آفتاب

فال روز جمعه 29 اسفند 1399شاید امروز از خودتان خیلی راضی باشید، زیرا انرژی خلاقانه ی شما با قدرت زیاد در حال حرکت است.

● متولد فروردین (بره):

بسیار بی تاب هستید تا چیز جدیدی را شروع کنید، اما بهتر است این انگیزه ی ناگهانی را کمی متعادل سازید. در طالع شما خورشید دیده می شود که انرژی تان را افزایش می دهد و شما را برمی انگیزاند تا زمانی که آهن داغ است ضربتی به آن وارد کنید. اما به جای اتلاف انرژی بر سر اقدامات نامناسب، پیش از هر عملی چندین بار فکر کنید؛ زیرا کاری که انجام شد دیگر قابل برگشت نیست. اگر کاری که می خواهید انجام بدهید هنوز پس از جدی اندیشیدن به آن ایده ی خوبی به نظر می رسد، پس هدفمند نقشه ای را که دارید به پیش ببرید. در نهایت این که اکنون زمان درخشیدن شماست.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز احساس ناسازگاری می کنید، زیرا قدم منطقی بعدی شما در سفرتان این است که ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. اما چیزی به شما می گوید که عاقلانه تر این است که ایده های تان را برای مدتی طولانی تر پیش خودتان نگه دارید. اما این درون گرایی به دلیل ترس از دیده شدن نیست، بلکه فقط به این دلیل است که باید از نظر معنوی خود را تقویت کنید. اگر کسی به شما گفت که سر سخت و لجوج هستید خیلی به دل نگیرید، واقعیت این است که اکنون بیش از هر زمان دیگری مشتاق تغییر هستید. قبل از این که از پوسته ی خود بیرون بیایید به خود زمان دهید تا به اندازه ی کافی احساس امنیت نمایید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

اگرچه به ندرت پیش می آید که از کارهایی که می خواهید انجام دهید عقب بمانید، اما ورود امروز خورشید به یازدهمین خانه ی دوستانتان نشانه ی فعالیت های اجتماعی بیشتر در ماه پیش رو است. فعلاً خیلی تمایل ندارید که سخت تلاش کنید تا به جلو حرکت کنید، در عوض می خواهید از رفاقت با دوستان و همکاران لذت ببرید. به جای این که از میان حلقه ها بپرید تا مورد توجه قرار بگیرید، استراحت کنید و به کارهای گروهی روی بیاورید. نیازی نیست بیش از آن چه لازم است خود را درگیر کنید. ارتباطات شما کلیدهای اساسی برای موفقیت تان به شمار می روند.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز آماده هستید تا بدون هیچ گونه تصمیم از پیش تعیین شده درباره ی آن چه می خواهید انجام دهید با کارهای پیش رو درآمیزید. این رفتار ناگهانی با طبیعت محافظه کارانه ی شما جور در نمی آید. روز دشواری است، زیرا باید صبورانه تحمل کنید تا نشانه ای بروز کند و شما دست به کار شوید. در نهایت ممکن است تصمیم بگیرید که خودتان را محدود نمایید، اما اگر احساسات تان را به طریقی بیرون نریزید هنوز این امکان وجود دارد که دچار آشفتگی گردید. فراتر از شخصیت تان عمل کنید، زیرا همان طور که روز به پیش می رود انتخاب های متناوب بهتری پیش روی تان گذاشته می شود.

● متولدین مرداد (شیر):

رویاهای دست نیافته ی سال پیش کم کم از بین می روند، زیرا خورشید به نهمین خانه ی بزرگ دوستان تان وارد می شود و شما را به سوی آینده می کشاند. اما این تحول کهکشانی به معنی شکست نیست و نباید به باختن فکر کنید. گذشته ها را کنار بگذارید و به موفقیت پیش رو نگاه کنید. ممکن است کمی زمان ببرد تا احساس کنید که در راه پیش رو ثابت قدم شده اید، اما اگر واقعاً می خواهید که به هدف تان برسید، نباید امیدتان را از دست بدهید.

● متولدین شهریور (سنبله):

شاید به این فکر می کنید که آیا دوستان و همکاران تان دارند از تلاش ها و زحمات تان پشتیبانی می کنند یا این که فقط با سر تکان دادن و تایید کردن تان می خواهند شما را آرام نگه دارند. متاسفانه فعلاً نمی توانید بفهمید که آیا کسی مخالف پیشرفت تان هست یا نه، اما برای فهمیدن اش زمان و انرژی خود را هدر ندهید. فقط این که صبور باشید و صبر کنید تا چراغ سبز به شما نشان داده شود. در این فاصله مهم تر این است که از حرکت به سوی اهداف تان لذت ببرید، به جای این که بخواهید فقط به آن اهداف دست پیدا کنید.

