آفتاب

صحبت مربی استقلال بعد از تساوی در مشهد و توجیه عجیب غیبت مجیدیصالح مصطفوی می‌گوید به دلیل اینکه او اهل مشهد بوده، فرهاد مجیدی در نشست خبری، شرکت نکرده است.

صالح مصطفوی مربی استقلال پس از تساوی تیمش مقابل شهرخودرو در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی بود. هر دو تیم موقعیت های خوبی درست کردند اما موقعیت های ما کیفیت بهتری داشت. این نشان می دهد که تیم ما در خانه خود و خانه حریف می تواند فوتبال خوبی ارائه دهد و موقعیت سازی کند. تیم ما مقداری بدشانس بود وگرنه می توانستیم پیروز میدان باشیم. هر چه از بازی گذشت، تیم ما توانست موقعیت های بیشتری ایجاد کند.

او ادامه داد: نظری درباره داوری ندارم. چند صحنه مشکوک در محوطه شهرخودرو ایجاد شد. ما می توانستیم پیروز شویم و حتی می توانستیم با اختلاف بازی را ببریم. تیم ما یکی از همدل ترین و متحد ترین تیم هاست و این اتحاد باعث می شود، کارهای فنی در زمین دیده شود. حق ما در این بازی برد بود.

مصطفوی درباره غیبت فرهاد مجیدی در نشست خبری گفت: دوستان به من لطف داشتند و چون بچه مشهد هستم، لطف کردند  و به من گفتند در کنفرانسی که در شهر خودت برگزار می شود شرکت کن.

ایسنا
وبگردی