آفتاب

فال روز جمعه 12 فروردین 1401دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. امسال خبرهای خوب زیادی می شنوید که یکی از آنها را این روزها دریافت می کنید. این خبر تغییرات مثبت و بزرگی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. درست است که همیشه شرایط آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود و حتی انقدر ناامید می شوید که حتی برنامه ریزی خود را رها می کنید. اما به قضاوت زودهنگام خود اطمینان نکنید، شاید زمان بیشتر چیزی است که شما نیاز دارید.

● متولد فروردین (بره):

به دنبال یافتن حقیقتی هستید اما اگر امروز به آن دست نیافتید ناراحت نشوید زیرا حقیقت به زودی برایتان آشکار می شود. یکی از آشناهایتان در تلاش است تا شما را از مسیر درست منحرف کند، به همین دلیل بهتر است به دیگران خیلی اعتماد نکنید و با اطلاعاتی که خود در دست دارید، جلو بروید. شما برای به دست آوردن دل محبوب تان تلاش های بسیاری کرده اید اما جواب نداده است، انتظار بی خود نداشته باشید، با تغییر رویه خود و صبر بیشتر مطمئنا به آنچه دلتان می خواهد، می رسید. شخصی در اطرافتان از فشار روحی رنج می برد. هر روز حالش را بپرسید و تنها نگذاریدش. در مورد گره مالی تان تا می توانید قرض نگیرید، مشکلات دیگری برایتان درست می کند. به خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید. مسئولیت های شما نسبت به خانواده اهمیت و اولویت بیشتری از دوستانتان دارد.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز خودتان را به دست سرنوشت بسپارید، او چیزهایی را به شما نشان می دهند که انتظارش را ندارید. هر چه رها تر باشید، با هیجانات بیشتری روبه رو خواهید شد. اگر در چنین روزی گرفتن تصمیمات منطقی برایتان سخت است، آن را به روز دیگری موکول کنید، روزی که هم خیال و هم پاهایتان روی زمین سیر می کند. اگر اخیرا شریک زندگی خود را ناراحت کرده اید، امروز با یک شاخه گل یا هدیه ای نزدش بروید و از دلش در آورید. سوتفاهمی که میان شما بوجود آمده ارزش دوری ندارد. با دیگران رو راست باشید و یک نه محکم و قاطع بگویید. با مسائل جدی شوخی نکنید. در یک بحث صبور باشید، حرف های طرف مقابل را بشنوید و بعد از حداقل یک روز فکر کردن پاسخ بدهید. نگران نباشید، دیر نخواهد شد. به دنبال برد لحظه ای و موقت نباشید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز هر آنچه در دلتان می گذرد را به زبان آورید. با این کار می بینید که بسیار در کارهایتان پیشرفت خواهید کرد. به خودتان فشار نیاورید و خودخوری نکنید. هر چه بیشتر با اطرافیان تان در تماس باشید، بهتر است. دوستی می خواهد با شما قرار ملاقاتی بگذارید اما شما از آن امتناع می کنید، به جای دوری بهتر است که به او فرصتی دهید. گاهی همه چیز بر خلاف آنچه شما فکرش را می کنید است. بنابراین زود قضاوت نکنید و دعوت او را بپذیرید. منتظر شنیدن خبری خوش باشید. مسائل برای همه وجود دارد. در مقایسه با دیگران، مشکلات شما قابل حل هستند. به سفری راه دور فکر می کنید. سفر می تواند برایتان آغاز یک راه تازه باشد. بر سر دو راهی قرار گرفته اید. برای رسیدن به خواسته تان باید از این نقطه ای که هستید بگذرید.

● متولدین تیر (خرچنگ):

امروز اتفاق غیرمنتظره‌ای برایتان رخ دهد که باعث شود برنامه ریزی‌های قبلی خود را کنار بگذارید. نگران نشوید و با امواج زندگی پیش روید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد. فردی در زندگی تان هست که امروز منتظر خط یا تماسی از شماست اما شما شک دارید که با او تماس بگیرید زیرا احساس می کنید که به شما تمایلی ندارد. اگر نسبت به علاقه خود مطمئن هستید، امروز زمان خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است. اگر هم متاهل هستید، خبر خوبی خواهید شنید که تغییرات بزرگی به زندگی تان می دهد. نسیم آرامش را بر زندگی تان خواهد وزید. مشورت با شخصی به شما ایده تازه ای خواهد داد. نگران نباشید، پایان شب سیه سفید است. کابوس این روزهایتان تمام می شود و شما می بینید که باز آفتاب در می آید و روزگار می گذرد. به جسمتان بیشتر برسید. ورزش سطح انرژی تان را بالا می برد.

