آفتاب

نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا لغو نمی‌شوددیدار رئال مادرید و چلسی در نیم نهایی لیگ قهرمانان بدون مشکل به انجام خواهد رسید.

خبرآنلاین: جلسه کمیته اجرایی یوفا دقایقی پیش به پایان رسید و در نهایت برای رئال مادرید در مقطع فعلی جریمه ای در نظر گرفته نشد. به این ترتیب بازی رئال و چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد. رئال سه شنبه میزبان بازی رفت است و یک هفته بعد در استمفورد بریج بازی برگشت برگزار خواهد شد.

روز گذشته الکساندر چفرین رئیس یوفا حاضر نشده بود احتمال اخراج رئال از لیگ قهرمانان فصل جاری را تکذیب کند و شانس هایی اندک را برای این مهم قائل شد اما در نهایت کمیته اجرایی یوفا تصمیم گرفت که در کوتاه مدت برای رئال جریمه ای در نظر نگیرد.

رئال مادرید رهبر پروژه جنجالی سوپرلیگ اروپاست که در ابتدا قرار بود با شرکت 12 تیم و هشت میهمان از تابستان به انجام برسد ولی با کناره گیری 9 باشگاه، تنها رئال، بارسا و یووه در آن باقی ماندند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال نیز در نشست خبری امروز خود صراحتا تاکید کرد که حق رئال بازی در نیمه نهایی است و هیچ جریمه ای نباید برایش در نظر گرفته شود.

در این جلسه همچنین پس گرفته شدن میزبانی شهر بیلبائو از یورو 2020 رسمی و به شهر سویل واگذار شد.
وبگردی