آفتاب

لاریجانی: ۲۸ خرداد را به روز ملی سرنوشت بدل کنیممشاور مقام معظم رهبری در پیامی تاکید کرد: ملت عزیز در مشکلات سخت تحریم، صبوری کردید؛ ان‌شاءالله ظفر در پیش است که صبر و ظفر دوستان قدیمند روز ۲۸ خرداد را به روز ملی سرنوشت بدل کنیم.

ایرنا: علی لاریجانی عصر امروز در پیامی اظهار داشت: بهتر آن است که در اقدام ملی انتخابات، یکسره با خدا معامله کنیم یادمان باشد که چه خون‌های پاکی فدای انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی شد.روح شهدای بزرگوار خود را شاد کنیم به وصیت امام عظیم الشان عمل کنیم به ندای رهبری معظم لبیک گوییم

رییس پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گرچه برخی رفتارهای نادرست داخلی و خارجی، مزاحمت‌هایی برای حرکت ملت ایجاد کرده است اما اراده شما بسیار قوی تر از آن‌هاست که امید است با مطالبات حق طلبانه عموم مردم شریف و قانون مدار و عزم مسئولین مربوطه روال‌های ناصحیحی که به اعتماد عمومی ضربه می‌زند اصلاح شود و در نتیجه اقناع هرچه بیشتر مردم نسبت به عملکرد دستگاه ها فراهم آید تا بتوانیم با اتحاد و انسجام ملی برتمام دشواری های داخلی و خارجی فائق آییم.

وی خاطرنشان کرد: از فرصت باید بهره جست که امام علی (ع) فرمود: «فرصت ها مانند ابر زودگذراست؛ پس مغتنم شمارید فرصت‌های نیک را و آگاهی، آزادگی، دین و مروت را در عزم راسخ خود در پای صندوق های رای نمایان کنید.

مشاور مقام معظم رهبری تاکید کرد: آراء ملت نظیر آب دریا پشتیبان حرکت کشتی جامعه است و عدم حضور در انتخابات، کندی پیشرفت جامعه و حل مشکلات را باعث می‌شود.

لاریجانی تصریح کرد: ملت عزیز در مشکلات سخت تحریم، صبوری کردید؛ ان‌شاءلله ظفر در پیش است که صبر وظفر دوستان قدیمند. روز ۲۸ خرداد را به روز ملی سرنوشت بدل کنیم که خداوند فرمود: «ان الله لایغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم».
وبگردی