آفتاب

فدراسیون فوتبال: هیچ وقت قرار نیست «برانکو» سرمربی تیم ملی ایران شودفدراسیون فوتبال در پی شایعه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم ملی فوتبال، بیانیه‌ای منتشر کرد و این خبر را کذب دانست.

ایرنا: در پی شایعه مذاکره فدراسیون فوتبال با «برانکو ایوانکوویچ» در روزهای اخیر، این فدراسیون با انتشار پستی در فضای مجازی به این شایعه پایان داد.

فدراسیون فوتبال تاکید کرده که بیست و هفت روز دیگر مسابقات حساس و سرنوشت‌ساز تیم ملی در انتخابی جام جهانی شروع ‌می‌شود. تمامی ارکان مدیریتی فدراسیون فوتبال حمایت تمام قد از کادر فنی، بازیکنان و تیم ملی را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا ایران با قدرت در بازی‌ها شرکت کرده و این پیچ تاریخی را رد کند.

در ادامه این متن آمده که در این شرایط حساس اما، خبری مضحک و بی پایه اساس در یک روزنامه منتشر شده و سپس بازتابی گسترده در فضای مجازی با این مضمون منتشر می‌کند.

فدراسیون فوتبال با قاطعیت اعلام کرده تا به این لحظه، به تنها چیزی که به آن فکر نشده تغییر در کادر فنی تیم ملی بوده و خبر منتشر شده کاملا دروغ و بی پایه و اساس است. انتشار چنین اخبار دروغی بدون تردید در این مقطع زمانی فقط به آرامش تیم ملی ضربه می‌زند و فضای فوتبال کشور را ملتهب می‌کند.

این فدراسیون در ادامه با اشاره به اینکه سیاست مدیریت جدید فدراسیون فوتبال سرکوب و تهدید «مداوم» رسانه‌ها برای شکایت و پیگیری حقوقی در مراجع قضایی بعد از انتشار هر خبری نیست گفته که اما امیدواریم افرادی که با چنین اخبار کذب و دروغی، به فوتبال ملی کشور در این برهه حساس در حال ضربه زدن هستند از جامعه فوتبال ملی حداقل یک عذرخواهی ساده داشته باشند. دلیلش هم ساده است؛ برخلاف خبری که منتشر شده، هیچ وقت قرار نیست برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی ایران شود. لطفا پیشگوی دروغین نباشیم؛ به خاطر فوتبال ایران."