آفتاب

چالش‌ های یک بازیگر پس از حضور در «آقازاده»فارس نوشت: بازیگر سریال «آقازاده» گفت: بعد از پخش بازیم در سریال «آقازاده» در عرض ۲ روز ۳۰۰ پیام داشتم و حتی کامنت هایی دریافت کردم و اغلب مردم می گفتند چطور دلت آمد چنین کاری کنی؟!

«وحید اسمی خانی» بازیگر سریال «آقازاده» درباره نقش خود در این سریال گفت: هفته گذشته یک سکانس از بازیم (مجری برنامه اینترنتی بودم) در سریال آقازاده پخش شد و بعد از آن جنجالی به راه افتاد و در عرض دو روز ۳۰۰ پیام داشتم و حتی کامنت هایی دریافت کردم و اغلب مردم می گفتند چطور دلت آمد چنین کاری کنی؟!

وی درباره اینکه برای انتخاب نقش هایتان چه اولویت هایی را در نظر می گیرد، گفت: اصولا نقش هایی را بازی می کنم که بتوانم خودم را در قالب آن قرار دهم و به طور معمول به فیلم نامه ای که در دستم هست اکتفا نمی کنم و هر آنچه بتوانم را به نقش اضافه می کنم و متکی به دیالوگ ها نیستم.

بازیگر سریال «حکایت های کمال» در ادامه افزود: حتی در نقشی که در سریال آقازاده بازی کردم هم به همین صورت بود. تمام حرکت های دست مجری که در این سریال داشتم برای خودم بود و برای رسیدن به این نقش تحقیق و فیلم های زیادی دیدم و سعی کردم نوع گویش و تکه کلام هایش را به آنچه مجری های این شبکه ها به کار می بردند، نزدیک کنم.

اسمی خانی در ادامه نیز بیان داشت: شروع کار حرفه ایم با سریال حکایت های کمال بود و در آنجا نقش یکی از کسبه محل را به عهده داشتم و هر اتفاقی در محله می افتاد این کسبه ها هم در آن دخیل بودند. این روزها هم مشغول بازی در سریال شرم آقای کاوری هستم و نقش مدیر ساختمان را در این مجموعه دارم.

وی با اشاره به بازی خود در سریال «وارش» نیز گفت: در این سریال نقش بچه دزد را داشتم و به همین خاطر بازتاب گسترده ای برایم داشت. وقتی این نقش را به من سپردند به خاطر دزد بودن شخصیت، خیلی دوست نداشتم این نقش را بازی کنم، چون در زندگی شخصیم نیز آدمی آرام و به دور از حاشیه هستم.

بازیگر سریال «دوپینگ» در پایان درباره پیشنهادهای کاری خود نیز گفت: چند پیشنهاد برای کار دارم اما بعد از این سعی می کنم در نقش هایم به صورت انتخابی بازی کنم و بیشتر نقش های محوری بازی کنم. اغلب سلیقه ام به سمت ایفای نقش های کمدی است چون خودم هم آدم شوخ طبعی هستم.
وبگردی