آفتاب

فال روز جمعه 21 شهریور 1399دنیای شما دارد هم از درون و هم از بیرون عوض می شود و احساس می کنید که باید افق‌هایتان را گسترش دهید.

● متولد فروردین (بره):

امروز هوایی که نفس می کشید پر از عشق است و رابطه شما با شخصی که دوست دارید ناگهان پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد. در محل کارتان نیز همه چیز در هارمونی و هماهنگی به سر می برد و هم آدم‌ها و هم ماشین‌ها به خوبی کار می کنند! امروز یک نفر که قصد دارد کاری برایتان انجام دهد آنقدر شرط و شروط برایتان می گذارد که ترجیح می دهید بی‌خیال این لطف او شوید! این مسئله می تواند ثبات روابط شما را بهم بریزد و چشم شما را به روی برخی حقایق باز کند. برای سنجش میزان خوشبختی و موفقیتتان عوامل خارجی را مورد قضاوت قرار ندهید. اگر می خواهید ببینید چقدر ثروتمند هستید آن دسته از دارایی‌هایتان را بشمارید که با پول نمی توانستید بخرید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز خیلی جدی هستید، اما این اصلا به دلیل عصبانیت شما نیست. شما فقط دارید خواسته‌هایتان را به طور واضح مشخص کرده و برای رسیدن به آنها تلاش و برنامه ریزی می کنید. اگر دیگران زیاد شما را حدی نمی گیرند ناراحت نشوید. در حال حاضر تمرکز ذهنی شما بسیار بالاست و توجه ویژه ای به جزئیات دارید و برخی از پروژه های کاری که بیش از اندازه طول کشیده بودند می توانند با این موج جدید انرژی به سریعترین شکل ممکن تکمیل شوند. کودکانی که در اطرافتان هستند، چه فرزند خودتان و یا اعضای خانواده و دوستانتان باشند، به توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارند و حمایت شما از آنها می تواند خیلی بیش از آنچه خودتان فکرش را بکنید ارزشمند باشد.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

اجازه ندهید حال و هوای بد دیگران روی شما تأثیر گذاشته و حالتان را خراب کند. احساس نکنید این وظیفه شماست که حال بقیه را خوب کنید، شما خودتان امروز کمی عصبی هستید و انرژی منفی منتقل شده از حال بد دیگران خیلی سریع می تواند اوضاع خودتان را هم بهم بریزد و این گونه هیچ نفعی به حال خودتان و آنها نخواهید داشت. تا چند روز دیگر اوضاع همه خیلی بهتر خواهد شد. اگر احساس کردید شخصی که فکر می کردید همراه و همدستتان است به شما خیانت کرده است، یک واکنش همراه با عصبانیت یکی از بدترین انتخاب های ممکن می تواند باشد. به جای احساسات عقل و منطقتان را به کار بگیرید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

اکنون زمان آن رسیده که گذشته را برای همیشه رها کرده و تمام هوش و حواستان را روی آینده متمرکز کنید و شخص جدیدی نیز وارد زندگی‌تان خواهد شد که به شما کمک خواهد کرد این کار را خیلی راحت تر انجام دهید. ارتباطات شما با دوستان و اعضای خانواده پررنگ تر شده و زمان بیشتری را با آنها می گذرانید و این می تواند برای شما خیلی خوب باشد و حالتان را بهتر کرده و شور و اشتیاقتان را نسبت به آینده ای درخشان بیشتر کند. در حال حاضر در مورد روابط عاطفی ترس‌ها و تردیدهایی دارید که انتخاب را برای شما سخت کرده‌اند، اما یادتان باشد که لحظه های خوشبختی در میان همین پستی و بلندی‌ها هستند که معنا پیدا کرده و ارزشمند می شوند.

● متولدین مرداد (شیر):

با وجود تفکر سازمان یافته و برنامه ریزی خوبی که دارید به دست آوردن موفقیت به خاطر مخالفت‌هایی که با شما می شود می تواند با تاخیر همراه شود. اگر حاضر شوید کمی با دیگران کنار بیایید و بیش از اندازه روی حرف‌ها و نظرات خود پافشاری نکنید خواهید توانست این مشکل خود را حل کنید. احساس می کنید که با وجود این که در خانه‌تان مشکل خاصی وجود ندارد و ساختمان آن روبراه است وقت آن رسیده که کمی برای رسیدگی به ظاهر آن دست به جیب شوید. لزومی ندارد خیلی هزینه کنید؛ با خرید کمی گل و گیاه می توانید ظاهر خانه را با هزینه ای اندکی حسابی تغییر داده و انرژی مثبت بسیاری را نیز به خانه خود جذب کنید.

● متولدین شهریور (سنبله):

شاید در نگاه اول تنها نیمه خالی لیوان را ببینید. اما اگر با دقت بیشتری نگاه کنید یا زاویه دیدتان را تغییر دهید نیمه پر آن را خواهید دید. شاید در حال حاضر مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی مثل اختلال در خطوط اینترنت و یا مشکلات فنی در کامپیوترتان باشید، یا ارتباطاتتان با مشکل مواجه شده باشند. نگران نباشید و به استرس خود غلبه کرده و به موقعیت به دست آمده به چشم فرصتی برای استراحت و به دست آوردن آرامش نگاه کنید! امروز ممکن است در رابطه خود با کسی که دوست دارید دچار تردید شده و به بعضی چیزها شک کنید. بهتر است اجازه ندهید این بی اعتمادی در وجودتان ریشه بدواند و همین حالا مشکلتان را با صحبت کردن حل کنید.

