آفتاب

قرارداد سه ساله استقلال با مجیدی مشروط است؛ آبی ها قهرمان نشوند بند فسخ فعال می شود!با وجود مطرح شدن تمدید قرارداد 3 ساله استقلال با فرهاد مجیدی اما به نظر می‌رسد اما و اگرهایی در این زمینه وجود دارد.

به گزارش آفتاب به نقل از میدان، تمدید قرارداد سه‌ساله فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال این سوال را برای هواداران باشگاه تهرانی به وجود آورد که با توجه به عقد قرارداد طولانی مدت با فرهاد مجیدی، در صورت ناکامی احتمالی آیا امکان فسخ قرارداد با وی وجود دارد یا اینکه استقلال قادر به قطع همکاری با این مربی نیست؟
هرچند هنوز از قرارداد جدید فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال رونمایی نشده اما به‌نظر می‌آید این قرارداد از سوی مصطفی آجرلو به‌صورت مشروط تمدید شده‌ است،در غیر این صورت مدیرعامل تازه‌وارد آبی‌ها هرگز حاضر به قبول چنین ریسکی نمی‌شد.
برای اثبات این فرضیه می‌توان به صحبت‌های مصطفی آجرلو در جریان ملاقات با فرهاد مجیدی استناد کرد جایی‌که وی عنوان کرد ما از مجیدی توقع قهرمانی در لیگ برتر و آسیا را داریم اما مدیرعامل جدید استقلال با برطرف کردن کلیه موانع موجود بر سر راه مجیدی، فضا را به‌گونه‌ای پیش برد تا چنانچه مجیدی در رقابت‌های لیگ بیست و یکم با ناکامی مواجه شد هیچ بهانه‌ای برای توجیه ناکامی آبی‌پوشان پایتخت از سوی وی وجود نداشته باشد.

با این‌وجود برخی پیشکسوتان باشگاه استقلال واکنش‌های تندی را به قرارداد سه‌ساله مجیدی نشان دادند و تلاش کردند مدیرعامل جدید استقلال را از این کار منصرف سازند اما سیاست حمایتی آجرلو از کادر فنی نشان می‌دهد وی برخلاف مدیران سابق تحت تاثیر فضای مجازی و مصاحبه پیشکسوتان باشگاه استقلال قرار نخواهد گرفت و دقیقاً با پلن خود امور استقلال را پیش خواهد برد.
به‌نظر می‌رسد هیات‌مدیره و مدیرعامل استقلال برای کنترل اوضاع در این باشگاه پرطرفدار سیاست جدیدی را به کار گرفتند و تلاش دارند تا با تزریق آرامش به مجموعه بحران‌زده استقلال تفکرات خود را بدون جار و جنجال‌های رسانه‌ای پیش ببرند تا فردا متهم به عدم حمایت از کادر فنی نشوند؛ دقیقاً همان کاری که احمد مددی از انجام آن سرباز زد و در روزهای پایانی فعالیتش در باشگاه استقلال گزینه دوئل با فرهاد مجیدی را انتخاب کرد تا بازنده بزرگ این بازی لقب گیرد.
وبگردی