آفتاب

حبس ۲ مرد میانسال در سمند متلاشی شده/ تصاویرتسنیم نوشت: تصادف شدید خودروی سمند با کامیونت خاور در بزرگراه بسیج علاوه بر اینکه باعث متلاشی شدن سمند شد، دو مصدوم نیز برجای گذاشت.

حوالی ساعت ۶:۴۵ صبح امروز پس از برخورد شدید دو دستگاه خودرو با یکدیگر در بزرگراه بسیج، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، زنگ ایستگاه ۲۴ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به همراه تیم نجات دو روانه محل حادثه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج، قبل از ۲۰ متری افسریه شدند.

محسن سرابندی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در پی برخورد شدید یک دستگاه کامیونت خاور اتاق چوبی با قسمت عقب یک دستگاه خودروی سواری سمند، دو سرنشین میانسال در خودروی سمند محبوس شده بودند.

وی افزود: هر دو سرنشین پیش از رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شده بودند و خسارت مالی زیادی بر جای مانده بود که آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق خودرو و ایمن‌سازی محل حادثه، هر دو خودرو و سرنشینان را تحویل عوامل اورژانس و پلیس راهور دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از شست‌وشوی محل حادثه از آثار به جا مانده از تصادف و اطمینان از رفع خطر، با تحویل محل و خودروها به عوامل راهور، به عملیات خود پایان دادند.
گالری تصاویر