آفتاب

یک تیم تروریستی در جنوب سیستان و بلوچستان متلاشی شدروابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اعضای یک تیم تروریستی که اخیرا ۲ نفر از مولوی‌های بسیجی روستای هیچان شهرستان نیکشهر را به شهادت رسانده بودند در دام رزمندگان این قرارگاه گرفتار و این تیم به طور کامل متلاشی شد.

وابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  جنوب شرق کشور روز جمعه در این اطلاعیه اعلام کرد: در این درگیری ۲ نفر از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و مقداری سلاح و مهمات کشف و ضبط شد.

این اطلاعیه می افزاید: در درگیری رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با تروریست‌ها  یک نفر از رزمندگان این قرارگاه نیز مجروح شده است.

در بخش پایانی این اطلاعیه آمده است: این عملیات یکپارچه در پی رصد اطلاعاتی دقیق یگان های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه انجام شده است.

به گفته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیکشهر،۲ نفر از نیروهای پایگاه مقاومت بسیج روستای هیچان نیکشهر جمعه هفته گذشته در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند.

علی اکبر صفوی افزود: این درگیری در محدوده روستای «هیچان» از توابع شهرستان نیکشهر در جنوب استان سیستان و بلوچستان رخ داد.

وی افزود: در این درگیری«خدابخش غریب» فرمانده پایگاه مقاومت بسیج هیچان و «مسلم درزاده» از بسیجیان این پایگاه  به شهادت رسیدند.
وبگردی