آفتاب

در مجمع عمومی عادی سالانه؛

صورت های مالی سال 1398 شرکت سمگا به تصویب رسید/ بازده 102 درصدی در بازار سرمایهمجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) در محل هتل فرودگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در این جلسه اسفندیار حیدری پور مدیرعامل شرکت سمگا گزارش عملکرد هیات مدیره را ارائه کرد و سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1398 به تصویب سهامداران رسید.
در پایان جلسه مجمع، روزنامه های "دنیای اقتصاد" و "اطلاعات" به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت انتخاب شد.
مدیرعامل شرکت سمگا در گزارش خود به مجمع عمومی به بازده 102 درصدی شرکت در بازار سرمایه در پایان سال 98 اشاره کرد و گفت: ارزش پرتفوی شرکت که ابتدای امسال 146 میلیارد تومان بود، در تیر ماه جاری به حدود 186 میلیارد تومان افزایش یافته است.
حیدری پور همچنین با ارائه گزارش سه ماه نخست سال 99 افزود: قیمت سهام شرکت سمگا که تا پایان قبل 1500 تومان بود، در سه ماهه سال جاری به طور متوسط به حدود 3300 تومان رسیده است.
وی تصریح کرد: برخی پروژه های شرکت سمگا تا پایان سال جاری و تعدادی از آنها نیز تا پایان سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
این گزارش حاکیست: جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سمگا برای سال منتهی به 29 اسفند 1398 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد که در آن حدود 57 درصد سهامداران شرکت داشتند ضمن اینکه این جلسه به صورت زنده (آنلاین) نیز برای صاحبان سهام ارائه شد.
وبگردی