● متولدین مرداد (شیر):

سعی کنید امروز را استراحت کنید و به اتفاقاتی که به طور طبیعی برایتان پیش می آید تن دهید. شما فرد عاشق پیشه ای هستید، امروز نیز روز مناسبی برای عشق ورزیدن به دیگران است. به جای اینکه با داشتن توقعات غیر ممکن خود را در دام شکست بیندازید، در جهت برآورده ساختن آرزوهای منطقی تان هر کاری از دستتان برمی‌آید انجام دهید. کلید موفقیت شما در چنین روزی، لبخند است. پس بیشتر بخندید. در انتهای شب با فردی دیدار می کنید که می تواند تاثیرات زیادی در زندگی تان داشته باشد. برای گذشتن از سدی باید جسور باشید اما عجله نکنید. دنبال آرامش در اتفاقات بزرگ نگردید، به دور و برتان نگاه کنید و قدر داشته هایتان را بدانید. برای رسیدن به چیزی یا کسی نیازمند برنامه ریزی دقیق تری هستید. در جواب دعوتی آنچه را که دلتان می‌گوید درست است انجام بدهید.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز نمی‌خواهید حقایق را به دیگران نشان دهید از این رو رفتار مشکوکانه ای از خود بروز می دهید. سعی کنید که در چنین روزی روابط تان را با دیگران کم کنید تا مجبور نباشید نقش بازی کنید. در غیر این صورت برایتان سوتفاهم بوجود خواهد آمد. به شما پیشنهاد می شود تا مسئولیت کاری که به شما پیشنهاد می شود را به عهده بگیرید. اگر آن را قبول می کنید یادتان باشد که تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. این موضوع در روابط عاطفی شما تاثیر زیادی خواهد داشت، بنابراین آن را نادیده نگیرید. به دوستی بی بهانه هدیه کوچکی بدهید، این محبت خودتان را از او بیشتر خوشحال می کند. مشغول پس انداز هستید حواستان به حساب و کتاب مردم باشد، قرضی دارید که باید هرچه زودتر ادا کنید. راهی که به روی شما بسته شده از طریق قانونی باز می شود. شخصی بدون توقع کاری برایتان انجام می دهد.

● متولدین مهر (ترازو):

از صبح که بیدار می شوید احساس گیجی دارید. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده است. به جای غصه خوردن و نگران بودن، سر خودتان را با کارهای مورد علاقه تان گرم کنید. کارهایی انجام دهید که شما را از واقعیت دور می کند و به عالم خیال می برد. اگر برقراری ارتباط با اطرافیان هم برایتان سخت شده است، دیدار یا تماس با آنها را به روزهای آتی موکول کنید. امروز سعی نکنید دیدگاه تان را به دیگران تحمیل کنید، زیرا دوستان از شما نامید خواهند شد. در مورد مسئله ای فکر می کندی حق شما را ضایع کرده اند، نگران نباشید نهایتا حق به حق دار می رسد. پیشرفت درسی یا کاریتان حتمی است. خبری می شنوید که شما را کمی عصبانی می کند، بالاخره باید چهره بعضی ها را می شناختید نهایتا تصمیمی که می گیرید شما را به آرامش می رساند.

● متولدین آبان (عقرب):

شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید این قسمت از شخصیت تان را به دیگران نیز نشان دهید اما در چنین روزی مراقب باشید زیرا ممکن است که دیگران برداشت دیگه ای کنند. هر چه سرتان در کار خودتان باشد بهتر است. دوستی پس از مدت ها به سراغ تان می آید، اگر می خواهید مانند قبل ناراحتی پیش نیاید، محتاطانه قدم بردارید. امروز ایده در مورد کار به ذهن تان می رسد که ممکن است برایتان دور از واقعیت باشد، بهتر است که دنباله آن را بگیرید زیرا می تواند آینده خوبی را برایتان رقم زند. جشن بسیار کوچکی برگزار می شود، در شادی های دیگران سهیم باشید و از لحظات زندگی تان لذت ببرید. قهری به آشتی منجر می شود. در جایی مراقب وسایل شخصی تان باشید. ضرر مالی دیده اید که به زودی جبران می شود. چیزی را از دست داده اید که هنوز نمی توانید فراموشش کنید.

