آفتاب

بازگشت دوباره تمرینات به پارکینگ خانه پدری!نوشاد می‌گوید تست کرونای نیما به خاطر خطا مثبت بوده و برادرش به این بیماری مبتلا نشده است.

مهری رنجبر؛ مثبت شدن تست نیما احتمالا شرایط تمرینی برداران عالمیان را بهم بریزد.دو ملی پوش تنیس روی میز که به دلیل شرایط محدود دوباره در پارکینگ خانه پدری شان تمرین می کنند. با این حال همین چند روز پیش بود که خبر رسید نیما تست کرونایش مثبت شده و باید تحت نظر باشد.اتفاقی که نوشاد برادرش نمی خواهد آن را قبول کند.«به نظر من که این تست ها خطا دارند و نیما کرونا نگرفته است. او نه علائمی دارد و نه چیز دیگری.فقط تستش مثبت شده که به نظر من خطا دارد.» دو برادر در روزهای سخت کرونایی در پارکینگ خانه پدری تمرین می کنند؛به یاد قدیم و به یاد روزهایی که هنوز شناخته شده نبودند.به همین دلیل هم هست که نوشاد اطمینان دارد تست برادرش منفی است چرا که :«اصلا جایی نرفتیم که نیما بخواهد کرونا بگیرد.»

نوشاد در پاسخ به این سوال که از مثبت شدن تست نیما نگران نیستی این واکنش را نشان داد:«نه ،با اینکه با هم تمرین می کردیم اما نگرانی خاصی ندارم. بابت اینکه تست من منفی شده و از طرفی نیما هم علائمی از بابت کرونا ندارد و تنها تستش مثبت  شده است. البته شاید هم جواب تست ایراد دارد ،چرا که تست ها خطا دارند. به هر حال من هم هروقت باشگاه فرانسوی ام بخواهد دوباره تست می دهم.»


دو برادر که باید فصل جدید را هم در لیگ فرانسه بازی کنند همچنان منتظر دعوتنامه هستند.لیگی که از روز 29 مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد.نوشاد در این باره می گوید:« 29 مهرماه مسابقات لیگ فرانسه شروع می شود و من منتظر دعوتنامه باشگاه هستم  و پیگیر ویزا تا بتوانم برای تمرین با تیمم تورگینه به فرانسه بروم. با اینکه سخت است اما فعلا تمریناتمان را در پارکینگ خانه پدری مثل قبل انجام می دهیم. این روزها بدون مسابقه سخت می گذرد، اما مجبوریم بسازیم .»
نوشاد که از برگزار نشدن پلی آف و فینال لیگ هم یک جورهایی ناراحت است ادامه می دهد:«خیلی بد بود، فدراسیون تاریخ داد و می شد برگزار شود  اما کرونا همه چیز را بهم ریخت.هرچند بعضی رشته ها هم  مسابقاتشان را برگزار کردند . حیف شد.البته اگر برگزار هم می شد احتمال خطر هم بود . کاش فدراسیون  حداقل مراسم اختتامیه لیگ را می گرفت و به تیم ها کاپ و مدال می داد تا یادگاری می ماندو باشگاه ها هم انگیزه بیشتری پیدا می کردند. مثل اختتامیه ای که برای لیگ بانوان در کرمان گرفتند. واقعا این رفتار عجیب بود چرا که لیگ مردان مهم است و توقع داریم سال به سال وضعیتش بهتر شود.چرا که با لیگ پویاتر  تیم های بهتر می آیند و از طرفی  لیگ منبع درآمد بازیکنان  است ، اگر شرایطش بهتر باشد به طور حتم با حضور تیم های بهتر درآمد بچه ها هم بهتر می شود.

نوشاد در پایان اشاره به وضعیت المپیک می کند و می گوید:«با این شرایط معلوم نیست وضعیت المپیک چه می شود. با این حال من نگران نیستم و صبر می کنم ببینم تا زمان مسابقات انتخابی چه می شود. من یک گله دارم. بعداز 52 سال با سومی  بازیهای آسیایی  برای پینگ پنگ ایران مدال گرفتم.طبق مصوبه هیات دولت می توانستم در ارداره کل تربیت بدنی مازندران  استخدام شوم اما نشد. پیگیری هایم هم نتیجه نداد که هیچ ،خودم خسته شدم  وبی خیال استخدام. درست است که باید من استخدام شوم اما وقتی پیگیری ها نتیجه نداده ، فکر می کنم شاید ارزش نداشده باشد.ما حالا هیچ حقوقی نداریم  و بیمه هم دغدغه بزرگترما است. کسی هم به فکر ما نیست .مسئولان باید به فکرورزشکاران باشند که نیستند، من حتی با فدراسیون هم صحبت کرده ام ،وزارت ورزش باید کاری کند اما هیچ کسی به فکر ورزشکاران نیست.»وبگردی