آفتاب

سرنوشت مهدوی‌کیا در انتظار سیدجلال؟تسنیم نوشت: کادرفنی پرسپولیس خیلی محترمانه از کاپیتان تیم‌ درخواست خداحافظی از فوتبال را دارد و این موضوع را با نیمکت‌نشین کردن او نشان داده است.

سیدجلال حسینی بعد از تعطیلات اجباری لیگ برتر فوتبال جایگاه خود را در ترکیب اصلی پرسپولیس از دست داد. او در دور جدید تمرینات تیمش در تعطیلات با مصدومیت جزیی حاضر شد و به این خاطر تمرینات پرفشار و بازی‌های دوستانه پرسپولیس را از دست داد. با توجه به همین مسئله طبیعی بود که یحیی گل‌محمدی نخواهد در بازی‌های رسمی از او در ترکیب اصلی استفاده کند.

شرایط فعلی کاپیتان پرسپولیس تقریبا مشابه آخرین روزهای حضور مهدی مهدوی‌کیا در پرسپولیس است. همان مقطعی که یحیی گل‌محمدی خیلی کم از مهدوی‌کیا در ترکیب اصلی استفاده می‌کرد و انتظار داشت خود این بازیکن خیلی محترمانه از فوتبال خداحافظی کند. اتفاقی که در پایان همان فصل هم رخ داد، اگرچه با حواشی زیادی هم همراه بود.

حسینی در حال حاضر در تمرینات تیمش آرامش قبل را ندارد و به نوعی ناراحت است. موضوعی که دقیقا به نیمکت‌نشینی‌اش مربوط می‌شود. از طرفی یحیی گل‌محمدی هم نشان داده با هیچ‌کس تعارف ندارد و شاید اهل هیاهو نباشد اما خیلی محترمانه بازیکنی را که از نظر فنی نخواهد، از ترکیب مدنظرش کنار می‌گذارد. هم اکنون با وجود خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان دو مدافع آماده و روبه‌جلو، یحیی روی سیدجلال به عنوان مهره ثابت نظر مثبتی ندارد.

در حقیقت نیمکت‌نشینی‌های اخیر سیدجلال پیامی محترمانه از سوی مربیان است که در پایان فصل بدون حواشی و با عزت از فوتبال خداحافظی کند. هر چند این بازیکن تا الان نسبت به این موضوع حساسیت از خود نشان داده و حتی در مقابل سوالات خبرنگاران در این زمینه حاضر به پاسخگویی نشده است. باید دید اتفاقات اخیر سیدجلال حسینی را به سمت خداحافظی از فوتبال سوق می‌دهد یا کاپیتان تیم پرسپولیس، مسیر و راه دیگری را انتخاب می‌کند.وبگردی