آفتاب

آخرین وضعیت اعمال محدودیت‌های ترددی در سه جاده شمالی کشورمیزان نوشت: رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت تردد در سه جاده شمالی کشور از ساعت ۱۲ امروز خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره اعمال محدودیت تردد در جاده‌های شمالی اظهارکرد: برابر تدابیر اتخاذ شده از ساعت ۱۲ امروز در جاده‌های چالوس، هراز و آزادراه تهران- شمال محدودیت تردد خواهیم داشت و بر این اساس به هیچ خودرویی اجازه تردد در مسیر جنوب به شمال این محورها داده نخواهد شد.
وی ادامه داد: پس از آن از حوالی ساعت ۱۵ و با تخلیه بار ترافیکی جنوب به شمال، تردد در جاده‌های چالوس و هراز به شکل یکطرفه انجام خواهد شد.
رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره اینکه آیا بناست آزادراه تهران – شمال نیز یکطرفه شود، گفت: اعمال محدودیت در آزادراه تهران شمال به دلیل جلوگیری از حجم ترافیک در منطقه شهرستانک است. اگر تردد از جنوب به شمال انجام شود، در منطقه شهرستانک گره ترافیکی سنگینی ایجاد خواهد شد.
رحمانی درباره اینکه این محدودیت‌های تردد تا چه زمانی ادامه خواهدداشت، به ایسنا گفت: پیش بینی ما این است که با توجه به حجم ترافیک این محدودیت‌ها تا ساعت ۲۴ امشب ادامه داشته باشد، البته در مورد چالوس احتمالا تا پاسی از بامداد فردا وضعیت ادامه داشته باشد.
به گفته رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در محور فیروزکوه تردد در هر دو مسیر انجام خواهد شد.
وبگردی