آفتاب

فال روز سه شنبه 9 فروردین 1401دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. درست است که چند سالی آنچه بر میل مرادتان بود را به دست نیاوردید اما امسال همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. از نظر شعلی در موقعیت بهتری قرار می گیرید و از نظر عاطفی عشق به معنای واقعی را تجربه می کنید. شما فرد ایده آلیستی هستید اما سعی کنید زندگی را ساده تر بگیرید. هر چه دقت بیشتری به خرج دهید و حساس تر باشید، به ضررتان تمام خواهد شد.

● متولد فروردین (بره):

امروز در ارتباط با مسائل عاطفی نمی توان گفت که خیلی خوش شانس هستید و به همین دلیل هم احساس می کنید لازم است خودتان دست به کار شده و برای به دست آوردن آنچه می خواهید اقدام کنید. بهتر است در این مورد با احتیاط بیشتری عمل کنید و بیش از اندازه عجولانه برخورد نکنید. شاید بهترین کاری که در حال حاضر از دست شما ساخته است این باشد که دست نگه دارید تا عشقی که لیاقتش را دارید خودش به سراغتان بیاید. اگر هم قرار است امروز راهی سفر شوید خودتان را برای تأخیر و برخی مشکلات جزئی در مسیر آماده کنید و اجازه ندهید این اتفاقات حال و هوای خوب آغاز سفرتان را خراب کنند. یادتان باشد هدف اصلی خوش گذراندن است. دست و دلبازی خوب است اما اندازه نگه دارید. کاری نکنید که در قبالش از دیگران توقع داشته باشید، چون از کرده تان پشیمان خواهید شد. به کاری یا چیزی دلبستگی شدید پیدا کرده اید، طوری که از هیچ چیز ابایی ندارید و تمام توان خود را صرف رسیدن به آن کرده اید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز دوست دارید که وقت را برای خوشحال کردن فردی که دوستش دارید، صرف کنید. هر کاری که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید و به حرف های دیگران نیز توجهی نداشته باشید. او قدر کاری که شما برای او انجام می دهید را به خوبی می داند و با این کار رابطه شما عمیق تر از قبل خواهد شد. اگر دوست دارید که در جمع مرکز توجه باشید، بیشتر حرف بزنید. با این کار نه تنها دیگران با طرز فکر شما آشنا خواهند شد، بلکه ارتباطات تان نیز گسترش خواهد یافت و در همین رفت و آمدها پیشنهادهای جذابی چه در زمینه کاری و چه عاطفی دریافت خواهید کرد. دیگران را وادار نکنید که از شما پیروی کنند، کمی آرامتر برانید. با این سرعتی که در زندگی پیش می روید ضرر می کنید. از عقل خود پیروی کنید، احساسات کارتان را خراب می کند. نابرده رنج، گنج میسر نمی شود. باید تلاشتان را بیشتر کنید. به خودتان ایمان داشته باشید، شما از پسش بر می آیید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

شما این اواخر عشق و محبتی را که انتظارش را دارید دریافت نکرده اید و شاید دیگران را به خاطر این رفتارشان مقصر بدانید، اما راستش را بخواهید این وضعیت به این دلیل به وجود آمده است که شما طوری رفتار کرده اید که آنها تصور کرده اند شما نیازی به مهر و توجهشان ندارید. اگر در رابطه ی عاطفی خود احساس رضایت و خوشبختی نمی کنید امروز می تواند فرصت بسیار مناسبی باشد تا با یک مکالمه ی رو در روی صمیمانه نیازهای خودتان و انتظاراتی که از یک رابطه ی عاطفی ایده آل دارید را با طرف مقابلتان در میان بگذارید. اگر هنوز مجرد هستید و قصد شروع یک رابطه ی عاطفی را دارید باید وقت بیشتری را صرف کسب شناخت از طرف مقابلتان بکنید. کاری را انجام داده اید و حالا پشیمان شده اید و مدام با خود می گویید کاش کمی صبر می کردم و یا طور دیگری آن را به سرانجام می رساندم. شما باید قبل از دست زدن به این کار پیرامون نتایج آن خوب فکر می کردید، حالا پشیمانی سودی ندارد و شما را از جلو رفتن باز می دارد.