● متولدین مهر (ترازو):

برج میزان نماد رابطه است و شما بسیار تمایل دارید که با دیگران درآمیزید. اما شاید امروز یک دوست یا شریک زندگی به شما توصیه کند که زمان آن رسیده است که خودتان به تنهایی کاری را انجام دهید. این را به معنی طرد شدن نگیرید، شاید اصلاً هیچ چیز شخصی درباره ی آن وجود نداشته باشد. این فقط به معنی یک تحول برای رابطه ای طولانی مدت است. وقتی مجدداً هدف خود را مشخص کردید، روابط شما موثرتر خواهند بود و بعداً می توانید تجربیات تان را با دیگران در میان بگذارید.

● متولدین آبان (عقرب): 

وقتی مسیرتان را انتخاب کرده اید و می بینید که هنوز انتخاب های بسیاری پیش روی شماست گمراه می شوید. اما حتی یک تغییر کوچک آب و هوایی می تواند کافی باشد تا تصمیم بگیرید که تمام مسئولیت های خود را کنار بگذارید و بروید بیرون تا کمی تفریح کنید. متأسفانه زمان درستی را انتخاب نکرده اید، زیرا امروز فرصت مناسبی برای کنار گذاشتن مسئولیت های تان نیست. به هر حال، هر وقت کارتان تمام شد و آرامش فکری داشتید فرصت خواهید داشت تا بیشتر خوش گذرانی کنید.

● متولدین آذر (کمان):

شاید امروز از خودتان خیلی راضی باشید، زیرا انرژی خلاقانه ی شما با قدرت زیاد در حال حرکت است. شاید اگر بخواهید، امروز بیش از هر زمان دیگری راحت تر می توانید خودتان را نشان دهید. اما هنوز چیزی هست که شما را از خوش گذرانی در حد انتظارتان باز می دارد. کنار گذاشتن راه حل های پیشین می تواند کمک کند، اما راه حل نهایی با گذشت زمان بروز می کند. اصلاً نیازی نیست که این قدر عجله کنید، آهسته گام بردارید تا بتوانید قدر همین لحظه ای را که در آن هستید بدانید.

● متولدین دی (بز):

با کسی که از شما می خواهد تا یک تصمیم سریع بگیرید به خوبی رفتار نمی کنید. اگر مجبور شوید تا از حق تان برای جلو رفتن مطابق سرعت خودتان دفاع کنید، ممکن است حالت تدافعی به خود بگیرید؛ زیرا نمی خواهید بر اساس برنامه ی دلخواه شخص دیگری پیش بروید. اما جنجال آفریدن به خاطر این اختلاف نظرها تصمیم هوشمندانه ای نیست و به هیچ وجه شما را به خواسته ی قلبی تان نزدیک نخواهد کرد. راحت باشید و در رویارویی با خواسته های بیرونی انعطاف پذیر باشید تا بتوانید از شرایط سخت پیرامون تان به نفع خود بهره ببرید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز ممکن است با برنامه های گمراه کننده روبرو شوید. کمی زمان لازم دارید و ممکن است فکر کنید که بهترین راه این است که خودتان به تنهایی وارد عمل شوید.اما نمی خواهید فرصت یاد گرفتن از کسانی را که در اطراف تان هستند از دست بدهید. متأسفانه هیچ راهی برای تنها بودن و هم زمان با دیگران هم بودن وجود ندارد. اما اگر در طول روز مسیرتان را عوض کنید، می توانید از هر دو مورد بهترین فایده را ببرید. گاهی چند دقیقه ای زمان خریدن می تواند تمام آن چیزی باشد که لازم داید تا به امور شخصی تان بپردازید.

● متولدین اسفند (ماهی):

شاید این طور به نظر برسد که دیگران تازه برنامه های بزرگی را شروع کرده اند، اما شما کمی جلوتر از آن ها شروع کرده اید. با سازماندهی به زندگی خود تلاش های تان را به سوی گام بعدی هدایت کنید. این می تواند مسیر جدیدی در مدیریت زمانی که در اختیار دارید باشد. به جای تمرکز بر روی فرآیندهای ترغیب کننده و خلاقانه، ثمربخشی خود را به وسیله ی اولویت بندی کارهای تان افزایش دهید و سپس آن ها را مرحله به مرحله و یکی پس از دیگری انجام دهید. اکنون زمان آن رسیده است که رویاهای تان را به واقعیت تبدیل کنید.

منبع: سیمرغ
وبگردی