آفتاب

گل‌ محمدی: گلایه‌هایی وجود دارد، اما در پرسپولیس می‌مانمسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه لیگ قهرمانان آسیا در صفحه مجازی خود نوشت: گلایه‌هایی وجود دارد اما خود را برای یک چالش جدید و بزرگتر آماده کرده‌ام‌ و فصل بعد هم در این تیم می‌مانم.

برترین‌ها: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه لیگ قهرمانان آسیا در صفحه مجازی خود نوشت: گلایه‌هایی وجود دارد اما خود را برای یک چالش جدید و بزرگتر آماده کرده‌ام‌ و فصل بعد هم در این تیم می‌مانم.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (جمعه) تهران را به مقصد دوحه ترک کرد. سرخپوشان در اولین دیدار خود پس از وقفه ۶ ماهه، روز ۲۵ شهریورماه در قطر به مصاف التعاون عربستان خواهند رفت.

یکی از مسائل مهم پرسپولیس در روزهای گذشته استعفای یحیی گل‌محمدی بود. این مربی هفته گذشته اعلام کرد که پس از لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را ترک خواهد کرد. با این حال این مربی در آستانه شروع مجدد این بازی‌ها پیامی را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرد که در آن اعلام کرده فصل بعد هم در پرسپولیس خواهد ماند.


متن این پیام را در زیر می‌خوانید:

«دست در دست هم و با تمام وجود برای سربلندی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، سوپرجام و فصل بعد می‌جنگیم. درد دل‌ها و گلایه‌هایی وجود دارد اما خود را برای یک چالش جدید و بزرگتر آماده کرده‌ایم. دیگر به اینکه چرا در نقل و انتقالات دو ستاره تاثیرگذار خط حمله تیم را از دست دادیم یا اینکه چرا برخی گزینه ها جذب نشدند فکر نمی کنیم. ما پرسپولیس هستیم و وقتی با هم باشیم اتفاقات بزرگی را رقم خواهیم زد.

به رغم عدم برخورداری از مزیت بازی‌های خانگی با دعای خیر هواداران عزیز آماده مصاف با رقبای آسیایی می‌شویم. ما محبوب ترین تیم آسیا هستیم و پشتوانه بزرگی داریم و این تیم با حمایت و اتحاد هواداران میلیونی خود برای تکرار موفقیت‌ها می‌جنگد.

رمز موفقیت پرسپولیس همدلی در تیم، حمایت هواداران عزیز و پیشکسوتان دلسوز و اتحاد خانواده بزرگ پرسپولیس بوده و نباید خدشه‌ای به آن وارد شود. به باور خودم هیچ سدی نباید مانع از تکرار موفقیت‌ها شود. نباید در قبال کارشکنی‌ها علیه پرسپولیس تسلیم شویم بلکه باید برای تکرار موفقیت ها و پنجمین قهرمانی متوالی بیشتر از قبل بجنگیم.»
وبگردی