آفتاب

ماجرای حمله مسلحانه به عوامل یک برنامه‌ تلویزیونی چیست؟رئیس حوزه قضایی بخش حسن‌آباد در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی درخصوص حمله مسلحانه با سلاح سرد به عوامل یکی از برنامه‌های تلویزیونی در روستای خانلق بخش حسن‌آباد فشافویه گفت: دستور بازداشت فردی که اقدام به استفاده از سلاح سرد کرده بود صادر شده است.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حسینی افزود: تحقیقات همه جانبه قضایی در مورد این پرونده در حال انجام است.  وی ادامه داد: اکنون دستور بازداشت فردی که اقدام به استفاده از سلاح سرد کرده بود صادر شده است.  رئیس حوزه قضایی بخش حسن آباد اظهار داشت: موضوعی که در رابطه با آزاد شدن متهم مطرح شده، کذب است.
حسینی اضافه کرد: تحقیقات همه جانبه لازم در خصوص این پرونده در دست انجام است و پیگیری‌های مربوطه قطعا انجام خواهد شد.

پیش از این روابط عمومی استانداری تهران پس از انتشار یک فیلم در فضای مجازی طی روز جاری، روز گذشته (شنبه) اعلام کرد که عوامل برنامه تلویزیونی «در شهر» طی روزهای اخیر و در حال مصاحبه با مردم روستای خانلق بخش فشافویه از توابع شهرستان ری با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفتند.

 عوامل این برنامه تلویزیونی در حال مصاحبه و ضبط فیلم در مورد مشکلات اهالی این روستا بودند و فرد وابسته به یکی از مسئولان روستا برای جلوگیری از انعکاس خبر به سمت گزارشگر این برنامه تلویزیونی حمله کرده است.

بر اساس این گزارش بخشدار حسن آباد فشافویه جلوی فردی که با چاقو قصد ضربه زدن به گزارشگر را داشت، گرفته است.وبگردی