آفتاب

«خروج» به شبکه نمایش خانگی اضافه شدفیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا به آثار موجود در شبکه نمایش خانگی افزوده شد.

خبرآنلاین: بیستمین فیلم ابراهمیم حاتمی‌کیا که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد، اولین فیلمی بود که در ماه‌های اول شیوع کرونا در کشور و به بهانه سال جدید و تعطیلی سینماها به صورت آنلاین اکران شد.

این فیلم با فروش حدود سه میلیارد تومانی در سینما آنلاین، همچنین در سینما ماشین هم اکران شد.

بعد از اینکه سینماها در تیر ماه بازگشایی شدند و پس از اینکه فیلم «شنای پروانه» که امید زیادی برای جذب مخاطب داشت از اکران انصراف داد فیلم «خروج» هم راهی سینماها شد. این فیلم در این دو سه هفته‌ای که روی پرده سینماها آمده ۵۲۶ نفر تماشاگر داشته و به فروش حدود هشت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسیده است که اگرچه برای فیلمی به کارگردانی حاتمی‌کیا اتفاق خوبی نیست‌، اما با توجه به استقبال خیلی کم مردم از سینما و نمایش آنلاین فیلم به دلیل کرونا چندان هم عجیب نباشد.

حالا «خروج» چهار ماه پس از شروع اکران آنلاین از امروز ۲۵ مردادماه در شبکه نمایش خانگی و در سامانه‌های وی‌اودی در دسترس قرار گرفته است.

نسخه فیزیکی فیلم سینمایی «خروج» نیز از امروز در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور عرضه می‌شود.

در این فیلم فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی‌نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداختند.
وبگردی