آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های خبرگزاریهای داخلی

نمایش ۱ تا 25 از ۵۵ مقاله


پایگاه خبری- تحلیلی «شریف نیوز» سایتی خبری ـ تحلیلی است که فعالیت خود را از 17 مرداد 83، همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهراء، سلام الله علیها، بر روی شبکه آغاز می کند.سایت خبری تحلیلی میزان اخبار انتخابات

خبرگزاری حیات پرداختن به اخبار و اطلاعاتی را که برای ایجاد بهبود کیفیت زندگی بر محور توسعه آگاهی و دانایی ضروری است بر خود فرض دانسته و براین مبنا همگان را به تأملی دوباره و نگاهی تازه، فرا می خواند و از همین زاویه، زاویه ای به پهنای امیدواری و به شمول همه ی عرصه های زندگی، به دنیا و اخبار و اطلاعات آن خواهد نگریست!«خبرگزاری فارس» نخستین خبرگزاری مستقل ایران است که در بهمن‌ماه سال 1381 همزمان با فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه با توجه به اهمیت گسترش دانایی و توانایی توسط رسانه‌ها راه‌‌اندازی شد.در سال 1313 اداره‌ای به نام ً آژانس پارسً در وزارت امور خارجه تشکیل شد تا اخبار کشور را گردآوری و در دسترس مردم و مطبوعات قرار دهد و علاوه بر این دو نشریه ًصبح و عصرً به زبانهای فارسی و فرانسه برای مسوولان و خبرگزاری‌های خارجی وروزنامه‌ها منتشر و ارسال می‌کرد.در سال 1342 همزمان با تاسیس وزارت اطلاعات، خبرگزاری به نام ًخبرگزاری پارسً به این وزارت خانه ملحق و به صورت 24 ساعته فعالیت خود را آغاز کرد....این سایت متعلق به خبرگزاری دانشجویان ایران است که توسط دانشجویان اداره میشود و یکی از جامع ترین وموثق ترین منابع خبری در ایران است .در این سایت میتوانید از جدیدترین اخبار ایران وجهان در موضوعات مختلف مطلع شوید وهمچنین در باره دانشگاههای ایران اطلاعاتی به دست اورید واز طریق این سایت به سایر خبرگزاریها راه یابید.

استراتژی کلان خبرگزاری موج در مرحله اول با توجه به حساسیت فضای اقتصادی کشور اطلاع رسانی مطالعه و ارائه آرا و بستر سازی مناسب برای فضای اقتصادی کشور است و در این راستا دست همکاری و نیاز به همه آحاد مردم , صاحب نظران حوزه اندیشه علمی دینی اقتصادی , منتقدین , مسئولین , صاحبان صنوف و حرف و مشاغل دراز می کنیم به امید اینکه گام موثری در صحنه اقتصاد ملی برداشته شود .

در این سایت علاوه بر اشنایی با دانشگاه ازاد اسلامی و عملکرد واعضای ان میتوانید از اخبار روز ایران وجهان مطلع شوید وهمچنین با سایر واحدهای دانشگاهی در شهر های دیگر اشنا شوید. واز جدیدترین اخبار وتبصره های این دانشگاه مطلع شوید.آژانس خبرنگاران تکنولوژی ایران (ایتکا) یک خبرگزاری نیست بلکه ایده­ای است نو در جهت گسترش فرهنگ تکنولوژی این آژانس با محوریت قراردادن پوشش اخبار تکنولوژی در حوزه‌های نفت و پتروشیمی، صنایع، مخابرات مسکن، تکنولوژی‌های نو، علم و تکنولوژی و با درنظر گرفتن اهداف زیر راه‌اندازی شده است.

برای آمدنمان به زعم خود دلایل موجهی داشتیم. مثلا چیزهایی می دانیم. چیزهائی می آموزیم و چیزهایی را در توجه و تماشا به راه و روش تبدیل می کنیم. پس بر این باوریم که می توانیم دانسته ها و یافته های خود را به دیگران منتقل سازیم. به همانانی که شوق یافتن و دانش افزائی دارند. دلایل به همین سادگی است.خبرگزاری كشاورزی ایران به منظور اطلاع رسانی در حوزه كشاورزی، توسعه روستایی و اقتصاد كشاورزی با هدف شكل گیری نظام جامع اطلاع رسانی برای ایجاد گردش اطلاعات مورد نیاز دست اندركاران، متخصصان و كارشناسان بخش كشاورزی، سرمایه گذاران، تشكلهای غیردولتی، مولدین، سرمایه گذاران و بهره برداران این بخش فعالیت می كند.ایتـنا، بر آن است كه به اطلاع‌رسانی جامع و حرفه‌ای در زمینه تكنولوژی ارتباطات و اطلاعات، بپردازد و با نگاهی دقیق‌تر و همه‌جانبه، و با كمك كارشناسان و متخصصین، و یاری دست‌اندركاران، به پركردن خلاء موجود در این حیطه بپردازد."خبرگزاری قرآنی ایران"(ایکنا) نخستین و تنها خبرگزاری تخصصی قرآن کریم در جهان اسلام است. تلاش ما همواره بر آن بوده است که اخبار و رویدادهای مختلف ایران و جهان در حوزه های مختلف همچون سیاسی، فرهنگی، هنری، ادبی، اجتماعی، فعالیتهای قرآنی، کودک و نوجوان و ... را با رویکرد و محک قرآنی مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.باشگاه خبرنگاران جوان موسسه ای است که به منظور آموزش مهارتهای حرفه ای خبرنگاری و ایجاد بستر لازم برای رشد و شکوفایی استعدادهای جوان علاقه مند به این حرفه توسط معاونت سیاسی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تاسیس و زیر نظر آن حوزه اداره می گردد.خبرگزاری شبستان یك خبرگزاری غیردولتی است كه موضوع فعالیت خود را دین قرار داده است. اخبار حوزه مساجد، کانونهای فرهنگی هنری، کتابخانه ها و فعالیت های فرهنگی هنری حوزه دین از جمله اخبار این خبرگزاری است.به منظور اطلاع رسانی سریع ، دقیق ، شفاف و مستند ، شبكه خبری «قسط» را با الهام از آیه كریمه قران «لقد ارسلنا رسلنا با لبینات و انزلنا معهم الكتاب و المیزان لیقوم الناس بالقسط …» بنیان نهادیم ، تا علاوه بر روشنگری و تنویر افكار عمومی ، بسترساز توسعه فرهنگ مقابله با مفاسد اقتصادی واجتماعی و منبعی موثق ومطمئن و روزآمد ، برای رسانه های داخلی و خارجی در عرصه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی باشد ونیز تلاش...انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران در مهرماه سال 1376 و در واقع دو ماه پس از روی كار آمدن دولت آقای خاتمی در ایران، بنیانگذاری شد(سال 1997 میلادی). این تشكل به عنوان یك سندیكای سراسری و ملی كارگری در وزارت كار و امور اجتماعی ایران به ثبت رسیده است.خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامینمایش ۱ تا ۲۰ از ۵۵ مقاله