آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های ISP ها

نمایش ۱ تا 25 از ۳۳ مقاله

شرکت توسعه اطلاعات زیتون بیش از سه سال است که در زمینه فناوری اطلاع رسانی فعالیت می نماید. در طول تمام زمان فعالیتمان همیشه معیارمان کاربران مان بوده اند و تمام سعی و تلاشمان در جهت جلب رضایت مشتریان بوده است.و اکنون پس از سه سال با اتکا به کاربران و مشتریان که اکنون افتخار می کنیم دوستانمان هستند بر فراز ایستاده ایم.شما هم همراه با ما ایستادن در اوج را تجربه کنید.شرکت افق رایانه اشنویه شرکت افق رایانه اشنویه با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و با عضویت در شورای عالی انفورماتیک در ارایه سرویسهای فروش ، خدمات و مشاوره در زمینه‌های ارتباطات دیتا ، شبکه‌های کامپیوتری و خدمات نرم افزاری همکاری بسیار پرثمری را با طیف وسیعی از شرکت‌ها ، سازمانها ، ادارات دولتی و خصوصی بوجود آورده است . رشد و توسعه شرکت چه در زمینه فروش تجهیزات سخت افزاری شبکه و ارتباطات دیتا و ا...شبکه روش، سرویسهای تکنولوژی مهندسی، تجاری و اطلاعاتی را برای مشتریان خود فراهم می کند.این شرکت در اسفندماه سال ١٣٧٥ با مدیریت آقای ابراهیم نقیب زاده مشایخ تاسیس شد کارشناسان این شرکت با بیشترین تجربه در زمینه گسترش تکنولوژی اینترنت در داخل کشور، تاکنون سیستمهای گوناگونی را طراحی و نصب کرده اند که اهم آنها به قرار زیر است . اهم فعالیتهای تارتن مشارکت در راه اندازی نخستین گره شبکه اینترنت در داخل کشور و اتصال بیش از چهل دانشگاه و مرکز پژوهشی در سراسر کشور به شبکه اینترنت و همچنین طرا...شرکت فرا رایانه با نام کامل شرکت مهندسین فراکوشان رایانه توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاههای صنعتی شریف و پلی تکنیک در سال ١٣٧٧ تاسیس گردید. همچنین در سال ١٣٨٠ شرکت مهندسین فراپویان رایانه به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت فراکوشان رایانه جهت فعالیت اختصاصی در زمینه ارائه خدمات اینترنت آغاز به کار کرد. فعالیت کلی شرکت در زمینه خدمات دسترسی به اینترنت، طراحی و میزبانی سایت‌های اینترنتی و تولید نرم‌...این سایت متعلق به شهراد شبکه فراهم کننده سرویسهای اینترنت می باشد.این مرکز فراهم کننده سرویسهای اینترنتی در ایران می باشد.این شرکت در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است. فعالیت این مرکز در زمینه اینترنت و کامپیوتر می باشد.

جهت تسهیل در توزیع پهنای باند و ایجاد امکان ارتباط هرچه بهتر کاربران با شبکه اینترنت، افرانت در 3 نقطه از شهر تهران اقدام به راه اندازی مراکز ارتباطی خود نموده است که مرکز اصلی و ایستگاه زمینی جهت ارتباط ماهواره ای این شرکت در برج سهند قراردارد. آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان شهید بهشتی، خیبان سهند، پلاک 20عمده فعالیتهای این مرکز به شرح زیر است. سرویس تلفن بین اللملی کاوش ـ کسب سالیانه بیش از هفت میلیون تومان با سرویس طلائی کاوش ـ لذت هیجان با گیم نت کاوش ـ با کارتهای اینترنت خود نیز میتوانید به شبکه بازی کاوش متصل شوید و افراد حاضر در شبکه را به مبارزه بطلبید .این مرکز یکی از موفق ترین فراهم کننده های سرویس اینترنت در ایران است.ندا رایانه به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین فراهم کننده های سرویس اینترنت در ایران فعالیت می کند.این شرکت در بلوار میرداماد تهران واقع شده است. و ارائه کننده کارتهای اینترنتی می باشد.پارس آن لاین ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران می باشد.شرکت توسعه فناوری اطلاعات نوید فردا (با مسئولیت محدود) در سال 1379 با هدف تبدیل شدن به یکی از قطبهای فناوری اطلاعات در کشور تأسیس گردید. نویدنت که بخش سرویس دهنده اینترنت شرکت می باشد با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات شبکه ای مدرن Cisco و Compaq و بهره گیری از 600 خط آنالوگ به همراه خطوط دیجیتال (E1) در نظر دارد تا سرویس اینترنت مطمئن و پرسرعتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. تیم پشتی...شبکه مروا در سال 1378 با هدف دسترسی آسان و سریع مشترکین به اطلاعات اینترنت تاسیس شد، این شبکه به بهره گیری از خطوط اختصاصی پر سرعت و متقارن به سرویس دهی می پردازد که با افزایش تقاضا، پهنای باند و تعداد خطوط ارتباط تلفنی شبکه با رعایت استانداردهای موجود در این زمینه توسعه خواهد یافت.این سایت اطلاعاتی درباره شرکت، مهندسی سیستم، نصب و راه اندازی، آموزش، آرشیو عکس و غیره در اختیار شما قرار می‌دهد.شرکت پیشگامان کویر به عنوان اولین ISP ماهواره ای در استان یزد فعالیت خود را از سال 75 آغاز نموده است و همینک با استفاده از معتبر ترین و با کیفیت ترین سبکهای ماهواره ای و مخابراتی در حال ارائه کارتهای پر سرعت اینترنت و اشتراکهای دائم اینترنتی با امکان اتصال توسط خطوط E1 به شما مشترکین گرامی می باشدشرکت پیشگامان توسعه ارتباطات به عنوان یکی از پیشگامان ارائه سرویس اینترنت پرسرعت در سطح کشور می باشد.

پردیس اطلاع رسان سپهر (شبکه اینترنت پردیس) یک شرکت ارتباطی - مخابراتی می باشد که در سال 1380 رسماً به ثبت رسید. هدف از راه اندازی شرکت فراهم سازی امکانات ارتباطی - مخابراتی، دسترسی به اینترنت، اطلاع رسانی و خدمات متنوع دیگر در راستای صنعت IT می‌باشد. شبکه پردیس با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات و سیستم‌ها متصل به سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین خطوط فیبر نوری اینترنت، فراهم کننده اتصالی...سگال نت ثبت فضا، میزبانی وب، امکان دریافت فایل، خدمات اینترنت، خدمات تلفن را برعهده دارد.شبکه اطلاع رسانی صبا، اولین سرویس دهنده اینترنت (ISP ) ازطریق مخابرات دراستان اصفهان فعالیت خودرا ازسال ۱۳۷۸ آغازکرد. ارائه سرویس باکیفیت خوب وقیمت مناسب امکان دسترسی عمومی را به اینترنت دراستان اصفهان فراهم نمود. هدف شبکه ایجادبستر مناسب جهت ارائه خدمات اطلاع رسانی و ارتباط اقشارجامعه بویژه متخصصین، پژوهشگران، دانشجویان و دانش آموزان با بانکهای اطلاعاتی و کاربردهای گوناگون اینترنت بود. توسعه س...شبکه رایان شامل توسعه خدمات اینترنتی، آموزش، میزبانی وب، طراحی وب و شبکه می‌باشد.نمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۳ مقاله