. به هیچ کس و هیچ چیزی اجازه ندهید که ناراحتتان کند. نگرش مثبت شما در بهتر کردن شرایط به شما کمک خواهد کرد. یک شام خوشمزه با گلدانی پر از گل های خوشبو و موسیقی آرام شاید تمام آن چیزی باشد که امشب به آن نیاز دارید.

تصویر زندگی
وبگردی