آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های بورس و اوراق بهادار

نمایش ۱ تا 25 از ۴۰ مقاله

شرکت Deluxe در سال ۱۹۱۵ فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه یکی از بزرگ‌ترین چاپ‌کنندگان چک در جهان محسوب می‌شود. این سایت شما را با چک‌های شخصی و چک‌های بازرگانی آشنا کرده و اطلاعاتی در زمینه‌ی سیستم‌های سرمایه‌گذار در اختیار شما می‌گذارد. علاقه‌مندان می‌توانند طراحی چک‌های مختلف شخصی را در این سایت مشاهده نمایند. جویندگان کار می‌توانند از طریق مراجعه به این مرکز با فرصت‌های شغلی موجود در این...مرکز سود سهام داخلی IRS ، یک آژانس جمع‌آوری‌کننده‌ی مالیات‌های ملی محسوب می‌شود که فعالیت این مرکز توسط مجلس امریکا به صورت قانونی درآمده است. IRS شاخه‌ای از سازمان خزانه‌ی ملی امریکا می‌باشد. این سایت شما را با تاریخچه‌ی این مرکز و فعالیت‌های آن آشنا می‌سازد. علاقه‌مندان می‌توانند گزارش‌های سالانه‌ی این مرکز را در این سایت مورد مطالعه قرار دهند. توسط موتور جستجوگر این سایت می‌توانید موضوعات...این مرکز نرم‌افزارها و جداولی به منظور آنالیز کردن بازار سهام در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد ، مثلاً با استفاده از اطلاعات این مرکز می‌توانید سهام‌های Nasdag و Dow را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. این سایت آخرین اطلاعات درباره‌ی سرمایه‌گذاری و سهام را در اختیار شما قرار می‌دهد. از طریق این سایت می‌توانید به لینک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری متصل شوید.شـرکت‌هـای تـجاری و سرمایه‌گذاری می‌توانند از خدمات این شرکت در زمینه‌ی خریدوفروش و نگهداری سهام‌های مختلف بهره‌مند شوند. این شرکت باعث رشد اقتصادی و افزایش بهره‌وری مراکز اقتصادی و سرمایه‌گذاری می‌شود. از طریق این سایت می‌توانید مجله‌ی Barron را مورد مطالعه قرار دهید. برنامه‌های موجود در این مرکز به واسطه‌ی یکسری تحقیقات تحلیلی ایجاد و جمع‌آوری شده‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند تجزیه و تحلیل‌های...این سایت اطلاعاتی درباره‌ی قیمت و وضعیت سهام‌های موجود در جهان اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید برخی از قسمت‌های این سایت را به کامپیوتر خود منتقل کنید. این سایت شما را از آخرین اخبار اتفاقات اقتصادی مطلع می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با محصولات متنوع این مرکز آشنا شوند. این مرکز برنامه‌های آموزشی را به متقاضیان ارائه می‌کند.

این سایت یک منبع جامع اطلاع رسانی در زمینه سرمایه گذاری و خرید و فروش بورس در کشور آمریکا است.

آنچه هم اكنون تحت عنوان سایت"پارس پرتفولیو" پیش روی شما قرار دارد حاصل فعالیت ومشاركت گروههای بسیاری می باشد. تلاش ما براین است تا سایت "پارس پرتفولیو" درآینده بسیار نزدیك به فعالترین و جامعترین پایگاه اطلاع رسانی در زمینه بورس اوراق تهران تبدیل شود. ملاك ما برای بزرگی این سایت حضور پایدار شما عزیزان است حتی شما می توانید در هر بخشی تقاضای مشاركت نموده و خدمت خود را به نوعی د...در این سایت می توانید به اخبار بورس و بازار سرمایه در ایران دست یابید.شركت تدبیرگر سرمایه ( سهامی خاص ) در تاریخ 15/11/1379 با هدف ارائه خدمات کارگزاری بورس در بازار سرمایه تشكیل گردید. این شرکت از همان روزهای اول فعالیت خود در جهت توسعه کیفی و کمی خود اقدامات عملی را آغاز نموده است. بهینه سازی ساختار سازمانی، توسعه سخت افزارها و نرم افزارها و ایجاد پایگاه اطلاع رسانی حاضر بخشی از این تلاشها در جهت پاسخ به انتظارات بازار سرمایه می باشد. هیات مدیره شركت متشكل از سه ن...موضوع فعالیت شرکت کارگزاری رضوی بر طبق اساسنامه عبارت است از خرید و فروش اوراق بهادار، ارائه خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی سرمایه‌گذاران، بازار گردانی اوراق بهادار، انجام برررسی‌های اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مالی، اخذ تسهیلات اعتباری از بانک‌ها و اشخاص، راهنمایی شرکت‌ها در مورد تامین مالی، افزایش سرمایه و عرضه سهام و دیگر خدمات مرتبط با اهداف شرکت.

سـرمایه گذاری نوعی فـعالیت اقتـصادی اســت که در آن پـول در برابر یـک شـکل از مالکیـت که انتظار می رود بـادوام و مثمر باشـد، مبادله می شــود.شرکت کارگزاری مفید در زمینه سرمایه گزاری در بورس و اوراق بهادار به فعالیت می پردازد.بازار بورس دات کام از ابتدا بنا را برا طلاع رسانی شفاف و آموزش کامل نهاده است و سپس به کسب در آمد اندیشده است بطوری که اعتقاد دارد فضا برای مشتری بگونه ای باید باشد که هیچ نقطه مجهولی ذهن سرمایه گذار را مشغول نکرده و با اطمینان کامل و اطلاعات جامع و کافی اقدام به سرمایه گذاری نماید. اکنون خرسند یم از اینکه شاهدیم توصیه های سرمایه گذاران به دیگران بیشتر از آگهی های تبلیغاتی ما باعث جذب سرمایه گذارا...تالارهای گفتگو در حوزه بورس و بازار سرمایه در ایران را می توانید در این سایت بیابید.شرکت گروه فن آوا با اساسنامه مورد تائید سازمان بورس اوراق بهادار و با هدف پذیرش سریع در بورس تهران در تاریخ 29/11/1381 به صورت شرکت سهامی عام تاسیس گردیده است. فعالیت آن در زمینه فن آوری اطلاعات، توسعه شبکه های مخابراتی، تجارت الکترونیک، بانکداری الکترونیکی، سامانه های اطلاعاتی و عملیاتی فن آوری اطلاعات و غیره می باشد.

مرکز مطالعات اقتصادی آریا سهم در سال 1378 فعالیت خود رادرامر مشاوره و تحقیق آغاز نموده وبا هدف ایجاد ارتباط میان صنعت ودانشگاه و با بهره گیری از نیروهای متخصص کار آزموده دانشگاههای داخل و خارج از کشور در شاخه های مالی و اقتصادی فعالیت خود را ادامه داد و امروزه افتخار همکاری و مشاوره با شرکتهاوسازمانهای مختلف را دارا می باشد.پاینکس بانک با کادری مجرب ومتخصص در کلیه امور بازارهای بورس بین الملل از جمله: بورس فارکس (Forex)، ارز(پول)، کالا (CFD)، طلا(Gold) و فلزات با ارزش، نفت خام(Crude Oil)، شاخص های عمده جهانی و سهام شرکت ها(Portfolio) فعالیت خود را شروع کرد تا از این طریق کلیه خدمات پشتیبانی در امور بورس بازارهای جهانی و منطقه ای را در جهت رفاه حال شما عزیزان به زبانهای گوناگون عرضه نماید. پاینکس بانک با بهره گیری از...نمایش ۱ تا ۲۰ از ۴۰ مقاله