● متولدین تیر (خرچنگ):

اگر برای برطرف کردن احتیاجات و نیازهای خودتان مجبور هستید تعادل برخی چیزها را به هم بزنید حتما این کار را انجام دهید! شما در تلاش برای حفظ صلح و آرامش و به منظور خوشحال و راضی نگه داشتن دیگران خودتان و نیازهایتان را برای مدتی طولانی نادیده گرفته اید. اینکه با دیگران کنار بیایید واقعا ارزشمند و نشان دهنده ی شخصیت و بزرگواری شما است، اما نمی تواند در رسیدن شما به خواسته هایتان تأثیر چندانی داشته باشد. گاهی لازم است برای رسیدن به برخی چیزها تعارف را کنار بگذارید، مخصوصا اگر پای عشق در میان باشد! امروز ممکن است برخی احساسات مربوط به گذشته در خاطرتان زنده شوند، اما این برای شما یک پیشرفت مثبت را به همراه خواهد داشت و نباید با آن مبارزه کنید. اوضاع اگر آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود، عصبانی نشوید. عصبانیت گره روی گره تان می زند، کمی از مسئله فاصله بگیرید تا راه جدیدی به ذهنتان برسد. فرصتی برای عاشقیت دست خواهد داد. این فرصت را در هوا بقاپید. برای اشتباهتان عذرخواهی کنید.

● متولدین مرداد (شیر):

هیچ کاری برای شما در حال حاضر آنقدر دشوار به نظر نمی رسد که نتوانید آن را انجام دهید، اما چرا اصرار دارید خودتان را با کارهای دشواری که نیازی به انجام آنها نیست خسته کنید؟! آیا می خواهید خودتان و توانایی هایتان در مقابله با مشکلات را به کسی ثابت کنید؟ راستش را بخواهید راه خوبی را برای اثبات خودتان انتخاب نکرده اید. شما یک ابرقهرمان نیستید و مثل همه ی مردم دنیا توانایی های محدودی دارید و نمی توانید محدودیت های خود را انکار کنید. اگر کاری را انجام می دهید آن را به خاطر خودتان انجام دهید، نه به خاطر اینکه چیزی را به کسی ثابت کنید. آنهایی که واقعا دوستتان دارند شما را هر طوری که باشید دوست خواهند داشت. وقتی به کسی خالصانه کمک می کنید خودتان بیشتر شاد می شوید. مشکل دیگری را برطرف کنید اگر او قدر ندانست اشکالی ندارد او که باید می داند. در مورد مسائل عاطفی تان از محبت یا علاقه یک طرفه دوری کنید. حرفتان را شفاف و صریح به طرف مقابلتان بگویید.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز انرژی جسمانی شما در سطح بالایی قرار دارد و همزمان بسیار احساساتی و رمانتیک هم شده اید، اگر متأهل باشید ترکیب این دو می تواند به فرصت فوق العاده ای برای جان بخشیدن به روابط زناشویی تان تبدیل شود. اگر هم هنوز مجرد هستید امروز همه را می توانید به راحتی تحت تأثیر قرار داده و دل هر کسی را که دوست داشته باشید به دست بیاورید، فقط باید مواظب باشید کسی را برای خودتان انتخاب کنید که ارزش عشق و محبت صادقانه ی شما را داشته باشد و شما را همین طوری که هستید دوست داشته باشد. شما با بی صبری در انتظار یک تماس یا پیام تلفنی مرتبط با مسائل مادی هستید که متأسفانه امروز هم از آن خبری نخواهد بود. برای گرفتن یک تصمیم مهم باید سطح انرژی تان را بالا ببرید، با خودتان تکرار کنید من می توانم. برای گرفتن مجوز فرصت تازه برای برقراری یک رابطه بدست خواهید آورد، این فرصت را از دست ندهید. سن فقط یک عدد است شیطنت های جوانی را تجربه کنید.

