آفتاب

فال روز سه شنبه 11 شهریور 1399به لحاظ مالی پولی به دست‌تان می‌رسد تا مشکلات مالی‌تان را خاتمه دهید.

● متولد فروردین (بره):

با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را ابراز کنید و مطمئن باشید که با عشق دوطرفه‌ای سروکار دارید. امروز فکری برای افزایش درآمد به ذهن شما می‌رسد، این فکر را جدی بگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. دوستی قدیمی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد امروز نصحیت‌هایی را برای افزایش درآمد در اختیار شما می‌گذارد، این نصیحت‌ها را انجام دهید و به لطف توصیه‌های این دوست، شرایط را برای افزایش درآمد مهیا سازید. وقتی را برای اعضای خانواده کنار بگذارید و به آن‌ها ثابت کنید که به فکرشان هستید. عشق خود را نثار همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنید. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. فرصتی پیدا می‌کنید تا در منزل بنشینید و با استراحت و تفریح، انرژی کسب کنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

منفی‌بافی را کنار بگذارید و دستاورد‌های خود در زندگی را نادیده نگیرید. امروز از هرگونه شراکت تجاری یا فعالیت مالی دوری کنید. با اعضای خانواده برای بهتر کردن اوضاع منزل همکاری کنید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان به گذر زمان نباشد، سریع‌تر از چیزی که انتظار دارید روز سپری خواهد شد. در نتیجه امروز بیشتر از همیشه قدر لحظه‌های زندگی‌تان را بدانید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

روز را با سلامتی و نشاط به پایان خواهید رساند. خرج سنگینی را امروز متحمل می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و ثبات مالی‌تان برقرار خواهد شد. قول‌هایی می‌دهید که از انجام این قول‌ها ناتوان هستید، در نتیجه بیشتر به فکر حفظ اعتبارتان باشید و وعده‌های پوشالی ندهید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از همکاران یا اعضای خانواده کمک بگیرید. از اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. مهمان ناخوانده‌ای در راه منزل شما است.

● متولدین مرداد (شیر):

پول خود را برای انجام کاری پس‌انداز کرده‌اید، اما امروز از محل این سرمایه‌گذاری ضرری به شما وارد می‌شود. انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، از روابط پنهانی برحذر باشید. مدتی است که قصد صحبت با یکی از همکاران یا همسایه‌ها را دارید، امروز زمان مناسبی فراهم می‌شود تا سفره دل‌تان را باز کنید و با این فرد مشغول صحبت شوید. اعضای خانواده در منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بهتر است که بیشتر مواظب باشید.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز با مشکلی روبرو می‌شوید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به‌غیر از اینکه برای حل این مشکل از اطرافیان کمک بگیرید، اما پیشنهاد می‌کنیم برای حل این مشکل از هر کسی کمک نگیرید و از فردی درخواست کمک کنید که مطمئن هستید مشکل شما را بی‌مزد و منت حل می‌کند و پس از پایان این مشکل از شما توقعی نخواهد داشت. امروز شرایطی دست می‌دهد تا پای صحبت یکی از همکاران یا همسایه‌ها بنشینید. کار‌های زیادی دارید، اما به‌رغم این کارها، فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا می‌کنید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که رفتار خودخواهانه را کنار بگذارد و بیشتر به شما توجه کند.

● متولدین مهر (ترازو):

برای حل مشکلات امروزوفردا نکنید و هرچه سریع‌تر فکری به حال مشکلات خود بردارید. برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما امروز خبر‌های بدی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. سری به بزرگان فامیل بزنید و از آن‌ها دلجویی کنید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و چشم‌تان به به جمال دلبری خوش‌قدوبالا می‌افتد و عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. اهمیت بیشتری به زمان بدهید و نگذارید وقت با ارزش‌تان تلف شود. دور افرادی که شما را درک نمی‌کنند را خط بکشید.

● متولدین آبان (عقرب): 

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت را فراموش کنید و پول خود را برای انجام کاری بلندمدت، سرمایه‌گذاری کنید. یکی از اعضای خانواده که احتمالا برادر شما است، امروز به کمک‌تان نیاز دارد. اجازه ندهید که همسر یا عشق زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق به وی توجه نمی‌کنید. به مشکلی برخورد کرده‌اید و یکی از دوستان به شما قول داده که برای حل این مشکل به کمک‌تان می‌آید، اما روی کمک این دوست حساب باز نکنید چرا که قادر به حل مشکل شما نیست و مجبور می‌شوید به‌تن‌هایی آستین بالا بزنید و این مشکل را یکه‌وتن‌ها حل کنید.

● متولدین آذر (کمان):

دخالت‌های بی‌جا در امور اطرافیان را کنار بگذارید و سرتان به کار خودتان باشد. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد. آگاهی و دانشی که دارید امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. مدتی است که به خودتان قول داده‌اید پس از انجام کار‌های روزانه، استراحت کنید و به تفریح موردعلاقه‌تان بپردازید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود و کار غیرمنتظره‌ای پیش‌می آید که مجبور می‌شوید وقت زیادی به انجام این کار اختصاص دهید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان رضایت کامل دارید و امروز فرصتی دست می‌دهد تا با رفتار و گفتار از عشق‌زندگی‌تان تشکر کنید.

● متولدین دی (بز):

اهل ولخرجی و خرید‌های غیرضروری نیستید و همیشه حوا‌س‌تان به دخل‌و‌خرج‌تان هست، به همین دلیل پس‌انداز قابل‌قبولی اندوخته‌اید و نگرانی مالی ندارید، امروز به اهمیت پس‌انداز و صرفه‌جویی پی‌خواهید برد چرا که به مشکل مالی برخورد می‌کنید و این مشکل را به‌راحتی با کمک پس‌اندازی که کنار گذاشته‌اید حل خواهید کرد. فرصت مناسبی دست می‌دهد تا مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

مطمئن باشید که به لحاظ سلامت و شادابی در طول روز چیزی کم‌و‌کسر نخواهید داشت. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار دوستان قدیمی خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما می‌آید و زمینه افزایش درآمد‌تان را فراهم می‌کند. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. استعداد و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید.

● متولدین اسفند (ماهی):

اهمیت بیشتری به سلامت روح و جسم خود بدهید. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان می‌رسد تا مشکلات مالی‌تان را خاتمه دهید. نظر خود را به اطرافیان اعمال می‌کنید و با زورگویی حرف خود را به کرسی می‌نشانید. این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کرده و کسی از شما دل خوشی ندارد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زورگویی را کنار بگذارید و پذیرای نظر اطرافیان باشید. دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. زمینه آشنایی با فرد مهمی برای شما فراهم می‌شود و این آشنایی در دراز مدت سود سرشاری روانه جیب‌تان خواهد کرد.

برترین ها
وبگردی