آفتاب

محمدرضا انبیائی، به عنوان عضو هیأت مدیره موسسه رشد و شکوفائی جوان منصوب شدموسسه رشد و شکوفائی جوان متعلق به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران می باشد که با هدف بهبود چتر حمایتی در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی و فرهنگ سازی در راستای اهداف، سیاست ها و مأموریت های مدیریت شهری با استفاده از ابزارهای فناورانه و فرهنگ و هنر فعالیت می کند.

به گزارش خبرنگار شبکه اینترنتی آفتاب، حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، طی حکمی، محمدرضا انبیائی را به عنوان عضو هیأت مدیره موسسه رشد و شکوفائی جوان منصوب کرد.
موسسه رشد و شکوفائی جوان متعلق به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران می باشد که با هدف بهبود چتر حمایتی در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی و فرهنگ سازی در راستای اهداف، سیاست ها و مأموریت های مدیریت شهری با استفاده از ابزارهای فناورانه و فرهنگ و هنر فعالیت می کند.
در این حکم آمده است: «شایسته است با توکل بر خداوند متعال و با روحیه انقلابی در اجرای منویات رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به خصوص در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جهت زمینه سازی حضور پرنشاط و اثربخش جوانان نخبه و جهادگر در عرصه های فرهنگی و هنری و گسترش کمی و کیفی مجموعه های نوآفرین (استارت آپ) و دیگر مإموریت ها و وظایف محوله اهتمام ورزید.»
لازم به توضیح است انبیائی، مدرس دانشگاه در رشته مدیریت و از مشاورین فعال توسعه کسب و کار و کارآفرینی در کشور می باشد.
وبگردی