● متولدین مهر (ترازو):

امروز مسائل شخصی و اقتصادی زیادی برای حل کردن دارید. عددهایی که روی دستگاه خودپرداز می بینید کمی شما را متعجب خواهند کرد و یا کارهای بانکی‌تان به مشکل بر خواهند خورد. خودتان را نبازید، در نهایت تمام این مسائل به نفع شما حل خواهند شد. در رابطه با مسائل شخصی هم امروز چیزهای جدیدی درباره شخصی که فکر می کردید او را به خوبی می شناسید خواهید آموخت و به این موضوع پی خواهید برد که در مورد رابطه ای که فکر می کردید خیلی نزدیک است اشتباه می کرده‌اید. امروز اگر می خواهید کارهایتان به خوبی پیش بروند باید رضایت لحظه ای را به نفع رسیدن به اهداف بلند مدت خود قربانی کنید.

● متولدین آبان (عقرب): 

موج جدیدی از تغییرات دارد به سوی شما حرکت می کند و موفقیت و خوش شانسی یکی از نزدیکانتان زندگی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. همه چیزهایی که دارند اتفاق می افتند، هرچند ممکن است به نظرتان سریع بیایند، اما خوب و مثبت هستند. شما احساس می کنید تعادل زندگی‌تان بهم خورده و توانایی کافی برای تنظیم کردن خودتان با شرایط به وجود آمده را ندارید. به خودتان کمی فرصت بدهید تا به شرایط به وجود آمده عادت کنید و هماهنگ شوید. حساسیت بیش از حد شما به رفتارهای کسی که دوست دارید امروز رابطه تان را به چالش خواهد کشید. بهتر است مواظب رفتارها و واکنش های خودتان هم باشید و عشقتان را به خطر نیندازید.

● متولدین آذر (کمان):

به نظر می رسد که شرایط در محل کارتان دارند تغییراتی پیدا می کنند. شما به تازگی پروژه های بلند مدتی را تکمیل کرده‌اید و بخاطر تلاش‌هایتان دارید دیده و تحسین می شوید و به همین دلیل هم ممکن است امتیازی ویژه و یا ترفیع مقام بگیرید. رابطه خوبی که با تکنولوژی دارید و توانایی شما در جذب سریع اطلاعات شما را تبدیل به یکی از بهترین گزینه های ممکن برای موقعیت تازه ای می کند که در محل کارتان به وجود آمده است. شانستان را از دست ندهید! تفاوت‌ها و اختلافات بین شما و کسی که دوست دارید امروز برای شما غیر قابل چشم پوشی شده‌اند، اما یادتان باشد که زمانی همین تفاوت‌ها طرف مقابلتان را برای شما جذاب کرده بودند.

● متولدین دی (بز):

شاید به نظرتان کمی غیر منطقی باشد، اما چرا آن سفری که مدت‌ها دلتان می خواسته بروید را در برنامه‌تان قرار نمی دهید؟ میل به ماجراجویی در وجودتان فریاد می زند و هیچ چیزی نمی تواند جلوی جواب دادن شما به آن را بگیرد. شما در این سفر با افراد جدید و جالبی آشنا خواهید شد که می توانند اثرات بزرگی روی زندگی شما داشته باشند. تورهای مسافرتی زیادی تخفیف خورده‌اند، چرا سری به آژانس های هواپیمایی نمی زنید؟ بی ثباتی در روابط عاطفی و اطمینان نداشتن از احساساتتان باعث احساس ناراحتی شما شده است. اجازه ندهید حسادت و یا تفاوت های جزئی در نگرش‌ها و باورهایتان شما را از کسی که دوست دارید دور کند.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

ثروت و کامیابی در یک قدمی شما قرار گرفته است. تغییرات ایجاد شده در کار، حرفه و محیط اطرافتان بسیار زیاد خواهند بود؛ اما این تغییرات اثرات مثبتی را برای شما به همراه خواهند داشت. شما بسیار خوش شانس هستید و موفقیت های بسیاری در راهی که پیش رو دارید در انتظار شما هستند. به زودی سرتان حسابی شلوغ خواهد شد، پس از هر وقت آزادی که دارید نهایت استفاده را ببرید. امروز در روابط عاطفی‌تان ممکن است اوضاع کمی بهم بریزد و واکنش های عاطفی غیر منطقی منجر به رفتارهای تند شوند. یادتان باشد که هیچ راه فراری از عواقب این رفتارهایتان نخواهید داشت و پیش از این که همچون یک اژدها همه چیز را به آتش بکشید کمی فکر کنید.

● متولدین اسفند (ماهی):

دنیای شما دارد هم از درون و هم از بیرون عوض می شود و احساس می کنید که باید افق‌هایتان را گسترش دهید. شما دارید به این فکر می کنید شاید وقت آن رسیده باشد که به محله جدیدی نقل مکان کرده و یا به نقطه دوردستی سفر کنید. در نتیجه این کار افراد حاضر در زندگی‌تان تغییر خواهند یافت. شما دارید وارد مرحله جدیدی از زندگی‌تان می شوید و این دوستان جدید همچون راهنماهایی توانا به شما کمک خواهند کرد. همه این افکار احساس تردید نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان را شما زنده کرده‌اند و ترجیح می دهید کمی تنها باشید و با خودتان خلوت کنید. اما اگر شخص مناسبی را برای درد دل کردن انتخاب کنید پس از پایان صحبت‌هایتان احساس بهتری خواهید داشت.

تصویر زندگی
وبگردی