آفتاب

هشدار فرمانده نیروی دریایی سپاه داد: تسامح نمی کنیمسپاه نیوز نوشت: سردار دریادار پاسدار تنگسیری گفت: ما بدون این‌که گرفتار غرور و غفلت شویم، باید همواره آمادگی و توان رزمی خود را بالا ببریم

سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در جمع برخی مسؤولین و فرماندهان مناطق و پایگاه‌های مستقل نیرو دریایی سپاه  با تبریک سالروز میلاد با سعادت امام زمان حضرت بقیة الله الأعظم (عج) و شکر توفیق پاسداری اظهار کرد:  رزمنده جهادی و انقلابی در هر زمان و مکان موظف است  و تکلیف دارد تا آخرین نفس برای دفاع همه جانبه از منافع و منابع نظام مقدس جمهوری اسلامی مجاهدت نماید. همیشه با هوشیاری و بیداری کامل، تحرکات دشمنش را رصد کند. دفاع ما یک دفاع هجومی است و برای دفاع،  اگر حرکت  تهدیدآمیزی از دشمنان انقلاب سربزند ،مبدأ آن تهدید را نابود می‌کنیم.

وی با بیان این‌که «دشمنان همیشه به دنبال فتنه انگیزی  و ضربه زدن  هستند» خاطرنشان کرد: ما بدون این‌که گرفتار غرور و غفلت شویم، باید همواره آمادگی و توان  رزمی خود را بالا ببریم تا از حریم حرم جمهوری اسلامی با صلابت حفاظت و صیانت کنیم. ما با امام و شهدا پیمان بسته‌ایم  تا آخرین نفس پای علم اسلام و دین خدا می مانیم و در کنار  ملت عزیزمان در مسیر گام دوم انقلاب مصمم تر از همیشه  برای تحقق تمدن نوین اسلامی و آماده سازی برای  طلوع خورشید ولایت عظمی  حضرت بقیة الله(ارواحنا فداه) در مسیر ولایت بمانیم.

هشدار فرمانده نیروی دریایی سپاه داد: تسامح نمی کنیم

بیشتر بخوانید :

    تجهیزات با پارچه نوشت «مرگ بر صهیونیسم» به نمایش درآمدند / رونمایی سپاه پاسداران از زیردریایی های هوشمند نیروی دریایی + عکس

    فرمانده نیروی دریایی سپاه : بیگانگان باید هرچه زودتر خلیج فارس را ترک کنند / امنیت تنگه هرمز خط قرمز ما است

وی تاکید کرد: همه رزمندگان و فرماندهان در نیروی دریایی سپاه از  ستاد فرماندهی گرفته تا آخرین رده عملیاتی، صحنه رویارویی را خوب ارزیابی کنند ،  با چشمان بیدار تحرکات دشمن را رصد  و لحظه ای از عداوت دشمن غافل نشوند. بحمدلله با توکل بر خدا بعد از هشتمین مرحله الحاق تجهیزات تخصصی زیرسطحی، شناورهای تندرو و تجهیزات پهپادی سطح اشراف هوشمند بر خلیج فارس ، تنگه هرمز و شمال اقیانوس هند ارتقا و ارتفاع پیدا کرده و دشمن غدار لحظه ای خواب راحت  نخواهد داشت .

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر حفظ امنیت پایدار  در پهنای خلیج فارس و تنگه هرمز  یادآور شد: همیشه اعلام کردیم تأمین امنیت خلیج فارس بر عهده کشورهای منطقه است و بیگانگان باید زودتر این منطقه را ترک کنند، وجود وحدت بین  کشورهای اسلامی منطقه، نشان دهنده ثبات امنیت پایدار است که خط قرمز ما است و  برای برقراری ثبات امنیت در جغرافیای خلیج فارس و تنگه هرمز با هیچ کس تسامح نمی‌کنیم و اگر کسی بخواهد نقشه شومی یا فتنه ای برای خدشه به امنیت کشورمان  طراحی کند تار و پود آن نقشه شوم را از هم گسسته و متلاشی می کنیم .
وبگردی