آفتاب

هشدار یک فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکایی‌ها: نگاه چپ به ایران کنید، پاسخ کوبنده دریافت می‌کنیدتسنیم نوشت: سردار غلامشاهی گفت: هر اقدامی از سوی دشمن با کوبنده ترین حرکت و به موقع و به لحظه پاسخ داده می‌شود.

سردار عباس غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران در مراسم گلباران محل شهادت مسافران هواپیمای مسافربری توسط تروریست‌های آمریکایی در سال ۶۷ اظهار داشت: آمریکای جنایتکار در سال ۶۷ غیرانسانی‌ترین حرکت ممکن را انجام داد و با ساقط کردن یک هواپیمای مسافربری جنایت قرن را رقم زد، در این روز همه مسافران به شهادت رسیدند و همیشه پهنه خلیج‌فارس از خونشان رنگین شد.
چشم طمع به مرزهای ایران را کور می‌کنیم
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران ‌گفت: آمریکا در آن روزها برای این عمل غیرانسانی به فرمانده ناو مدال افتخار داد اما امروزه نه تنها جرأت همچین کاری ندارند بلکه شاهدیم به‌خاطر نقض حریم هوایی ایران پیشرفته ترین پهپادشان پس از دریافت هشدار چگونه ساقط شد.

وی ادامه داد: بی‌شک اگر آمریکا به ایران و مرزهای ایران چشم طمعی داشته باشد از سوی نیروهای مسلح جواب محکم تری دریافت خواهد کرد.

سردار غلامشاهی حرکت مقتدرانه بعدی در راستای مقابله با استکبار را توقیف نفتکش انگلیسی عنوان کرد و گفت: پس از آن‌که انگلیس به حرکتی خصمانه دست زد، توقیف نفتکش انگلیسی‌ با صلابت و آشکارا انجام شد.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: ایران امروز در اوج قله افتخار عظمت قرار دارد و اگر استکبار و به‌ویژه آمریکا نگاه چپی به جمهوری اسلامی داشته باشد پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهد کرد.

وی تاکید کرد: هر اقدامی از سوی دشمن با کوبنده ترین حرکت و به موقع و به لحظه پاسخ داده می‌شود.
وبگردی