آفتاب

آغاز اکران سه فیلم جدید در سینماها از 25 تیر ماهدر جدیدترین جلسه شورای صنفی نمایش مقرر شد، 3 فیلم جدید از 25 تیر ماه اکران خود را در سینماها آغاز کنند.

مرتضی شایسته با اشاره به جلسه امروز 15 تیر ماه شورای صنفی نمایش به ایسنا گفت: از چهارشنبه هفته آینده 25 تیر ماه فیلم‌های «زن‌ها فرشته‌اند 2» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه‌کنندگی محمد حسین فرحیخش در گروه «ماندانا»،«آنجا همان ساعت» سیروس الوند در گروه ایران و «پیشی می‌شی» به کارگردانی حسین قناعت در گروه بهمن به نمایش درآیند.

به گفته‌ی او اکران فیلم «شنای پروانه» و «خوب بد جلف 2» نیز در سینماها ادامه خواهد داشت.

او در پاسخ به اینکه آیا فیلم‌های جدید نیز مشمول حمایت کرونایی می‌شوند،گفت: فعلا این مورد فقط مربوط به اکران دو فیلمی بود که ابتدای بازگشایی‌ها به نمایش درآمدند اما ما امیدواریم وزارت ارشاد بتواند تمهیداتی برای این فیلم‌ها نیز فراهم آورد.

مرتضی شایسته در پاسخ به اینکه آیا در جلسه اخیر درباره احتمالی تعطیلی سینما به دلیل شیوع گسترده کرونا مباحثی مطرح شد، خاطرنشان کرد: صحبت کردیم اما به دلیل اینکه تماشاچیان و صاحبان سالن نکات بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند، فعلا سینماها تعطیل نخواهند شد، مگر تصمیم جدیدی در ستاد ملی بحران کرونا گرفته شود.

بنا براین گزارش، فیلم «آنجا همان ساعت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیروس الوند با بازی پرویز پرستویی، ماهور الوند و شهرام حقیقت‌دوست به مدت ۹۵ دقیقه، محصول سال ۱۳۹۷ است.

«آنجا همان ساعت» داستان رعنا و امیر است که زندگی عاشقانه خود را در محله‌ای قدیمی و در حاشیه شهر آغاز کرده‌اند.

«پیشی‌میشی» به کارگردانی حسین قناعت که به عنوان فیلم کودک و خانواده معرفی شده است، با بازی رضا شفیعی‌جم، بهاره رهنما، نفیسه روشن، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، سپهر سهرابی، و با حضور یوسف صیادی، مرحوم صدیقه کیانفر، عباس محبوب،‎ طاها و ماهان عابدی ساخته شده است.

و درباره فیلم «زن‌ها فرشته‌اند 2» نیز اطلاعات رسمی از جزییات خلاصه داستان و عوامل آن در اختیار ایسنا تاکنون قرار نگرفته است.
وبگردی