آفتاب

فال روز سه شنبه 18 شهریور 1399سلامت وجود نازنین‌تان را جدی بگیرید و امروز بیشتر از همیشه مواظب خود باشید.

● متولد فروردین (بره):

سلامت وجود نازنین‌تان را جدی بگیرید و امروز بیشتر از همیشه مواظب خود باشید. مواظب حساب‌و‌کتاب‌های زندگی‌تان باشید و ولخرجی نکنید. وسیله‌ای در منزل یا محل کار شما خراب شده و مجبور هستید که وقت و هزینه زیادی را به تعمیر این وسیله اختصاص دهید. با خرید هدیه‌ای عشق خود را به همسر یا عشق‌زندگی تان ثابت کنید. رازداری در پیش بگیرید و سفره دل‌تان را پیش هر کسی باز نکنید. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید، اما کار‌های زیادی در پیش دارید و چنین زمانی فراهم نمی‌شود. این قضیه زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد، اما جایی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که در چند روز آینده فرصت فراغت بیشتری خواهید داشت تا لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

اعضای خانواده برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده‌اند و روز خوبی انتظار‌تان را می‌کشد. اعضای خانواده را بیرون ببرید و شرایط خوشی آن‌ها را فراهم نمایید. فردی از شما درخواست پول دارد، اما به صلاح‌تان است که دست رد به سینه او بزنید. اختلافی میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این اختلاف از هوش و ذکاوت خود کمک بگیرید. روز خوبی را برای عاشقی در پیش‌رو ندارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا مهارت‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید. تمرکز بیشتری در انجام کار‌ها به خرج دهید و طوری کار کنید که کسی به کار شما اشکال نگیرد.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، تجربه‌های گران‌بهایی را با شما درمیان خواهد گذاشت. روز خوبی را در پیش دارید و از جانب خانواده همسر یا عشق‌زندگی‌تان با فرصتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. اهل خانواده بر سر موضوعی با یکدیگر اختلاف‌نظر دارند و این وضعیت زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده‌است، قبل از اینکه این دلخوری بالا بگیرد، امروز در میان اعضای خانواده پادرمیانی کنید و بین اهل منزل صلح و صفا برقرار نمایید. از کسی کینه به دل نگیرید و محبت را سرلوحه زندگی‌تان قرار دهید. قصد انجام کاری را دارید، اما امروز همسر یا عشق‌زندگی تان برای انجام این کار ساز مخالف خواهد زد.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

نگرانی‌های بیش از حد را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش. از طرف یکی از بزرگ‌تر‌های فامیل پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. انسان هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد. اهمیت بیشتری به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدهید.

● متولدین مرداد (شیر):

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید، امروز زمان آن فرا رسیده که کمی استراحت کنید و خستگی‌ها را از تن بیرون نمایید. فردی از شما درخواست پول دارد، اما مطمئن باشید پولی که به وی قرض می‌دهید را هرگز بازپس نخواهد داد. به دوستان قدیمی سر بزنید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند.

● متولدین شهریور (سنبله):

فکر می‌کنید که برای فراگیری مهارت‌های جدید پیر شده‌اید، اما این طرزفکر را کنار بگذارید و با یادگیری مهارت‌های جدید، سری در میان سر‌ها در بیاورید. امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ کنید، اما جایی برای نگرانی نیست و از این تصمیم پشیمان نخواهید شد. وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. درک متقابلی میان همسر یا عشق زندگی‌تان ایجاد نمایید. کار‌های مهم را پشت‌گوش نیاندازید و به اطرافیان ثابت کنید که در کار‌ها وقت‌شناس و مصمم هستید.

● متولدین مهر (ترازو):

مشکلی سر راه‌تان قرار می‌گیرد و روزتان خراب خواهد شد. بیشتر از همیشه استراحت کنید و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. روحیه‌ای مسئولیت‌پذیر را در قبال اعضای خانواده درپیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که با خساست و زراندوزی جایی در دل کسی نخواهید داشت. فرصتی برای رسیدگی به کار‌های موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. مشاجره‌ای میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد.

● متولدین آبان (عقرب): 

بیماری مزمن و قدیمی دارید و امروز این بیماری عود کرده و درد و ناراحتی را تحمل می‌کنید. در این شرایط به خودتان سخت‌نگیرید و با استراحت و عمل به دستورات پزشک، چاره‌ای برای التیام این بیماری بردارید. کار‌هایی که نیاز به فعالیت شدید جسمی دارند را کنار بگذارید و به خودتان استراحت دهید. برای حل مشکلات یکی از اعضای خانواده پا پیش بگذارید. عشقی گرم و آتشین در انتظار شما است. امروز با فرد باتجربه و دنیا دیده‌اید ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های ایشان را در آینده به چراغ راهی برای موفقیت‌های خود تبدیل نمایید.

● متولدین آذر (کمان):

امروز حسابی بر اعصاب‌تان مسلط باشید و با کسی دعوا راه نیاندازید. کوته‌فکری را کنار بگذارید و افق‌های دیدتان را گسترش دهید. با شرایطی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. کاری که به آن مشغول هستید را گسترش دهید و فاصله‌تان را با موفقیت کمتر کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هرکاری که از دستش بر می‌آید را برای شادی شما انجام خواهد داد. فردی که دشمن شما است نقشه‌های شومی برای شما کشیده. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آن‌ها را فراهم کرده‌است.

● متولدین دی (بز):

رویکردی سخاوتمندانه را در زندگی در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که گله و شکایت از شرایط زندگی چیزی را تغییر نمی‌دهد و به فکر راه‌کار‌های کاربردی برای بهبود وضعیت زندگی‌تان باشید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. فردی عاشق‌تان شده و امروز این عشق را با شما در میان می‌گذارد. مشکلی در انجام کار‌های روزانه پیش نمی‌آید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریحات موردعلاقه‌تان برسید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

آرامش خود را حفظ کنید و روز را بدون نگرانی و استرس به پایان برسانید. پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. اعضای خانواده از کاه، کوه می‌سازند و امروز مشکلات زیادی برای‌تان درست می‌کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از صمیم قلب به شما عشق می‌ورزد و دوست‌تان دارد، این عشق را بی‌پاسخ نگذارید و امروز عشق بی‌قید و شرط خود را نثار وی کنید. لحظه‌ای از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آن‌ها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز از شر مشکلی بزرگ خلاص می‌شوید. سبک‌زندگی ناسالم و پرخطر را کنار بگذارید. از کار‌های خلاف و ناپسند دوری کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اطرافیان وجود دارد، در این مشاجره کوتاه بیاید و خودتان را ناراحت نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری خواهد کرد تا نگرانی‌ها را فراموش کنید و به غیر از عشق و محبت چیزی فکرتان را مشغول نکند. به مشکلی برخورد کرده‌اید و یکی از دوستان به شما قول داده که برای حل این مشکل به کمک‌تان می‌آید، اما روی کمک این دوست حساب باز نکنید چرا که قادر به حل مشکل شما نیست و مجبور می‌شوید به‌تن‌هایی آستین بالا بزنید و این مشکل را یکه‌وتن‌ها حل کنید.

برترین ها