● متولدین آذر (کمان):

امروز پیشنهادی به شما می شود اما تا زمانی که معایب و مزایای این پیشنهاد را بررسی نکردید تصمیم نگیرید. اگر شما آرزویی در سر دارید، حتما دستیابی به آن نیز ممکن است، پس برای آرزوهای بزرگ تان نیز ارزش قائل شوید و از آنها سرسری نگذرید. آتش بزرگی در درون شما روشن است، می توانید به کمک نور آن راه خود را پیدا کنید. اگر خودتان را در روزمرگی محبوس می بینید، بد نیست به زندگی خود مخصوصا زندگی عاطفی تان کمی هیجان دهید. شما علاقمندید به دیگران کمک کنید، از جایی شروع کنید که به بچه ها کمک می کند. کاری را که به دیگری واگذار کرده اید آنطور که به دلخواهتان است پیش نمی رود، بهتر است تا دیر نشده وارد عمل شوید. در جمعی بالاخره از پس گفتن حرفی سخت که در دلتان سنگینی می کند برخواهید آمد.

● متولدین دی (بز):

روز پر مشغله ای پیش رو خواهید داشت و مجبور هستید با افراد زیادی در تماس باشید. افرادی که در اطراف تان هستند امروز نقش های مهم تری را در زندگی تان ایفا خواهند کرد. بنابراین در حرف هایی که به زبان می آورد محتاط باشید. فردی توجه شما را به خود جلب کرده است. رفتار و حرف هایی این فرد آنقدر شما را درگیر می کند که رفتار و حرف های خود را نیز فراموش خواهید کرد. اگر فرصت مناسبی برای صحبت با او پیدا کردید حتما به جلو روید و حرف دلتان را بزنید. دعاهایی که می کنید به زودی نتیجه خواهد داد. ایمان تان را به خودتان بیشتر کنید. صبر داشته باشید، به دنبال راه حل مسئله باشید. تا می توانید با دیگران مشورت کنید. شخصی به شما چیزی خواهد گفت که شما را زودتر به مقصد می رساند. در مورد مسئله ای احساسی سعی کنید آتش بیار معرکه نشوید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

احساس می کنید که برخی مسائل در پشت پرده در حال رخ دادن است که شما از آن بی خبرید. به احساسات خود ایمان داشته باشید و اگر تمایل دارید، به دنبال حقیقت بروید. هوای آزاد برای حال و روز این روزهای شما خوب است. امروز عصر زمان خوبی است تا با عشق زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید و ایده هایی را که در سر دارید با او به اشتراک بگذارید. شاید فکر کنید که نظر شما درست است اما بد نیست که به پیشنهاد او نیز فکر کنید. یکدندگی شما را از پیشرفت باز می دارد. حواستان باشد، اگر احساس کردید که جر و بحثی می خواهد شروع شود، حرفی بزنید که مثل آبی بر روی آتش باشد، وگرنه بی برو برگرد این آتش شما را می سوزاند. شما وفادار و متعهد هستید. به کم قانع نشوید. به محلی جدید خواهید رفت و در آنجا محیطی امن را تجربه خواهید کرد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز حس خوبی نسبت به زندگی دارید. دوست دارید که به هوای آزاد بروید و بچرخید و با آدم های مختلف در تماس باشید. همین انرژی خوب شما باعث می شود که اطرافیان تان بیشتر به سمت شما جذب شوند و لحظات خوبی را تجربه کنید. شما دیگر تمایلی به دوستی های کوتاه مدت ندارید، به همین دلیل است که باید در مورد افرادی که به زندگی تان راه می دهید، بیشتر فکر کنید و محتاط تر باشید. تغییری بزرگ در راه است که زندگی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. کار اداری تان درست می شود. پیامی خوشحال کننده شوقی را در وجودتان شعله ور می سازد. به جشنی دعوت می شوید. با احتیاط و محترمانه این دعوت را رد کنید و به حفظ سلامت خود و خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید. بی خودی انرژی تان را صرف توجیه دیگران نکنید. مردم گوششان بدهکار نیست.

منبع: تصویر زندگی

وبگردی