آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های شیمیایی

نمایش ۱ تا 25 از ۲۸ مقاله
شرکت جلاسنج در سال 1360 بوسیله کاظم نوارچی مدیر و مالک فعلی که در آن زمان 26 سال داشت تاسیس گردید و در همان سال اولین تولید خود را که پولیش فلزات بود در تیوب های 46 گرمی به بازار عرضه کرد و در سال 1362 پولیش اتومبیل را در 2 نوع نرم و زبر در بسته های 700 گرمی به تولید خود افزود و در سال 1365 چسب سنگ به محصولات اضافه گردید و یک سال بعد بتونه سنگی نیز جزو تولیدات قرار گرفت .

این واحد تولیدی با حول و قوه الهی و سعی و تلاش پرسنل متخصص و مجرب موفق به تولید انواع رنگها و ارائه سرویسهای وﻳﮊه در پخش و فروش محصولات درسطح ایران و خارج از کشور شده است.

تولید کننده کودهای مایع و جامد جنوبگان تولید 25 نوع کود مایع تخصصی و عمومی کود های سوسپانسیون و آلی غنی شده نماینده کودهای سیکو بلژیک دارای آزمایشگاه برای تجزیه آب و خاک و برگ و گیاه مشاوره کنترل آفات و تغذیه گیاهیشرکت ایران پلیمر پایگاه داده ها در مورد صنایع وابسته پلیمر ایران، ساخت و خرید و فروش، آگهی، خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد.گروه تولیدی پردیس با دارا بودن کارشناسان مجـــــرب و کارآزموده در زمینه های کشاورزی، بیوتکنولوژی شیمی، میکروبیولوژی و با برخورداری از دستگاههای مدرن و آزمایشگاه مجهز موجود در کارخانه توانسته است گامی بزرگ در جهت پیشبرد اهداف عالیه که همان رونق بخشیدن به بخش کشاوزی می باشد ایفا نماید.

شرکت سپید شیمی غرب همواره در صنایع ایران پیشرو تولید ( فوم پلی اتیلن) با اشکال مختلف برای مقاصد بسته بندی,عایق بندی و آب بندی بوده است.شرکت باختر بیوشیمی تولید کننده انواع دارو از قبیل: آنتی ویرالس، آنالجسیکس، انسایدز، آنتی سایچوتیکس، آنتی دپرزنتس، آنتی اپلپتیکس و غیره می‌باشد.شرکت معادن منگنز ایران ( سها می خا ص) از سا ل ۱۳۴۲ با هدف بهربرداری از معادن منگنز ونارچ قم تاسیس گردید . معادن منگنز ونارچ قم با داشتن حدود شش میلیون تن ذخیره ، بزرگترین معدن منگنز خاورمیانه میباشد. این شرکت در زمینه تهیه طرحهای اکتشافی ، استخرا ج ، تغلیظ و آرایش مواد معدنی، انجام عملیات پیمانکاری وخدمات مشاوره ای و همچنین سرمایه گذاری جهت اکتشاف وبهره برداری از معادن فرآوری مواد فعالیت مینماید.Icerli تنها شرکت رسمی و با مجوز برای تحقیقات در زمینه صنایع مواد سلولزی و لیگنوسلولزی در ایران می باشد که دارای درجه مهندسی مشاور توسط سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد. Icerli توسط یونیدو ( سازمان توسعه صنعتی ملل متحد )به عنوان یک مرکز برای تدوین خط مشی و ارزیابی و تحقیق در زمینه منابع سلولزی مورد تأیید قرار گرفته است. این مرکزدرتاریخ 1358 توسط 60 کارخانه بزرگ در زمینه صنایع سلولزی و باهدف تحقی...شرکت رنگ الوان تولید کننده انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی، پوشش های کف و ضد حریق می‌باشد.سایت شرکت راک شیمی درباره شرکت و محصولات آن در زمینه تولید چرم و منسوجات شیمیایی، لوازم آرایشی و رنگ های شیمیایی و غیره می‌باشد.

شرکت پاک گاز وارد کننده و صادر کننده محصولات پتروشیمی می‌باشد.معرفی و رزومه شرکت ایران شیمی بسمه تعالی شرکت ایران شیمی با سابقه ای چندین ساله در امر خرید و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، تا کنون افتخار همکاری با جمعی از معتبرترین شرکتها و کارخانجات دولتی و خصوصی را کسب نموده است. مواردی از فعالیتهای این شرکت بشرح ذیل اعلام می گردد: 1-بازرگانی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی: فرمالین به صورت تانکری و بشکه ای ؛ سود پرک ؛ضد رسوب KBDS ؛ ض...شرکت شیمی فر ایران در سال ۱۳۶۸ با هدف تولید نمک ها و آلیاژهای مولیبدن شروع بکار نموده و در سال ۱۳۶۹ موفق به اخذ گواهینامه ابداع از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برای تولید اکسید مولیبدن گردیدشرکت بصیر شیمی نماینده رسمی کالاهائی از کشورهای انگلیس، آلمان، فرانسه، هلند، سوئد، ایتالیا، هند و تایلند محصولات این شرکت به کشورهای همسایه و آفریقایی بطور منظم صادر می شود. شرکت بصیر شیمی دارای یک کارخانه مجهز در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و تولید کننده انواع مواد حشره کش خانگی و گیاهی و ضدعفونی کننده است.این شرکت با مالکیت خصوصی از سال ۱۳۶۷در زمینه مهندسی معکوس، در صنایع شیمیایی و پالایشگاهی آغاز بکار نموده است. مهارت‌های ما در خط تولید این شرکت حاصل فعالیت طولانی و دانش ما در زمینه‌های یاد شده می‌باشد و تجهیزات و ماشین آلات موجود در سالن‌های مختلف ماشین کاری، سوراخکاری، فرزکاری نورد و فرم دهی، جوشکاری، رنگ و سند بلاست و فین تیوب این امکان را به ما، می‌دهد که در تولید و انجام هرگونه سرویس به مشتری...شرکت شیمی پخش ایران با 25 سال تجربه در زمینه واردات مواد شیمیایی از کشورهای مختلف، یکی از بزرگترین و فعالترین شرکتهای مواد شیمیایی در ایران میباشد. حجم زیاد واردات با کیفیت بالا ما را به یکی از مهم ترین و قابل اعتمادترین مراکز پخش در صنعت تبدیل نموده است. بهمین منظور با تاسیس شبکه بازرگانی جهانی واسطه مشتریان داخلی و عرضه کننده های خارجی هستیم.شرکت شیمی پخش ایران نماینده شرکتهای بزرگی مانند: بی آ...تولید ، بازرگانی ، پخش نـهـــادهــای کــشاورزی نماینده انحصاری ایکس گرین اسپانیا در ایران وردات کود و سموم تولید کودهای آلی – سولفات آمونیوم – کودهای فسفات پخش نهاده های کشاورزی معتبر داخلی و خارجیبازرگانی روغن صنعت بازرگانی روغن صنعت دارای مجربترین مهندسین فنی و متخصصین با تجربه در زمینه گریس و روغن های فوق تخصصی مورد نیاز صنایع ، معادن و کارخانجات مختلف از سال 1365 تاکنون کوشیده است که با واردات این محصولات از شرکت های معتبر جهانی از قبیل : Mobil – Texaco – Fuchs – Esso – Shell – Skf – Castrol – Molykote – Stp – Kluber – Agip – Total – Chevron – Valvoline – Bp – Oks رضایت مشتریان خود...نمایش ۱ تا ۲۰ از ۲۸ مقاله