آفتاب

اسکوچیچ: می‌خواهم کارهای بزرگی در تیم ملی ایران انجام دهمسرمربی تیم ملی ایران گفت: می‌خواهم کارهای بزرگی را در اینجا انجام دهم و به هواداران قول بدهم که وضعیت با گذشته متفاوت خواهد بود.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی نوشت: «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی پس از بازگشت به ایران فعالیت‌هایش را متوقف نکرده است.

در شرایطی که تیم ملی در رقابت های انتخابی آسیا برای حضور در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا چین ۲۰۲۳ با چالش بزرگی روبرو است، اسکوچیچ پیش از آغاز دوباره رقابت‌های گروه C در ماه اکتبر، مشغول بررسی وضعیت بازیکنان است.

سایت کنفدراسیون در بخش دیگری از این مطلب آورده است: اسکوچیچ برای پیروزی در ۴ مسابقه آتی تیم ملی و صعود به مرحله سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مصمم است که بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیان داشت: از زمانی که به ایران بازگشتم، برای نظارت بر بازیکنان در مسابقات لیگ شرکت کرده‌ام. من به تماشای مسابقات ادامه می‌دهم تا بازیکنان بیشتری را ببینم.

وی افزود: درست است که اوضاع در گروه ما خوب نیست اما در حال تجزیه و تحلیل عملکرد خود هستیم تا بهترین راه را در آینده بیابیم. می‌خواهم کارهای بزرگی را در اینجا انجام دهم و به هواداران قول بدهم که وضعیت با گذشته متفاوت خواهد بود. من از خودم انتظار بیشتری دارم و می‌دانم که همه ایرانی‌ها انتظار دارند که در جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کنند. من مسوول آن بوده و به همین دلیل اینجا هستم. می‌دانم که حضور در جام‌جهانی برای مردم ایران بسیار مهم است.

اسکوچیچ تصریح کرد: وقت آن است که بزرگ فکر کنیم. ایران کشوری مهم در آسیا است و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا راه پیشرفت از گروه خود را هموار کنیم. ما باید ایده‌های خوبی داشته باشیم. در این زمان‌، ما به پشتیبانی نیاز داریم و باید تمام انرژی خود را متمرکز کنیم تا کارمان تمام شود.