● متولدین مهر (ترازو):

مسائل عاطفی شما امروز به آن خوبی که خودتان انتظارش را دارید پیش نخواهند رفت. شاید رفتار طرف مقابلتان بیش ازاندازه تند بوده باشد، شاید هم شما برای به دست آوردن آنچه می خواهید بیش از اندازه اصرار کرده باشید. در اثر رفتارهایی که با هم دارید تنش هایی که به وجود خواهند آمد روابط عاشقانه ی شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد. شاید رابطه ی شما از مرحله ی اولیه ی خود که در آن همه چیز خوب و زیبا به نظر می رسد خارج شده و بالاخره چشم هایتان به روی ایرادهای طرف مقابلتان و مشکلات و اختلاف نظرهایی که بین شما وجود دارند باشد شده باشد. اکنون می تواند زمان مناسبی برای بررسی مجدد روابط عاطفیتان باشد. برای گرفتن مجوز برای انجام کاری همچنان باید منتظر بمانید، برای کاری که کنترلش از دستتان خارج است حرص و جوش بیخودی نخوردید. یک ملاقات غیر منتظره خواهید داشت. خوبی های شما زبانزد همگان است، هر کسی که شما را می شناسد به خوبی از شما یاد می کند، بخشنده بمانید.

● متولدین آبان (عقرب):

شما امروز در زمینه ی روابط عاطفی همچون گلوله ای از آتش هستید. شما احساسات بسیار شدیدی نسبت به عشقتان احساس می کنید و دلتان می خواهد تمام کارهای مورد علاقه ی خود را همراه با او و در کنار او انجام دهید. شما دوست دارید با هم ماجراجویی کنید و کارهای هیجان انگیز و حتی عجیب انجام دهید. شما به یک نفر نیاز دارید که همراهتان باشد و دیوانگی هایش مثل خودتان باشند، اگر طرف مقابلتان این ویژگی ها را ندارد شاید وقتش رسیده باشد که در رابطه ی خود تجدید نظر کنید. شخصی که قرار است به دیدن شما بیاید بی آن که هیچ خبری به شما بدهد با تأخیر از راه خواهد رسید. این شخص را سرزنش نکنید، چون به احتمال زیاد توضیح قابل قبولی برای این رفتار خود دارد. برای انجام یک پروژه نیاز به یافتن یک شریک مطمئن دارید، دست به این کار نزنید یا فردی را با مطالعه زیاد انتخاب کنید. برای انجام یک معامله بهتر است کمی دست نگه دارید. شنیدن خبری محاسباتتان را تغییر می دهد، نگران نباشید این خبر خوب و به نفع شماست.

● متولدین آذر (کمان):

اگر اوضاع در روابط عاطفیتان به خوبی پیش نمی رود نباید خودتان را به خاطر وضعیتی که برایتان پیش آمده است سرزنش کنید. شما و طرف مقابلتان در این رابطه با هم شریک هستید و این بدان معناست که هر دوی شما به یک اندازه در مورد آن مسئول هستید. اگر شرایط در رابطه ی عاطفی شما به گونه ی دیگری است شاید بهتر باشد با طرف مقابلتان در مورد نگرانی هایتان و احساساتی که دارید صحبت کنید. احساسات بین شما هر چقدر هم که قوی باشند آنچه شما را در کنار هم نگه خواهد داشت تنها صداقت، درک متقابل و حساسیت نسبت به نیازهای یکدیگر است. اگر فکر می کنید خودتان نمی توانید مشکلاتتان را حل کنید از یک مشاور متخصص کمک بگیرید. شما نسبت به شخصی مهربان، دلسوز و گاهی یکدنده هستید، کمی آسان تر بگریرید تا روزگار خودتان هم آرام تر بگذرد. به امور مالی تان توجه بیشتری داشته باشید. در مورد مسئله ای کاری حواستان باشد که ناخواسته حقی را ناحق نکنید. پاسخ یک تماس تلفنی را ندهید.

