آفتاب

هومن لطفعلی (نمی بینم)هومن لطفعلی خواننده نابینا در عصر جدید متولد دهه شصت با اجرای نوازندگی پیانو با یک انگشت کمتر و ۹ انگشت و خوانندگی بسیار زیبا و احساسی باعث شگفتی و تحسین تماشاگران و بینندگان و داوران شد.

 هومن لطفعلی جوان نابینای متولد دهه شصت در زمینه موسیقی و نوازندگی پیانو، استعداد دارد و علاقه مند است که بطور حرفه این رشته را دنبال کند.
او حوادث تلخ و دردناک را از کودکی پشت سر گذاشته، اما بسیار روحی لطیف و مهربان و امیدوار است و هرگز ناامید نشده و به زندگی ادامه داده است.پدر و مادر هومن از پنج ماهگی از هم جدا شدند و او را رها کردند و وی نزد پدر بزرگ و مادر بزرگش رشد و تربیت شده، فرشته هایی که زحمت بزرگ کردنش و تربیت هومن را بر عهده گرفتند تا اکنون باعث افتخار و عزتشان شود.
او بعد از اجرا در عصر جدید، از زحمات دو فرشته زندگیش تشکر کرد و گفت تنها آرزویش، خوشحال کردنشان است هومن گفت: آرزوی من خوشحال کردن پدر بزرگ و مادربزرگم است و دوست دارم عشق کنند.او علاوه بر نابینایی، چهار انگشت در یک دست دارد و پنج سال نیز ویلچرنشین بوده است.لطفعلی درباره پدر و مادرش گفت؛ من هیچ گله ای ندارم و نباید از کسی گله و شکایت کرد، انسانها یه وقتایی به جایی میرسند که نمیتوانند کنار هم زندگی کنند و ترجیح میدهند که از هم جدا شوند. در واقع او روح بزرگی دارد که پدر و مادرش را بخشیده است.صوت ها را گوش دهید
مرورگر خود را بروزرسانی کنید


وبگردی