آفتاب

فال روز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400دوست عزیزی که 21 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک. امسال سالی ست که خبرهای خوبی زیادی می شنوید و تغییرات مثبت خوبی در زندگی تان ایجاد می شود. اما یادتان باشد که در این شرایط از تلاش هایتان دست نکشید.

● متولد فروردین (بره):

امروز زمانی که غرق در کارتان هستید و انتظار هیچ چیزی را ندارید، خبری می شنوید که چون بادی شما را تکان می دهد. شاید به نظرتان چندان خوشایند نیاید اما شما را در مسیری قرار می دهند که خوشبختی تان حتمی است. از این که زندگی تان در مسیری جز آنچه شما پیش بینی می کردید حرکت نمی کند، نگران نشوید. برای پیشرفت تغییرات لازم است پس به تقدیر اعتماد کنید و خودتان را به دست آن بسپارید. هر چه در روابط عاطفی تان این روزها رمانتیک تر باشید، نتایج بهتری را خواهید گرفت. این روزها آنقدر خود را درگیر شاخ و برگها کرده‌اید که از اصل ماجرای پیش آمده دور مانده‌اید؛ اگر این روال را ادامه بدهید اوضاع روز به روز برایتان پیچیده تر می شود. قرار بوده از کسی سراغی بگیرید و احوالش را بپرسید این هفته این کار را انجام خواهید داد. مدتی است که احساس می کنید نسبت به شخصی احساس نزدیکی می کنید، این احساس را جدی بگیرید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

پس از مدت ها کار کردن بالاخره به نتیجه ای که می خواهید دست پیدا خواهید کرد. پولی که به دست تان می رسد، می تواند درهای زیادی را به رویتان بگشاید، به خصوص در مسایل کاری تان. بد نیست که این خبر خوب را به دیگران بدهید و این شادی را با آنها جشن بگیرید. گاهی در شرایطی قرار می گیرید که دوستان خود را فراموش می کنید. یادتان باشد که اگر به این رفتار خود ادامه دهید، تمام آنها را از دست خواهید داد بنابراین سعی کنید که در هر شرایطی که به سر می برید، آنها را فراموش نکنید. در مورد کاری که فعلا قصد انجامش را ندارید با دیگران صحبت نکنید، بیهوده آنها را متوقع و نسبت به خودتان بد بین می کنید. اتفاقی خوش در شرف وقوع است، بهتر است از این جریان استقبال کنید و درخواست خود را مطرح کنید این کار زندگی را برایتان آرام و راحت تر می کند. با ترس بزرگتان روبرو شوید چون قدرت پیروزی را دارید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

بین وظایف تان تعادل برقرار کنید، در غیر این صورت برخی از فرصت های طلایی زندگی تان را از دست خواهید داد. اگر چه به شرایط پیش رو خوش بین هستید اما حادثه خبر نمی کند، بنابراین در هر شرایطی حواس تان به تمام جنبه های زندگی تان باشد. در عشق به بن بست خورده اید اما آنجا که فکرش را نمی کنید، دری به رویتان گشوده می شود. برای رهایی از دودلی ها به ندای درونی تان توجه کنید. دری باز خواهد شد و مالی به دستتان خواهد رسید. حواستان باشد آن را حیف و میل نکنید و به زخمتان بزنید. برای شراکت در هر زمینه ای بهتر است دست نگهدارید و یک هفته صبر کنید. آنقدر در افکارتان غرق شده‌اید که مرزهای بین رویا و واقعیت برایتان مبهم شده، واقعیت تلخ است اما اگر با آن روبرو نشوید برایتان درد سر ساز خواهد شد.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز خبری می شنوید که روحیه شما را از این رو به آن رو می کند و از بار مسئولیت هایی که دارید می کاهد. برای پیش بردن کارهایتان، شاید مجبور به انجام کارهایی شوید که خیلی بر وقف مرادتان نیست اما در نهایت نتیجه ای لذت بخش برایتان به همراه خواهد داشت. کنترل رابطه عاطفی از دست تان در رفته است، برای رفع این حالت بهتر است کمی ریسک پذیرتر باشید. به جای این که در جایتان بنشینید و منتظر طرف مقابل باشید تا قدم پیش بگذارد، خودتان دست به کار شوید. دریافت یک خبر می تواند تاثیر مطلوبی روی زندگی عاطفی‌تان بگذارد، حواستان باشد انتظار اطرافیان از شما بسیار بالاست، بهتر است وقت را بیهوده هدر نکنید و به پیشنهاد سفری که به شما شده جواب مثبت بدهید و برای مدتی از هیاهو دور شوید، دلتنگی بسیار این روزها بسیار کلافه‌تان کرده .