● متولدین دی (بز):

امروز احساسات رمانتیک شما بسیار قوی شده اند و رابطه ی عاطفیتان تنها چیزی است که تمام مدت به آن فکر می کنید. اگر متأهل باشید بهترین کاری که می توانید بکنید این است که با همسرتان خلوت کنید و یک شب رمانتیک را در کنار هم بگذرانید. اگر مجرد باشید امروز فرصت خوبی برای جستجو و پیدا کردن شریک زندگیتان می تواند باشد، اما از آنجایی که تقریبا هر کسی که ببینید توجه شما را به خود جلب خواهد کرد بهتر است چشم هایتان را کمی بیشتر باز کنید تا مبادا هوسی زودگذر را با عشق اشتباهی بگیرید. تماس های تلفنی از شماره های ناشناس به احتمال زیاد چیزی جز دردسر برایتان نخواهند داشت. خبری خوش باعث می شود، سجده شکر به جای آورید. نذرتان را ادا و دل دیگری شاد کنید. بر روی یک عقیده بیش از حد پافشاری می کنید، ارزشش را ندارد. برای شخصی که برایتان بسیار عزیز است، هدیه کوچکی بخرید، تاثیر معجزه آسایی در روابطتان خواهید دید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز باید سعی کنید انرژی و هیجان بیشتری را وارد روابط عاطفی خود نمایید. کمی ماجراجویی و هیجان به پیشرفت رابطه ی عاطفی شما کمک قابل توجهی خواهد نمود. در بیان احساسات خود جسارت داشته باشید، زیرا هر چقدر رفتارتان جسورانه تر باشد احتمال اینکه به خواسته هایتان دست پیدا کنید و واکنش مورد انتظارتان را از طرف شخصی که دوست دارید دریافت کنید بیشتر خواهد بود. شما همیشه ترجیح می دهید کارهایتان را بر اسا برنامه و به صورت حساب شده پیش ببرید، اما عشق و روابط عاطفی چیزی نیست که بشود در مورد آن چنین روشی را در پیش گرفت. اعتماد به نفس داشته باشید و وقتی پای عشق در میان است در لحظه زندگی کنید. بر سر یک مسئله مالی یا حقوقی یکی از نزدیکانتان بسیار ناراحت و عصبانی شده، سعی کنید او را آرام کنید. قشنگی های دنیا بیش از این حرفهاست. صله ارحام و احوال پرسی از فامیل برای روحیه تان مفید است و به کار و زندگی تان رونق و برکت می دهد.

● متولدین اسفند (ماهی):

تنش ها و اختلافاتی که این اواخر در زندگی شما جریان داشته اند باعث شده اند که امروز تا حدودی عصبانی باشید. عصبانیت احساسی بسیار قوی است و اگر آن را تحت کنترل خود در نیاورید ممکن است شما را وارد بحث و دعوایی کند که به ضررتان تمام خواهد شد. به جای اینکه انرژی خود را در راه جنگ و دعوا هدر دهید بهتر است آن را صرف پرورش روابط عاطفی خود نموده و راه صلح و دوستی را انتخاب کنید. اگر نتوانستید روابط عاطفی خود را در مسیری که خودتان دلتان می خواهد پیش ببرید حداقل سعی کنید امشب را در کنار دوستان خود و آنهایی که برایتان عزیز هستند بگذرانید تا ناکامی هایتان را در کنار آنها فراموش کنید. تغییری کوچک در زندگی تان شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. وابستگی تان را کم کنید تا رهاتر و شادتر زندگی کنید. چیزی که آسان به دست بیاید آسان هم از دست می رود. بیش از پیش به خودتان سخت بگیرید و برای رسیدن به هدفتان راه های جدید را امتحان و بیشتر تلاش کنید.

منبع: تصویر زندگی