آفتاب

برنامه پرویز مظلومی به فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم‌ملیسرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال با حضور در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال برنامه های خود را برای هدایت ملی پوشان جوان ارائه کرد.

 خبرآنلاین: بحث انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در هفته های اخیر بارها مطرح شده و کمیته فنی و همچنین فدراسیون فوتبال با توجه به فاصله نه چندان زیاد تا شروع مسابقات در تدارک بهترین انتخاب برای هدایت ملی پوشان جوان هستند به همین دلیل نشست اعضای کمیته فنی روز گذشته برگزار شد.

 نشست اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال روز گذشته در شرایطی برگزار شد که در اواخر این نشست پرویز مظلومی به عنوان یکی از گزینه ها برنامه ها و همچنین اعضای کادر فنی مد نظر خود را برای حضور در تیم ملی ارائه کرد.

باید اشاره کرد که انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان قطعی نشده زیرا بعد از جمع بندی نهایی توسط کمیته فنی، اعضای هیات رئیسه باید در مورد انتخاب کمیته فنی فدراسیون فوتبال نظر نهایی را ارائه کنند.

ظاهرا کمیته فنی فدراسیون فوتبال یک گزینه ایرانی دیگر را مد نظر دارد و قرار است برنامه های وی را نیز مورد بررسی قرار بدهد و بعد از آن هیات رئیسه فدراسیون در مورد انتخاب نهایی کمیته فنی نظر نهایی را اعلام کند.

به احتمال فراوان تا پایان این هفته سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان توسط فدراسیون فوتبال معرفی خواهد شد.وبگردی