● متولدین مرداد (شیر):

شاید خیلی به برقراری رابطه با دیگران تمایل نداشته باشید اما تجربه های جدیدی به دست می آورید که می تواند شما را خلاق تر کند. اگر امروز زمان اضافی داشتید، کمی بیشتر از روزهای دیگر استراحت کنید تا فردا انرژی لازم را برای شلوغی هایی که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید، داشته باشید. در عشق جسارت بیشتری به خرج دهید. در این صورت خواهید دید که علاقه شریک زندگی تان به شما چقدر بیشتر خواهد شد. با پشتکار و تلاش می توانید به نیتی که در دل دارید برسید، فقط ناامید و مایوس نشوید. مقصر اصلی را در ذهنتان رها کرده و یقه دیگران را چسبیده‌اید فقط و فقط چون دلتان این طور می خواهد، تا وقتی به خودتان دروغ بگویید همین آش و همین کاسه است. در مورد مسائل کاری بهتر است از کسی کمک بخواهید و تغییری در شرایط موجود ایجاد کنید، شما استحقاق بیشتر از اینها را دارید برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید.

● متولدین شهریور (سنبله):

نگران تغییراتی که در زندگی تان رخ می دهد، نباشید زیرا این تغییرات مثبت اند و شما را به اهداف تان نزدیک تر می کند. کاری می خواهید انجام دهید اما با مخالفت شریک زندگی تان روبه رو می شوید. شما فن بیان قوی ای دارید، از این توانایی در رابطه عاطفی تان استفاده کنید تا حرف تان تاثیرگذارتر باشد. در مورد مساله مالی ممکن است که با مشکلاتی مواجه شوید اما خودتان را نبازید. خیلی زود و بدون کمک دیگران می توانید از این شرایط گذر کنید. دوستی در حقتان محبتی می کند که نتیجه لطفی ست که قبلا در حق او کرده‌اید. به خاطر کاری که انجام نداده‌اید شما را باز خواست می کنند، به جای از کوره در رفتن و یا قهر کردن همه را دور هم جمع کرده و داستان را از زاویه دید خودتان تعریف کنید. سوء تفاهم‌ها برطرف می شوند، بهتر است مراقب انتخاب کلماتتان باشید.

● متولدین مهر (ترازو):

با توجه به اتفاقات اخیر، امروز احساس می کنید محدود شده اید و دیگر هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. برای رهایی از این وضعیت، یکی از اطرافیان تان می توانید کمک بگیرید. برای درخواست کمک خجالت نکشید و هر چه در دل دارید را به زبان آورید. اخیرا قولی به شریک زندگی تان داده اید اما هنوز به آن عمل نکرده اید، بهتر است زمانی را خالی کنید و از دل او در آورید. مراقب هیجاناتی که به زندگی تان داده اید باشید زیرا به جای این که برایتان مفید باشد، به ضرر شما تمام خواهد شد. چند وقت زمان کمتری برای دیگران بگذارید و بجای آن به وضع روحی و جسمی خودتان بیشتر برسید. داشتن فکرهای خوب یک چیز و اجرا کردنشان چیز دیگری است. مد‌تهاست است که ایده جالبی در سر دارید که به بهانه های مختلف اجرای آن را به تعویق انداخته‌اید. اگر همین هفته برای اجرایش کاری نکنید بهتر است دیگر فکرش را از سرتان بیرون کنید.

● متولدین آبان (عقرب): 

مدتی است به دنبال تغییراتی در زندگی تان هستید. به زودی شرایط لازم برای ایجاد این تغییرات فراهم خواهد شد. اما مراقب باشید، زیرا اعتماد به نفس زیاد هم می تواند به ضررتان تمام شود. بد نیست که از دیگران هم کمک بگیرید و نظر آنها را جویا شوید. اگر با شریک زندگی تان به فکر انجام کاری بوده اید، حال بهترین زمان برای عمل کردن است. احتیاجی نیست که در این کار وسواس زیادی به خرج دهید. همه چیز به خودی خود خوب پیش خواهد رفت. در رابطه با مسائل عاطفی‌تان با شرایط تازه ای روبرو خواهید شد که نگرانتان می کند و ترجیح می دهید آن را تغییر بدهید، کمی به خودتان فرصت بدهید و هیچ تصمیم بدون فکری نگیرید. فرصت برای حضور در محلی که خیلی دوست داشتید بروید را از دست ندهید، یک مشکل ساده کوچک را با ندانم کاری بزرگ نکنید.

