آفتاب

فال روز سه شنبه 1 مهر 1399بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیانتان دارید ممکن است به جاهایی کشیده شود که حتی خودتان هم باورتان نمی شود، ولی این بحث و رویارویی با ایده های جدید به رشدتان کمک بسیاری خواهد کرد.

● متولد فروردین (بره):

امروز بدون آن که دلیلش را بدانید احساس بیقراری می کنید و آرامش ندارید، اما در واقع دلیل این وضعیت شما می تواند فشارهای کاری زیادی باشد که باعث شده‌اند رنجش و خشم ناشی از اتفاقات گذشته دوباره در وجودتان زنده شوند و نیاز داشته باشید این احساسات خود را تخلیه کنید. حتی اگر نتوانید به دلیل اصلی این استرس و نگرانی درونیتان پی ببرید هم با رها کردن این احساسات حال خیلی بهتری خواهید داشت. امروز خودتان را زیاد درگیر فعالیت های اجتماعی نکنید و مشغول کارهای خودتان باشید و به جنبه های معنوی زندگی خود رسیدگی کنید. اگر به قدرت تخیل خود مجال بدهید و به ابعاد دیگر زندگیتان نیز بیندیشید، گنجینه های زیادی هستند که می توانید کشف کنید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز حرفهایی را در مورد یکی از دوستان نزدیک تان می‌شنوید طوری که نظرتان در مورد او تغییر می کند. اما بهتر است قبل از هر گونه پیش داوری و پذیرفتن، تمام اطلاعات دریافتی را به خوبی بررسی کنید و حقایق را بسنجید. در نهایت به این نتیجه می رسید که بیشتر اطلاعاتی که به گوش شما رسیده، شایعه ای بیش نبود. حال که قدرت تخیل تان افزایش یافته، بهتر است کاغذی بر دارید و ایده های خود را روی آن بنویسید یا حتی نقاشی کنید. ممکن است دیگران شما را فردی نامهربان خوانده باشند اما این شمایید که حقیقت را می دانید پس غم به دلتان راه ندهید. برای تغییر روحیه تان با عشق زندگی تان به گشت و گذار بروید. حتی اگر حوصله خندیدن ندارید، این کار را بکنید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز خیلی ها در تلاش برای به دست آوردن توجه شما هستند و همه آنها هم به کمک ها و مشورت شما نیاز دارند. این باعث می شود احساس خوبی به شما دست بدهد و احتمالا دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید، اما این کار می تواند دشوار باشد و باعث شود نتوانید روی انجام کارهایتان تمرکز کنید و آنها را به درستی انجام دهید. اجازه ندهید این وضعیت شما را کلافه کند و باعث شود با دیگران بد رفتاری کنید. درخواست‌هایی که از شما می شود را یکی یکی مورد بررسی قرار دهید و به هیچ کس وعده و وعید بیهوده ندهید. کای است تمام تلاشتان را برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان بکنید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

شاید امروز بین شما و یکی از نزدیکان و یا همسایگانتان درگیری لفظی ایجاد شود. توانایی فوق العاده شما در کنار آمدن با دیگران قطعا در این وضعیت به کارتان خواهد آمد. اگر دقت کافی نداشته باشید این وضعیت می تواند به یک نبرد تمام عیار تبدیل شود. به محض به وجود آمدن این اختلاف و درگیری سعی کنید آن را به یک وضعیت برد دوطرفه تبدیل کنید، در غیر این صورت حرف هایی به زبان آورده خواهند شد که احساسات شما را برای مدتی طولانی آزرده خواهند کرد. هرچند حال و هوای امروزتان نمی‌گذارد که از تعطیلات خود لذت ببرید ولی کار زیادی برای تغییر دادن این وضعیت از دستتان بر نمی‌آید. بهتر است کارهایی که باعث آرامش بیشترتان می شوند را در برنامه امروزتان قرار دهید.

● متولدین مرداد (شیر):

مسائل مالی و اقتصادی ممکن است باعث ایجاد برخی دردسرهای کوچک برای شما شوند. شاید در وضعیتی گرفتار شوید که نتوانید بین پس انداز کردن پول‌هایتان برای آینده یا به کار گرفتن آن برای خرید چیزی که مدت ها قصد خرید آن را داشته‌اید انتخاب درست و راحتی داشته باشید. ذهن خودتان را با فکر کردن به این موضوع خسته نکنید، شاید بتوانید با پس اندازی کمتر و پیدا کردن آنچه می خواهید با تخفیف و قیمتی مناسب هر دو گزینه را با هم داشته باشید. امروز هر چقدر دلتان می خواهد تفریح کنید و با دوستانتان خوش بگذرانید، فردا کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که وقت زیادی برای فعالیت های اجتماعی برای شما باقی نمی‌گذارند.

● متولدین شهریور (سنبله):

فعالیت های خیلی زیادی که طی چند رو گذشته داشته‌اید شما را خسته کرده و تحت فشار قرار داده اند. شاید کمی عصبی شده باشید و خیلی راحت و با کوچک ترین رفتار ناخوشایند اطرافیانتان به آنها حمله کنید و واکنش نشان دهید. زمانی که بین شما و دیگران اختلاف نظری وجود دارد به آن به چشم یک فرصت نگاه کنید تا ببینید این کار چه تأثیر بسزایی در گسترش حوزه دیدتان می تواند داشته باشد. سعی کنید با یک دوش آب گرم و یک فنجان چای گیاهی اعصاب خودتان را آرام کنید. امروز زیاد به خودتان سخت نگیرید و تا جای ممکن استراحت کنید. اگر فکر می کنید وقت گذراندن با دوستانتان می تواند به بهتر شدن حالتان کمک کند حتما دیدار با آنها را در برنامه خود قرار دهید.

