آفتاب

اولین امتیاز شهر خودرو در لیگ قهرمانان برابر الهلالِ کرونازدهشهرخودرو در پنجمین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا سرانجام به اولین امتیاز رسید.

ایرنا: تیم فوتبال شهرخودروی مشهد در چارچوب پنجمین هفته مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به مصاف تیم الهلال عربستان رفت که این مسابقه در پایان با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید.

شاگردان مهدی رحمتی به مصاف تیمی رفتند که اکثر نفرات اصلی خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشت و تنها ۱۴ نفر در این بازی در لیست این تیم حضور داشتند و تا ساعات پایانی امیدوار به لغو بازی بودند. در این دیدار شهرخودرو نمایش بهتری نسبت به بازی قبل دشت و ۲ سه موقعیت تقریبا جدی را در ۲ نیمه به وجود آورد که حاصلی نداشت تا همچنان نماینده کشورمان در حسرت زدن گل در این مسابقات بماند. در سوی مقابل تیم عربستانی هم یکی ۲ فرصت داشت که محمد جواد کیا نمایش خوبی در درون دروازه داشت و اجازه گلزنی به حریف را نداد و اولین کلین‌شیت تیمش را ثبت کرد.

با نتیجه‌ای که به دست آمد الهلال ۱۱ امتیازی شد و بدون شک راهی مرحله بعدی خواهد شد. شهرخودرو هم سرانجام توانست بعد از چهار باخت و مسجل شدن حذف و قعرنشینی‌اش، به اولین امتیاز دست پیدا کند.

شهرخودرو در آخرین بازی خود سه روز بعد باید به مصاف پاختاکور ازبکستان برود و به کار خود در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا پایان دهد. دیگر بازی گروه دوم از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه بین دو تیم شباب الاهلی امارات و پاختاکور ازبکستان به انجام خواهد رسید.
وبگردی