● متولدین آذر (کمان):

به فکر ایجاد تغییراتی در زندگی تان هستید اما از شدت هیجان قدرت تصمیم گیری ندارید. عجله نکنید، شما برای فکر کردن زمان زیادی دارید. اخیرا در برخورد با شریک زندگی تان کم صبر شده اید و زود از کوره در می روید اما بدانید که این رفتار شما غیرمنطقی است زیرا او مرتکب گناهی نشده است. بهتر است که سوتفاهم های به وجود آمده را هر چه زودتر برطرف کنید در غیر این صورت کدورت های شما را عمیق و عمیق تر خواهد کرد. پیشنهادی در محیط کار به شما می شود که بهتر است آن را قبول کنید. اگر چه موانع زیادی پیش روی شماست اما ارزشش را دارد. از ترس از دست دادن شخصی در زندگیتان سکوت کرده اید و علی رغم ناراحتی که تحمل می کنید دم نمی زنید، اگر همین روند را ادامه بدهید طولی نمی کشد که به خودتان آمده و متوجه می شوید که عمرتان را تلف کرده اید. ترس را کنار بگذارید. امروز برای خودتان کاری بکنید ولو خرید یک دسته گل، مواظب سلامتی تان باشید.

● متولدین دی (بز):

مدتهاست خودتان را رها کرده اید. اگر می خواهید که احساس خوبی پیدا کنید، امروز توصیه های سلامتی را جدی بگیرید. بیشتر به سلامتی جسمی و روحی تان اهمیت دهید، در این صورت استرس شما نیز کاهش خواهد یافت. زمانی خوبی است تا با دوستان تان دیدار کنید. آنها می توانند خبرهای خوشی را به شما دهند که مدتهاست به دنبالش هستید. اگر به فکر مسافرت اید، از همین حالا اقدامات لازم را انجام دهید. شک و تردید را از خود دور کنید و در عشق ثابت قدم باشید، اگر می خواهید که نتایج خوبی به دست آورید. پیشنهاد انجام کاری به شما می شود جواب دادن را حداقل یک هفته عقب بیندازید. دانستن اینکه عشق قبلیتان بدون شما در چه حالیست یا چه می کند حال امروز شما را بهتر نمی کند، خاطره مرور نکنید. امروز اگر به فکر خودتان نباشید فردا دیر است. یک مسافر در راه است که با آمدنش حال و هوایتان عوض می شود. پنجره های دلتان را باز کنید

● متولدین بهمن (ظرف آب):

پیشنهاد می کنیم که در چنین روزی شریک زندگی تان را در اولویت بگذارید زیرا که او بیش از همه به شما احتیاج دارد. سعی کنید که در مقابل حرف های او انعطاف پذیری بیشتری نشان دهید. اگر حال او خوب باشد، در تغییر روحیه شما نیز تاثیری مثبت خواهد داشت. اگر اطرافیان تان خواستند شما را وارد گفتگویی مخرب کنند، خودتان را عقب بکشید. امروز هیچ چیز نباید مانع از احساس ناب شما شود. این روزها سعی کنید که به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید، در غیر این صورت نمی توانید از تعطیلات پیش رو نهایت لذت را ببرید. برای حضور در یک ملاقات کاری حواستان را جمع و اطلاعات لازم را مهیا کنید و آماده بروید، فرصت خوبیست آن را از دست ندهید. چیزی در وجودتان شما را به انجام کاری تشویق می کند به ندای دلتان گوش کنید و با امید به جلو قدم بردارید اخباری می شنوید که هم خوشحال و هم بسیار شگفت زده‌تان می کند.

● متولدین اسفند (ماهی):

اگر چه نسبت به شرایط به وجود آمده حس خوبی ندارید اما همه چیز خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید، تغییر خواهد کرد. به دنبال برآورده کردن آرزوهایتان هستید اما موانعی بر سر راه شما قرار می گیرند. ناامید نشوید و بی تفاوت به آنها به راهتان ادامه دهید. مطمئن باشید که در نهایت به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. این روزها تضاد رفتارهای اطرافیان تان شما را آزار می دهد. سعی کنید فعلا خودتان را درگیر نکنید. عقب بنشینید تا شرایط کمی آرام تر شود. با تصمیم بزرگی که اخیرا گرفته‌اید، فصل تازه ای در زندگی‌تان باز شده، حواستان باشد که چطور آن را به ثمر می رسانید، در محیط کاری یا در جمعی دوستانه اشتباهات شخصی جانتان را به لبتان رسانده، برای حل این مشکل بهتر است هرچه زودتر راهی پیدا کنید، ادامه این روند شخصیت شما را هم جلوی دیگران زیر سوال می برد.

منبع: تصویر زندگی
وبگردی