آفتاب

از سر گیری کنسرت‌های پاپ با اجرای علیرضا طلیسچیایرنا نوشت: علیرضا طلیسچی آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ با آغاز فصل جدید کنسرت‌ها، در مرکز همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت.

کنسرت علیرضا طلیسچی شامگاه ۱۶ اردیبهشت در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد و این خواننده توانست شبی به‌ یادماندنی را برای مخاطبانش رقم بزند.

طلیسچی در ماه‌های گذشته توانست اجراهای متعددی را در سراسر ایران به روی صحنه ببرد و او اکنون یکی از خوانندگان پُرکارِ موسیقی پاپ محسوب می‌شود که اجراهایش در شهرهای گوناگون موردتوجه هواداران قرار می‌گیرد.

وی که پیش از اجرای تهران؛ طی دو شب به دیدار هوادارانش در شهر رشت رفته بود، شامگاه ۱۶ اردیبهشت به همت موسسه فرهنگی هنری نوای سپند به مدیریت مهدی اسفندیار روی استیج برج میلاد پرانرژی ظاهر شد و منتخبی از قطعات محبوب خود را به اجرا درآورد.

زندگی جونم، تو فکر می‌کنی کی‌ای، نفس کی بودی تو، به خودم بد کردم، آی دل خودم، نه نمیارم، ای داد بر من، دیوونه‌ی دوست داشتنی، لیلا، دل به دل، قاف، سختگیر، آخرش قشنگه و ای دل غافل؛ آهنگ‌های انتخابی طلیسچی برای اجرای جمعه‌ شب بودند که به درخواست مخاطبان سه قطعه قاف، سختگیرم و نه نمیارم؛ مجدداً شنیدنی شدند.

اعضای ارکستر طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد متشکل از محمد عارف (گیتار نایلون)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، فرید الهی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، کامیار عبدی (درامز)، مسیح منتظری (کیبورد) و سهند اسدی (ساکسیفون) است.

طلیسچی در حالی جمعه‌ شب در ششمین سالگرد انتشار نخستین آلبوم رسمی خود با نام دقیقه‌هام به روی صحنه رفت که مسیر هنری‌اش سمت‌ و سوی تازه‌ای به خود گرفته است و قطعاتش در فضایی متفاوت‌ از تولیدات گذشته منتشر می‌شود. همچنین زمزمه‌هایی از انتشار آلبوم جدید این خواننده به گوش می‌رسد که قرار است در ماه‌های آینده با شگفتانه‌ای منتشر شود.