آفتاب

احتمال ماندن مسی در بارسا قوت گرفتدنیای ورزش تورنتو نوشت: مارتین آرلوا که خبرنگار شبکه آرژانتینی TyC Sports است اعلام کرد ستاره بارسلونا به احتمال ۹۰ درصد در تیم کاتالانی می ماند.

ماجرای لیونل مسی می تواند بخش جدیدی داشته باشد که کاملا شرایط را عوض کند. مهاجم بارسلونا که به باشگاه کاتالانی اعلام کرده بود می خواهد تیم را ترک کند و در تمرینات پیش فصل حاضر نشد اکنون به احتمال فراوان فصل آینده هم برای آبی اناری ها بازی کند. پس از این که جلسه بارسا-مسی بدون توافق به پایان رسید و رسانه های اسپانیایی اعلام کردند خورخه، پدر مسی تاکید کرده است که پسرش می خواهد از تیم کاتالانی جدا شود مارتین آروالو، خبرنگار TyC Sports اظهار کرد: احتمال ماندن مهاجم آرژانتینی در بارسلونا ۹۰ درصد است. پنجشنبه تصمیم نهایی در این رابطه گرفته می شود.

خبرنگار آرژانتینی در شبکه های اجتماعی هم درباره آینده کاپیتان بارسا صحبت کرد و نوشت: تکلیف مسی پنجشنبه مشخص می شود. سناریو جدید وجود دارد که آن شانس ادامه حضور این بازیکن در بارسلونا تا ژوئن ۲۰۲۱ است. مسی می تواند تا پایان قراردادش برای آبی اناری ها بازی کند. روسای باشگاه از مسی خواستند تا در بارسلونا بماند. این داستان به زودی حل خواهد شد و باید دید چگونه به پایان می رسد.

آروالو نخستین کسی بود که فکس مسی به باشگاه را در رابطه با ترک بارسلونا فاش کرد.