● متولدین مهر (ترازو):

زمان آن رسیده که بحران های گذشته را برای همیشه رها کنید و با مسائلی که همیشه از روبرو شدن با آن ها وحشت داشته‌اید روبرو شوید. اگر می خواهید جلوی رشد شخصی و حرفه ای خودتان را نگیرید باید خودتان را از این وضعیت برای همیشه رها کنید و آن چه در زندگیتان تأثیری ندارد را برای ابد از آن خارج کنید. حتی اگر انجام این کار در حال حاضر برای شما با اشک و گریه همراه باشد در نهایت پیشرفت قابل توجهی برایتان به همراه خواهد داشت و احساس شادی و خوشبختی خواهید کرد. راه های بیشماری برای بروز خلاقیتتان وجود دارند و بهترین کار ممکن این است که راههای مختلف را امتحان کرده و به یک راه اکتفا نکنید. جذب شدن شما به گزینه های مختلف به شما قدرت این را می دهد که با تجربه روش های مختلف برقراری ارتباط به بهترین راه ممکن برسید.

● متولدین آبان (عقرب): 

جلسه ای که امروز در آن شرکت خواهید کرد با نوسان ها و اختلاف نظر های بسیاری همراه خواهد بود. افراد حاضر در این جلسه تا حدی اختلاف نظر خواهند داشت که داد و فریاد آنها بلند خواهد شد. به احتمال زیاد شما هم نظرات خاص خودتان را در این مورد دارید، اما بهتر است که خودتان را از این جر و بحث ها دور نگه دارید. حتی اگر برایتان امکان پذیر است به طور کلی در این جلسه شرکت نکنید. شما قادر به متوقف کردن این درگیری ها نخواهید بود و تنها زمینه استرس و فشار روانی را برای خود فراهم خواهید کرد. اگر مجرد هستید داشتن صداقت در مکالماتتان می تواند عشق را برایتان به ارمغان بیاورد، به شرط آنکه عقاید کهنه خود را که زمانی فکر می کردید درست هستند را کنار بگذارید.

● متولدین آذر (کمان):

آیا نامزدتان آنقدر درگیر مسائل خانوادگی شده است که نمی‌تواند هیچ وقتی با شما بگذراند؟ اجازه ندهید احساس عدم امنیت عاطفی به شما غلبه کند، شریک زندگیتان اکنون نیاز دارد که در کنار خانواده‌اش باشد. آرامش خودتان را حفظ کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام داده و سر خودتان را گرم کند. خیالتان راحت باشد که به زودی وقت بیشتری را در کنار یکدیگر خواهید گذراند. وقتی می خواهد از این درگیری های خانوادگی فرار کند، سعی کنید بهترین پناهگاه برای او باشید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهند.

● متولدین دی (بز):

مسائل مربوط به ارتباطات به نظر با مشکل مواجه شده‌اند. پیام‌هایتان دریافت نمی‌شوند، ایمیل‌هایتان بی پاسخ باقی می مانند و انگار مردم معنای حرف‌هایتان را درک نمی‌کنند. این وضعیت می تواند کارهایتان را با تأخیر بسیار مواجه کرده و یا حتی متوقف کند. سعی کنید اگر با کسی کاری دارید خودتان مستقیما و با استفاده از زبان ساده با او صحبت کرده و از این که متوجه حرف‌هایتان شده است اطمینان حاصل کنید، در غیر این صورت خودتان را برای مواجه شدن با عواقب اهمال کردنتان آماده کنید. وقتی پای مسائل عاطفی در میان است همه چیز توجیه پذیر است. احساسات خود را با آغوش باز پذیرا باشید، خواه منطقی باشند یا نباشند.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز ارزش ها و باورهای شما با شریک تجاریتان و یا کسی که دوست دارید می تواند از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. ممکن است یکی از شما نگرشی کاملا عملگرایانه و دیگری طرز فکری ایده آل گرایانه داشته باشد. اگر با وضعیت به وجود آمده به درستی مواجه شوید، شرایط به وجود آمده می تواند نقطه عطفی در رابطه شما و طرف مقابلتان باشد. اگر نمی‌توانید شرایطی ایجاد کنید که هر دو طرف از آن راضی باشند شاید وقت آن رسیده که رابطه خود را مورد بررسی مجدد قرار دهید. ذهنتان خیلی درگیر است، ولی این فکر های خسته کننده را کنار بگذارید و امروز را به فعالیت های اجتماعی و تفریح با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید.

● متولدین اسفند (ماهی):

بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیانتان دارید ممکن است به جاهایی کشیده شود که حتی خودتان هم باورتان نمی شود، ولی این بحث و رویارویی با ایده های جدید به رشدتان کمک بسیاری خواهد کرد. اگر در برقرار کردن ارتباط با کسی که دوست دارید با مشکل مواجه بوده اید شاید بهتر باشد دست از تلاش کردن در این راه بردارید. طرف مقابلتان روز خوبی نداشته و زیاد تمایلی به همراه بودن با شما ندارد، او را برای یک روز هم که شده به حال خودش بگذارید. بر خلاف آنچه فکر می کنید تماسی که به نیت یک احوال پرسی ساده می گیرید هم می تواند به چشم مزاحمت از جانب شما دیده شود.

تصویر زندگی
وبگردی